بازاریابی و فروش

ترامپ: گفت وگوی تلفنی خوبی با نخست وزیر دانمارک داشتم

رئیس جمهور آمریکا پس از لغو سفر خود به دانمارک به دلیل جنجال های اخیر درباره خرید جزیره گرینلند، خاطرنشان کرد که با نخست وزیر دانمارک صحبت نموده است.

18 آبان 1398

آغاز ثبت نام ناشران برای حضور در نمایشگاه کتاب گیلان

معاون فرهنگی ارشاد اسلامی گیلان از ناشران کشوری و استانی خواست برای حضور در پانزدهمین نمایشگاه کتاب گیلان ثبت نام کنند.

13 آبان 1398

برندبازی در بوتیک لیگ برتر فوتبال!

در فوتبال ایران کسب درآمد به وسیله فروش پیراهن بسیار سخت است و نبود قانون حق امتیاز وضعیت را پیچیده تر هم می نماید اما این روزها دیگر فقط بحث اقتصادی نیست و به نظر کم کم باید خودمان را آماده کنیم که برخی باشگاه ها به صورت هم زمان از لباس های چند برند مختلف...

1 آبان 1398

واکنش انصارالله به پیشنهاد پوتین برای فروش اس- 400 به عربستان

رئیس کمیته عالی انقلاب یمن نسبت به اظهارات رئیس جمهوری روسیه و پیشنهاد وی به عربستان برای خرید سامانه های دفاعی اس- 400 واکنش نشان داد.

30 مهر 1398

سناتور جمهوری خواه: درگیری نظامی با ایران، اشتباهی بزرگ خواهد بود

میت رامنی سناتور جمهوری خواه آمریکایی در اظهارنظری درباره ادعای دست داشتن ایران در حمله به تاسیسات نفتی عربستان سعودی، درباره هرگونه درگیری نظامی آمریکا با ایران هشدار داده است.

29 مهر 1398

با چه قطاری راستا تهران مشهد را سفر کنیم؟

هر سال مسافران زیادی راهی شهر مقدس مشهد می شوند که بیش از 15 میلیون نفرشان قطار را به عنوان وسیله حمل و نقل انتخاب می کنند. در این میان چیزی حدود 80 درصد (12 میلیون نفر) با قطار تهران مشهد سفر می روند. به همین خاطر بهترین و مدرن ترین های ناوگان ریلی کشور در این...

20 مهر 1398

در نمایشگاه گردشگری آموزش رایگان ببنید و گواهینامه دریافت کنید

همزمان با برگزاری دوازهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته در محل نمایشگاه دایمی تهران به همت دفتر مطالعات و آموزش های گردشگری،6 کارگاه آموزشی رایگان با هدف تبادل اطلاعات و انتقال تجربیات برگزار می گردد.

16 مهر 1398

ظریف: به هر کشوری که بخواهیم نفت می فروشیم

وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به اینکه آمریکا سعی دارد با راهزنی دریایی و تهدید از صادرات نفت ایران جلوگیری کند، تأکید کرد ایران علی رغم این فشارها به همه مشتریان خود و هر کشور دیگری که بخواهد نفت خواهد فروخت.

16 مهر 1398

تعطیلی دوساعته موزه های کتابخانه، خودروهای اختصاصی و کوشک احمدشاهی در مجموعه نیاوران

موزه های کتابخانه اختصاصی، خودروهای اختصاصی و کوشک احمدشاهی به منظور انجام دوره دوم پروژه مبارزه با آفات موزه ای، روز یکشنبه 17 شهریورماه از ساعت 17 تا 19 امکان پذیرش گردشگران را ندارند و فروش بلیت تا ساعت 16 انجام می گردد.

15 مهر 1398

16 تخته سیاه چادر عشایری در ورودی شهرها و محل برگزاری برنامه های نوروزی آذربایجان غربی مستقر می گردد

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی گفت: 16 تخته سیاه چادر عشایری در ورودی شهرها و محل برگزاری برنامه های نوروزی مستقر می گردد.

11 مهر 1398

سونی وسیله نقلیه خودران می سازد

به گزارش خبرنگاران به نقل از نیواطلس، شرکت های سونی و یاماها موتور قصد دارند با همکاری یکدیگر یک وسیله نقلیه خودران به نام SC1 بسازند.

6 مهر 1398

با حضور مونسان و معاون وزیر امور خارجه سردیس سرباز هخامنشی تحویل سازمان میراث فرهنگی شد

در مراسمی با حضور معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و معاون اداری اقتصادی وزارت امور خارجه سردیس سرباز هخامنشی به طور رسمی تحویل سازمان میراث فرهنگی شد.

29 شهریور 1398

خیابان ویلا به روایت تاریخ و هنر ایرانی

مرور تاریخ شکل گیری خیابان ها، جذابیت های خاص خود را دارد. شنیدن قصه های یک خیابان و ربط آن ها به تاریخ یک کشور، نگاه آدم هایی که از آن خیابان عبور یا در آن زندگی می نمایند را به آن خیابان تغییر می دهد. یکی از خیابان های تاریخی تهران که شکل گیریش به دوران...

25 شهریور 1398

ضرورت استفاده از شیوه های نوین بازاریابی در مراکز اقامتی سرعین

مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان سرعین به ضرورت استفاده از شیوه های نوین بازاریابی در مراکز اقامتی این شهرستان تاکید نمود.

24 شهریور 1398

پمپئو خواهان تشدید تحریم های تسلیحاتی علیه ایران شد

مایک پمپئو، وزیر امور خارجه آمریکا در پیامی توئیتری از متحدان آمریکا خواست تا فشار علیه ایران را پیش از سرانجام زمان تحریم های تسلیحاتی سازمان ملل تشدید نمایند.

18 شهریور 1398

Death Stranding یا Last of Us 2: بازی بعدی سونی کدام است؟

به رویداد سالانه E3 نزدیک می شویم؛ بزرگترین مراسم صنعت بازی سال جاری کمی با سال های قبل فرق دارد. سونی و الکترونیک آرتز از شرکت در این رویداد کنار کشیده اند و می خواهند برنامه های خودشان را داشته باشند. این طور که به نظر می رسد، سونی می خواهد دست پیش را بگیرد...

7 مرداد 1398