کسب و کار

پرداخت 2800 میلیارد تومان از مطالبات گندمکاران تا 3 هفته آینده

یزدان سیف با حضور در غرفه خبرنگاران در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها در مورد کیفیت گندم فراوری داخلی به خبرنگاران گفت: گندم ایران از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و 42 درصد گندم خریداری شده، درجه یک و بیش از 30 درصد نیز گندم درجه دو به حساب...

16 آذر 1398

معتمدی: رشته کسب و کار در دانشگاه امیرکبیر تأسیس می شود

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: امسال رشته جدید کسب وکار را راه اندازی خواهیم کرد به طوری که دانشجویان در قالب برنامه فوق العاده ای آموزش های مهارتی را پشت سر می گذارند.

27 آبان 1398

کاهش تعداد مراکز علمی کاربردی فارس در راستای کیفی سازی

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی فارس با اشاره به کاهش تعداد مراکز علمی کاربردی این استان از 50 به 20 مرکز، گفت: به دنبال ایجاد مراکز جدید با کیفیت هستیم.

24 آبان 1398

ترامپ: گفت وگوی تلفنی خوبی با نخست وزیر دانمارک داشتم

رئیس جمهور آمریکا پس از لغو سفر خود به دانمارک به دلیل جنجال های اخیر درباره خرید جزیره گرینلند، خاطرنشان کرد که با نخست وزیر دانمارک صحبت نموده است.

18 آبان 1398

آغاز ثبت نام ناشران برای حضور در نمایشگاه کتاب گیلان

معاون فرهنگی ارشاد اسلامی گیلان از ناشران کشوری و استانی خواست برای حضور در پانزدهمین نمایشگاه کتاب گیلان ثبت نام کنند.

13 آبان 1398

مهمانسراهای دولتی خراسان شمالی، حق پذیرش مسافر آزاد ندارند

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی با اشاره به این که مهمانسراهای دولتی فقط مجاز به پذیرش کارکنان خود هستند، گفت: باید با نهاد و دستگاه هایی که به غیر کارکنان خود خدمات و اقامت می دهند، برخورد شود.

10 آبان 1398

برندبازی در بوتیک لیگ برتر فوتبال!

در فوتبال ایران کسب درآمد به وسیله فروش پیراهن بسیار سخت است و نبود قانون حق امتیاز وضعیت را پیچیده تر هم می نماید اما این روزها دیگر فقط بحث اقتصادی نیست و به نظر کم کم باید خودمان را آماده کنیم که برخی باشگاه ها به صورت هم زمان از لباس های چند برند مختلف...

1 آبان 1398

واکنش انصارالله به پیشنهاد پوتین برای فروش اس- 400 به عربستان

رئیس کمیته عالی انقلاب یمن نسبت به اظهارات رئیس جمهوری روسیه و پیشنهاد وی به عربستان برای خرید سامانه های دفاعی اس- 400 واکنش نشان داد.

30 مهر 1398

سناتور جمهوری خواه: درگیری نظامی با ایران، اشتباهی بزرگ خواهد بود

میت رامنی سناتور جمهوری خواه آمریکایی در اظهارنظری درباره ادعای دست داشتن ایران در حمله به تاسیسات نفتی عربستان سعودی، درباره هرگونه درگیری نظامی آمریکا با ایران هشدار داده است.

29 مهر 1398

خلاقیت فرهنگی و هنری، راهی به شکوفایی مالی

دست اندرکاران شبکه شهرهای خلاق فرهنگ وهنر از اثرگذاری این شبکه در شکوفایی مالی می گویند.

26 مهر 1398

استارت آپ های برتر به ارمنستان، عراق و آذربایجان اعزام می شوند

به گزارش خبرنگاران به نقل از سازمان فناوری اطلاعات ایران، این سازمان با هدف یاری به توسـعه کسب و کار استارت آپ های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در سطح بین المللی، در نظر دارد گروهی از استارت آپ های فعال را در قالب هیئت همراه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات...

