طراحی گرافیکی و چاپ

سؤ ظن عمر را کوتاه می نماید

زنان و مردانی که به مهربانی غریبه ها باور دارند احتمالاً بیشتر از دوستان شکاک خود عمر می نمایند. به نظر می رسد دیدنِ خوبی در دیگران به طور خاص برای سلامت قلب مفید است و مرگ ومیر ناشی از بیماری های قلبی را تا 13 درصد کاهش می دهد.

21 شهریور 1399

شرکت معماری داخلی خوب را چگونه و از چه طریقی پیدا کنیم؟

وقتی حرف از طراحی داخلی در محل زندگی و کار پیش می آید مطمئناً همه دنبال یک دکوراسیون ایده آل خواهند بود و این مهم بدون انتخاب یک شرکت معماری داخلی خوب یا به دست نخواهد آمد و یا سخت به دست خواهد آمد؛ اما واقعاً چطور می توان یک دفتر طراحی داخلی خوب پیدا کرد؟...

19 مرداد 1399

روزنامه کانادایی: دولت کانادا باید بین حقوق بشر و منافع مالی یکی را انتخاب کند

یک روزنامه کانادایی از دستیابی به اطلاعاتی اطلاع داد که استفاده عربستان از خودروهای زرهی ساخت کانادا برای سرکوب مردم العوامیه را ثابت می نماید.

10 خرداد 1399

دلواپسانی که دیگر به عیادت استاد موسیقی نمی آیند، روایت این روزهای حسین دهلوی

سوسن اصلانی در تبادل نظر با خبرنگاران با بیان اینکه اوضاع جسمی همسرش در شرایط پر نوسانی قرار گرفته است، شرح داد: همچنان طبق وظیفه ای که بر عهده دارم با دقت و شدت فراوان مشغول مراقبت درمانی دهلوی هستم اما مشکل حافظه و اینکه در برخی موارد این معضل به شدیدترین...

17 فروردین 1399

توجه به جوانان کلید گشایش مسائل برای آینده جامعه است

به گزارش خبرنگاران، حسن صادقلو شامگاه یکشنبه در نشست اعضای کارگروه و فعالان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی با بیان این نکته که نقش جوانان در جامعه بسیار وسیع است، اضافه کرد: 23 جوانی که در واقعه کربلا نقش آفرینی کردند، در نقش فکری و فرهنگی خود اوجی گرفتند که...

16 فروردین 1399

سایت اتمی مخفی کره شمالی دلیل شکست نشست ترامپ-کیم

روزنامه ساندی تایمز چاپ لندن نوشت که هیئت مذاکره کننده آمریکایی با همتای کره شمالی خود بابت گزارش های اطلاعاتی دباره تاسیسات اتمی مخفی در این کشور آسیایی به مشکل برخورده و دلیل اصلی شکست مذاکرات هانوی، این مساله بوده است.

24 بهمن 1398

ادامه تجمع مخالفان نخست وزیر مکلف لبنان مقابل منزل وی

تظاهرکنندگان لبنانی برای دومین شب متوالی مقابل منزل حسان دیاب، نخست وزیر مکلف این کشور در بیروت تجمع نموده و با سر دادن شعارهایی اعتراض خود را به انتخاب او اعلام کردند.

21 بهمن 1398

روسیه آنالیز مسئله گسترش گروه نرماندی را تکذیب کرد

وزارت امور خارجه روسیه در واکنش به سخنان معاون وزیر خارجه آمریکا درباره مباحثاتی درباره امکان افزایش ترکیب کشورهای عضو گروه نرماندی برای حل و فصل مناقشه در اوکراین، این مسئله را تکذیب کرد.

30 دی 1398

گزارش جالب یک سایت ترکیه ای از شرایط مصطفی پاشا در ایران

یک سایت ورزشی ترکیه مطرح کرد دنیزلی در جهت چالش قهرمانی در لیگ ایران سعی و کوشش می نماید.

23 دی 1398

ایده طراحی آشپزخانه با پنهان سازی وسایل

کباب پز ، آبمیوه گیر ، ساندویچ ساز ، چرخ گوشت و ... وسایلی هستند که در آشپزخانه یافت می شوند .

14 دی 1398

دکوراسیون آشپزخانه کوچک؛ ایده هایی برای خانه های زیبا

خبرنگاران: وقتی صحبت از طراحی دکوراسیون آشپزخانه می رسد باید به اندازه کافی سلیقه و دقت خود را به کار بگیرید، حالا اگر پای آشپزخانه ای با متراژ کوچک هم در میان باشد که دیگر ضروری است چاشنی خلاقیت را نیز به آن اضافه کنید.

11 دی 1398