اخبار صنعت

هنوز هیچ برنامه ای برای گسترش بازار نشر الکترونیک نداریم!

خبرنگاران : نشر الکترونیک از معدود صنعت هایی است که در بحران کرونا، نه تنها آسیب ندید؛ بلکه پس از سال ها از حاشیه به متن آمد و به دلیل هم خوانی امکانات آن با شرایط حال حاضر، تا حدودی با گشایش روبرو شد.

17 تیر 1399

گفت و گوی ترامپ و ملک سلمان درباره بازار جهانی نفت

کاخ سفید در بیانیه ای از گفت وگوی تلفنی رئیس جمهور آمریکا و پادشاه سعودی درباره بازار جهانی نفت اطلاع داد.

15 تیر 1399

وزارت تعاون در دوران کرونا یک نهاد اجتماعی بزرگ است، تغییر خط فقر مردم

وزیر تعاون گفت: بیش از 50 میلیون نفر از مردم با این وزارتخانه ارتباط مستقیم دارند و این وزارتخانه را باید بزرگ ترین نهاد اجتماعی کشور خواند.

13 تیر 1399

شروع طرح های عمرانی و زیرساختی در شهر تاریخی هخامنشی

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی از شروع طرح های عمرانی و زیرساختی گردشگری در محوطه تاریخی ریوی (شهر هخامنشی) در شهرستان مانه و سملقان اطلاع داد.

12 تیر 1399

6 مکان از جاهای دیدنی ونیز را در یک روز ببینید

6 مکان از جاهای دیدنی ونیزدر این مقاله از وب سایت خبرنگاران را شما را با 6 مکان از جاهای دیدنی ونیز ایتالیا آشنا خواهیم کرد که در یک سفر یک روزه می توانید از آنها بازدید کنید پس تا آخر این مقاله با ما همراه باشید .

3 تیر 1399

منتظر بهبود نفت آمریکا به این زودی نباشید

بانک آمریکایی گلدمن ساکس پیش بینی کرد که قیمت نفت آمریکا به این زودی بهبود پیدا نخواهد کرد و چند هفته طول خواهد کشید.

28 خرداد 1399

عبدالمهدی: اقدامات عراق در مواجهه با کرونا به موقع بود ، روزانه با داعش درگیریم

نخست وزیر عراق در جمع اعضای کمیته عالی سلامت ملی این کشور درباره شرایط مالی عراق با توجه به کاهش قیمت نفت، ویروس کرونا و درگیری با داعش سخن گفت.

27 خرداد 1399

خبرنگاران پیش بینی باران، رعد و برق و تندباد در خوزستان

اهواز - خبرنگاران - مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: رگبار، رعد و برق و تندباد لحظه ای تا اواسط هفته جاری برای خوزستان پیش بینی می گردد.

26 خرداد 1399

آیا سفر زمینی به هند، خطرناک است؟

در دوران قدیم، جاده ای به نام جاده هیپی وجود داشت که گردشگران و تاجران را از اروپا، با عبور از ایران به هند می برد. جاده ای که سفر زمینی به هند از ایران را ممکن می کرد. به دلایل متعددی این جاده، امروزه از رونق افتاده است. با گسترش روز به روز صنعت گردشگری،...

24 خرداد 1399

مشاور کاخ سفید: کانادا از پشت به ما خنجر زد!

مدیر شورای اقتصاد ملی دولت ترامپ تاکید نمود، جاستین ترودو در سخنانی که در کنفرانس خبری بعد از خروج رئیس جمهوری آمریکا عنوان کرد در واقع به آمریکا خنجر زد.

17 خرداد 1399

بحران در شرق آفریقا ، حمله همزمان ویروس کرونا و طاعون ملخ

هجوم گسترده موج دوم ملخ ها به زمین های کشاورزی سه کشور شرق آفریقا چنان بزرگ و وحشتناک است که کارشناسان پیامدهای آن را 20 برابر موج اول برآورد کرده اند.

17 خرداد 1399

سقف کاذب پی وی سی

امروزه پی وی سی یک از مشتقات پرکاربرد در بازسازی ساختمان می باشد و کاربردهای زیادی در سقف، دیوار و کف دارد. در ادامه به آنالیز سقف کاذب پی وی سی خواهیم پرداخت.

8 خرداد 1399

درمان زخم های اقتصادی کرونا با ثبات اشتغال

اقتصاد کالبدی زنده و پویاست؛ ارگان های و اعضا تشکیل دهنده این کالبد نیز برای حیات خود نیازمند شرایط زیستی سالم و امنی هستند؛ شکی نیست که حمله هر بیماری یا ویروسی به این کالبد زنده شرایط حیات را دچار بحران یا اختلال خواهد کرد.

7 خرداد 1399

دریاچه ای بسیار زیبا و فوق العاده به نام شورمست

دریاچه شورمست یکی از توریستی ترین دریاچه های شمال ایران است که عمیق ترین قسمت آن پنج متر است.

5 خرداد 1399

دانشگاه علم و صنعت روزانه 120 لیتر مواد ضدعفونی کننده فراوری می نماید

دانشگاه علم و صنعت ایران در دو شیفت کاری روزانه 120 لیتر مواد ضدعفونی کننده فراوری می نماید؛ اما با بهبود فرایند، این ظرفیت در آینده نزدیک تا 400 لیتر در روز افزایش خواهد یافت.

4 خرداد 1399

وزیر صمت: اقلام مورد نیاز مردم تا پایان سال ذخیره سازی شده است

رضا رحمانی گفت: تمهیدات لازم برای تأمین و ذخیره سازی کالاها و اقلام مورد نیاز مردم تا انتها سال اندیشیده شده است و مردم از این لحاظ هیچ گونه نگرانی نداشته باشند.

2 خرداد 1399

مرمت بناهای تاریخی چیست

مرمت بناهای تاریخی در ایران و کشور هایی که بناهای تاریخی زیادی در آن ها وجود دارد و فرهنگ و تمدن غنی دارند امری الزام آور است. مرمت بناهای تاریخی علمی است که در چند قرن اخیر آغاز و توسعه یافته است و استفاده از آن در کشور های صنعتی همین طور ایران در قرن اخیر...

31 اردیبهشت 1399

خبرنگاران 22هکتار از مزرعه های گندم در هرمزگان سمپاشی شد

بندرعباس-خبرنگاران-22 هکتار از مزرعه های گندم هرمزگان به منظور جلوگیری از خسارت و مبارزه با بیماری های قارچی، سمپاشی شد.

30 اردیبهشت 1399

میزان ضرر صنعت گردشگری ایران از کرونا چقدر است؟

ایرنا/ بر طبق سخنان معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، ضرر صنعت گردشگری ایران از کرونا سه هزار میلیارد تومان برآورد شده است.

28 اردیبهشت 1399

تاثیرات ابزارهای مقابله با فرار مالیاتی بر میزان آن در سال 98

صندوق مکانیزه فروش و هوشمندسازی مالیات راهکارهای سازمان مالیاتی برای مقابله با فرارهای مالیاتی در سال 98 بود که صندوق مکانیزه به دلیل تمرد عده زیادی از مشمولان این قانون نه تنها این معضل را کاهش نداد، بلکه ابزاری برای فرار مالیاتی آن ها شد. همچنین، هوشمندسازی...

26 اردیبهشت 1399
تعداد: (131)