بازاریابی و فروش

مسافران ضد ضربه و متولیان بی برنامه در کوران کرونا!

در حاشیه دریا جمعیت موج می زند، از نوار زرد در ساحل خبری نیست، مردم روی شن ها پیک نیک نموده اند. بساط دست فروش ها پهن است. در فروشگاهی که مواد غذایی می فروشد هیچ علامتی برای رعایت فاصله گذاری نصب ننموده است. در پمب بنزین ها رفتار مردم با روزهای عادی فرقی...

4 مرداد 1399

دلایل کنسلی در پروازها

کنسلی در پرواز چه زمانی اتفاق می افتد؟کنسلی در پرواز یکی از بدترین مواردی است که هنگام سفر ممکن است برای هر مسافری اتفاق بیفتد. البته کنسلی در پرواز همواره اتفاق نمی افتد اما آگاهی از قوانین کنسلی در پرواز می تواند به شما یاری کند تا هنگام کنسلی در پرواز...

2 مرداد 1399

2 کشته در سرقت مسلحانه ماسک در آفریقای جنوبی

سارقان با ورود به بخش نگهداری بار فرودگاه ژوهانسبورگ با تهدید کارمندان با اسلحه، ماسک ها را به سرقت بردند اما در تعقیب پلیس ناکام ماندند.

1 مرداد 1399

اقدام مثبت سعادتمند؛ روش کارت هواداری شیوه جدید درآمدزایی استقلال

استقلال با یک روش ویژه قصد دارد درآمد های خود را برای ادامه فصل بیشتر کند.

21 تیر 1399

واکنش سخنگوی دولت به افزایش قیمت خودرو ، مدت باز بودن سایت پیش فروش خودرو

سخنگوی دولت در نشست خبری به شرایط بازار خودرو پرداخت و گفت: چند سایت هستند که قیمت سازی می کنند البته برخی از این سایت ها بسته و به عده ای دیگر اخطار داده شد و در صورت تداوم، مراجع قضایی به این موضوع رسیدگی خواهند کرد.

17 تیر 1399

هنوز هیچ برنامه ای برای گسترش بازار نشر الکترونیک نداریم!

خبرنگاران : نشر الکترونیک از معدود صنعت هایی است که در بحران کرونا، نه تنها آسیب ندید؛ بلکه پس از سال ها از حاشیه به متن آمد و به دلیل هم خوانی امکانات آن با شرایط حال حاضر، تا حدودی با گشایش روبرو شد.

17 تیر 1399

ورزشگاه کازان آرنا؛میزبان بازی ایران - اسپانیا

ورزشگاه کازان آرنا؛میزبان بازی ایران - اسپانیادر این مقاله از وب سایت مجله گردشگری خبرنگاران درباره ورزشگاه کازان آرنا؛میزبان بازی ایران - اسپانیا ،سخن خواهیم گفت.

3 تیر 1399

منتظر بهبود نفت آمریکا به این زودی نباشید

بانک آمریکایی گلدمن ساکس پیش بینی کرد که قیمت نفت آمریکا به این زودی بهبود پیدا نخواهد کرد و چند هفته طول خواهد کشید.

28 خرداد 1399

یاری 3.7 میلیون دلاری آمریکا به آزمایشگاه متهم به شیوع ویروس کرونا

به گزارش خبرنگاران به نقل از دیلی میل، یک آزمایشگاه در ووهان چین که متهم اصلی شیوع ویروس کرونا است با بودجه دولتی آمریکا روی خفاش هایی که به گفته دانشمندان منشأ اولیه شیوع کرونا بوده اند، کار می نموده است.

15 خرداد 1399

شروع مذاکرات چلسی با ژیرو برای تمدید قرارداد

باشگاه چلسی برای حفظ بازیکنی که تیم فوتبال اینتر در کمین برای جذب اوست، دست به کار شد.

11 خرداد 1399

روزنامه کانادایی: دولت کانادا باید بین حقوق بشر و منافع مالی یکی را انتخاب کند

یک روزنامه کانادایی از دستیابی به اطلاعاتی اطلاع داد که استفاده عربستان از خودروهای زرهی ساخت کانادا برای سرکوب مردم العوامیه را ثابت می نماید.

10 خرداد 1399

درمان زخم های اقتصادی کرونا با ثبات اشتغال

اقتصاد کالبدی زنده و پویاست؛ ارگان های و اعضا تشکیل دهنده این کالبد نیز برای حیات خود نیازمند شرایط زیستی سالم و امنی هستند؛ شکی نیست که حمله هر بیماری یا ویروسی به این کالبد زنده شرایط حیات را دچار بحران یا اختلال خواهد کرد.

7 خرداد 1399

احتکار و قاچاق ملزومات بهداشتی چه مجازاتی دارد؟

پژوهشگر و کارشناس مسائل حقوقی گفت: متأسفانه عده ای سودجو با استفاده از شرایط ایجادشده در کشور اقدام به احتکار و قاچاق ملزومات بهداشتی نموده اند که مجازات خبرنگارانن در قانون معین شده است.

3 خرداد 1399

تاثیرات ابزارهای مقابله با فرار مالیاتی بر میزان آن در سال 98

صندوق مکانیزه فروش و هوشمندسازی مالیات راهکارهای سازمان مالیاتی برای مقابله با فرارهای مالیاتی در سال 98 بود که صندوق مکانیزه به دلیل تمرد عده زیادی از مشمولان این قانون نه تنها این معضل را کاهش نداد، بلکه ابزاری برای فرار مالیاتی آن ها شد. همچنین، هوشمندسازی...

26 اردیبهشت 1399

فراوری ماسک N95 فیلتردار برای نخستین بار در کرمان

مدیر امور عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان از فراوری ماسک N95 فیلتردار برای نخستین بار در کرمان توسط شرکت دانش بنیان این دانشگاه در شرایط ایزوله اطلاع داد.

24 اردیبهشت 1399

10 جابجایی احتمالی فوتبال اروپا در تابستان

فوتبال اروپا در تابستان به احتمال زیاد شاهد 10 نقل و انتقال عظیم خواهد بود که در گزارش زیر به آن می پردازیم.

23 اردیبهشت 1399

هیلاری مانتل صدرنشین پرفروش ها شد

فهرست جدید هفتگی رمان های پرفروش نشریه نیویورک تایمز درحالی منتشر شد که سومین جلد از سه گانه تاریخی عاشقانه مشهور هیلاری منتل که در آن به داستان توماس کرامول صدر اعظم هنری هشتم پرداخته است، در رتبه نخست آن دیده می گردد.

21 اردیبهشت 1399

مترو مشهد تعطیل و ناوگان اتوبوسرانی نیز محدود شد

با موافقت اعضای شورای اسلامی شهر مشهد فعالیت قطار شهری از روز یکشنبه 25 اسفند سال جاری تا پنجم فروردین ماه سال 99 متوقف و فعالیت ناوگان اتوبوسرانی این شهر نیز محدود به 4 ساعت شد.

12 اردیبهشت 1399

گلر بارسا گزینه محبوب لمپارد برای جانشینی کپا

این احتمال وجود دارد که چلسی در تابستان آینده برای جذب دروازه بان ناراضی بارسلونا یعنی مارک آندره تراشتگن اقدام کند.

8 اردیبهشت 1399

به تورهای گرشگری بدون مجوز اعتماد نکنید

خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد معاون گردشگری، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه وبویراحمد گفت: گردشگری علاوه بر داشتن آثار اقتصادی یک حرکت فرهنگی است و برای بودن در راستا صحیح باید مدیریت شود.

27 فروردین 1399
تعداد: (64)