کسب و کار

واکنش سخنگوی دولت به افزایش قیمت خودرو ، مدت باز بودن سایت پیش فروش خودرو

سخنگوی دولت در نشست خبری به شرایط بازار خودرو پرداخت و گفت: چند سایت هستند که قیمت سازی می کنند البته برخی از این سایت ها بسته و به عده ای دیگر اخطار داده شد و در صورت تداوم، مراجع قضایی به این موضوع رسیدگی خواهند کرد.

17 تیر 1399

هنوز هیچ برنامه ای برای گسترش بازار نشر الکترونیک نداریم!

خبرنگاران : نشر الکترونیک از معدود صنعت هایی است که در بحران کرونا، نه تنها آسیب ندید؛ بلکه پس از سال ها از حاشیه به متن آمد و به دلیل هم خوانی امکانات آن با شرایط حال حاضر، تا حدودی با گشایش روبرو شد.

17 تیر 1399

تسلا از بازگرداندن کارمندانش به سر کار پشیمان شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از سی ان بی سی، تسلا امروز برنامه خود برای ملزم کردن کارکنان این شرکت به بازگشت به محل کار را لغو کرد. در صورت اجرای این طرح، کارخانه خودروسازی تسلا در فریمونت کالفرنیا فعالیت عادی خود را از امروز از سر می گرفت. این کارخانه محل...

6 تیر 1399

چه خوب که این روزها را ندید

قندی یکی از چند وجودی است که در چند دهه دانش روزنامه نگاری (نه علم ارتباطات) را به جوانان آموخت. بسیاری از بچه هایی که امروز در تحریریه ها کار می نمایند یا حالا سرگرم شغل دیگری هستند، از دانسته ها و تجربه های او بهره برده اند.

5 تیر 1399

ورزشگاه کازان آرنا؛میزبان بازی ایران - اسپانیا

ورزشگاه کازان آرنا؛میزبان بازی ایران - اسپانیادر این مقاله از وب سایت مجله گردشگری خبرنگاران درباره ورزشگاه کازان آرنا؛میزبان بازی ایران - اسپانیا ،سخن خواهیم گفت.

3 تیر 1399

منتظر بهبود نفت آمریکا به این زودی نباشید

بانک آمریکایی گلدمن ساکس پیش بینی کرد که قیمت نفت آمریکا به این زودی بهبود پیدا نخواهد کرد و چند هفته طول خواهد کشید.

28 خرداد 1399

ماجرای ملاقات تاثیرگذار عطار و مولانا چه بود؟

عطار، یکی از شاعران عظیم متصوفه و از مردان نام آور تاریخ ادبیات ایران است که در این گزارش به بخشی از ملاقات مهم او و مولانا پرداخته ایم.

16 خرداد 1399

یاری 3.7 میلیون دلاری آمریکا به آزمایشگاه متهم به شیوع ویروس کرونا

به گزارش خبرنگاران به نقل از دیلی میل، یک آزمایشگاه در ووهان چین که متهم اصلی شیوع ویروس کرونا است با بودجه دولتی آمریکا روی خفاش هایی که به گفته دانشمندان منشأ اولیه شیوع کرونا بوده اند، کار می نموده است.

15 خرداد 1399

شروع مذاکرات چلسی با ژیرو برای تمدید قرارداد

باشگاه چلسی برای حفظ بازیکنی که تیم فوتبال اینتر در کمین برای جذب اوست، دست به کار شد.

11 خرداد 1399

روزنامه کانادایی: دولت کانادا باید بین حقوق بشر و منافع مالی یکی را انتخاب کند

یک روزنامه کانادایی از دستیابی به اطلاعاتی اطلاع داد که استفاده عربستان از خودروهای زرهی ساخت کانادا برای سرکوب مردم العوامیه را ثابت می نماید.