25 مهر 1398

اشکنه نذری روی تخت تکیه پایین

مرضیه موسوی ـ خبرنگار: تکیه محله پایین درست انتهای کوچه قدیمی و پر پیچ و خم زغالی ها جا خوش کرده است؛ جایی که محدوده محله پایین تجریش از آنجا آغاز می شد و تا تپه قیطریه ادامه پیدا می کرد.

22 مهر 1398

ترویج فناوری فضایی براساس ظرفیتهای استانی، توانمندسازی دانشگاهها

به گزارش خبرنگاران، مرتضی براری در صفحه اینستاگرام خود با اشاره به برگزاری چهارمین سفر استانی خود به استان لرستان گفت: در جلسه شورای مدیران ارتباطات و فناوری اطلاعات استان لرستان، در مورد ارتقاء پایداری شبکه ارتباطی این استان در مواقع بحران با استفاده...

20 مهر 1398

با چه قطاری راستا تهران مشهد را سفر کنیم؟

هر سال مسافران زیادی راهی شهر مقدس مشهد می شوند که بیش از 15 میلیون نفرشان قطار را به عنوان وسیله حمل و نقل انتخاب می کنند. در این میان چیزی حدود 80 درصد (12 میلیون نفر) با قطار تهران مشهد سفر می روند. به همین خاطر بهترین و مدرن ترین های ناوگان ریلی کشور در این...

20 مهر 1398

وزیر ارتباطات: خیلی ها به دلیل شفافیت با توسعه فناوری اطلاعات دشمنی دارند

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه امروز به واسطه توسعه فناوری اطلاعات خیلی ها در خانه شیشه ای زندگی می نمایند، گفت: این افراد به واسطه شفافیت ایجاد شده با توسعه فناوری اطلاعات دشمنی دارند و این دشمنی ها به واسطه روشن کردن دست اندازی هایی است...

19 مهر 1398

ستاری: مشاغل سنتی در برابر تفکر و ایده پردازی استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان بازنده اند

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: مشاغل سنتی باید بدانند که 100 درصد در مقابل تفکر و ایده پردازی استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان بازنده هستند.

17 مهر 1398

در نمایشگاه گردشگری آموزش رایگان ببنید و گواهینامه دریافت کنید

همزمان با برگزاری دوازهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته در محل نمایشگاه دایمی تهران به همت دفتر مطالعات و آموزش های گردشگری،6 کارگاه آموزشی رایگان با هدف تبادل اطلاعات و انتقال تجربیات برگزار می گردد.

16 مهر 1398

ظریف: به هر کشوری که بخواهیم نفت می فروشیم

وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به اینکه آمریکا سعی دارد با راهزنی دریایی و تهدید از صادرات نفت ایران جلوگیری کند، تأکید کرد ایران علی رغم این فشارها به همه مشتریان خود و هر کشور دیگری که بخواهد نفت خواهد فروخت.

16 مهر 1398

تعطیلی دوساعته موزه های کتابخانه، خودروهای اختصاصی و کوشک احمدشاهی در مجموعه نیاوران

موزه های کتابخانه اختصاصی، خودروهای اختصاصی و کوشک احمدشاهی به منظور انجام دوره دوم پروژه مبارزه با آفات موزه ای، روز یکشنبه 17 شهریورماه از ساعت 17 تا 19 امکان پذیرش گردشگران را ندارند و فروش بلیت تا ساعت 16 انجام می گردد.

15 مهر 1398

16 تخته سیاه چادر عشایری در ورودی شهرها و محل برگزاری برنامه های نوروزی آذربایجان غربی مستقر می گردد

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی گفت: 16 تخته سیاه چادر عشایری در ورودی شهرها و محل برگزاری برنامه های نوروزی مستقر می گردد.

11 مهر 1398
تعداد: (30)