10 خرداد 1399

درمان زخم های اقتصادی کرونا با ثبات اشتغال

اقتصاد کالبدی زنده و پویاست؛ ارگان های و اعضا تشکیل دهنده این کالبد نیز برای حیات خود نیازمند شرایط زیستی سالم و امنی هستند؛ شکی نیست که حمله هر بیماری یا ویروسی به این کالبد زنده شرایط حیات را دچار بحران یا اختلال خواهد کرد.

7 خرداد 1399

دانشگاه علم و صنعت روزانه 120 لیتر مواد ضدعفونی کننده فراوری می نماید

دانشگاه علم و صنعت ایران در دو شیفت کاری روزانه 120 لیتر مواد ضدعفونی کننده فراوری می نماید؛ اما با بهبود فرایند، این ظرفیت در آینده نزدیک تا 400 لیتر در روز افزایش خواهد یافت.

4 خرداد 1399

احتکار و قاچاق ملزومات بهداشتی چه مجازاتی دارد؟

پژوهشگر و کارشناس مسائل حقوقی گفت: متأسفانه عده ای سودجو با استفاده از شرایط ایجادشده در کشور اقدام به احتکار و قاچاق ملزومات بهداشتی نموده اند که مجازات خبرنگارانن در قانون معین شده است.

3 خرداد 1399

تاثیرات ابزارهای مقابله با فرار مالیاتی بر میزان آن در سال 98

صندوق مکانیزه فروش و هوشمندسازی مالیات راهکارهای سازمان مالیاتی برای مقابله با فرارهای مالیاتی در سال 98 بود که صندوق مکانیزه به دلیل تمرد عده زیادی از مشمولان این قانون نه تنها این معضل را کاهش نداد، بلکه ابزاری برای فرار مالیاتی آن ها شد. همچنین، هوشمندسازی...

26 اردیبهشت 1399

فراوری ماسک N95 فیلتردار برای نخستین بار در کرمان

مدیر امور عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان از فراوری ماسک N95 فیلتردار برای نخستین بار در کرمان توسط شرکت دانش بنیان این دانشگاه در شرایط ایزوله اطلاع داد.

24 اردیبهشت 1399

10 جابجایی احتمالی فوتبال اروپا در تابستان

فوتبال اروپا در تابستان به احتمال زیاد شاهد 10 نقل و انتقال عظیم خواهد بود که در گزارش زیر به آن می پردازیم.

23 اردیبهشت 1399

هیلاری مانتل صدرنشین پرفروش ها شد

فهرست جدید هفتگی رمان های پرفروش نشریه نیویورک تایمز درحالی منتشر شد که سومین جلد از سه گانه تاریخی عاشقانه مشهور هیلاری منتل که در آن به داستان توماس کرامول صدر اعظم هنری هشتم پرداخته است، در رتبه نخست آن دیده می گردد.

21 اردیبهشت 1399

خبرنگاران لاریجانی: مهار کرونا در گرو مشارکت همگانی و همراهی مردم است

تهران- خبرنگاران- رییس مجلس شورای اسلامی مهار کرونا را در گرو مشارکت همگانی و همراهی مردم دانست و بر تدابیر ویژه تعطیلات نوروز در مقابله با کرونا تاکید نمود.

20 اردیبهشت 1399

خبرنگاران هواتو دارم !

تهران- خبرنگاران- بحران کرونا چند وقتی است که کشور را درگیر خود کرده و باعث شده تا کسب و کارها تعطیل شود و درآمد مردم کاهش یابد. به همین دلیل عده ای در اینستاگرام تا آنجایی که در توان دارند از دریافت اجاره بها، هزینه های درمان و ... خودداری می کنند و مشارکت...

15 اردیبهشت 1399

مترو مشهد تعطیل و ناوگان اتوبوسرانی نیز محدود شد

با موافقت اعضای شورای اسلامی شهر مشهد فعالیت قطار شهری از روز یکشنبه 25 اسفند سال جاری تا پنجم فروردین ماه سال 99 متوقف و فعالیت ناوگان اتوبوسرانی این شهر نیز محدود به 4 ساعت شد.

12 اردیبهشت 1399
تعداد: (88)