اخبار مجلس

(ویدئو) رقم دستمزد و حقوق کارگران در سال 1400 معین شد

حداقل دستمزد کارگران در سال آینده با افزایش 39 درصدی به 4 میلیون و 200 هزار تومان برای خانواده 3/3 نفری رسید.

20 فروردین 1400

مهمترین نگرانی مجلس، کسری 320 هزار میلیارد تومانی بودجه بود

رئیس کمیسیون مالی مجلس شورای اسلامی گفت: مهمترین نگرانی مجلس، موضوع کسری بودجه بودکه از نظر مجلس باید برای آن چاره ای می اندیشیدیم.

18 اسفند 1399

راه آهن ایران-افغانستان؛ ارتقای جایگاه اقتصادی دو کشور در منطقه و جهان

تهران (پانا) - جهت ریلی از خواف در ایران تا هرات در افغانستان با رویکرد تقویت پیوند دو ملت ایران و افغانستان و با هدف بازسازی دوباره کشور افغانستان احداث شده است.

3 بهمن 1399

از دل بزرگداشت ها و نام گذاری های صوری خشونت علیه زنان برچیده نمی شود

در خیانت بزرگی که زن را با استحاله فکری و مردوارگی به نوعی قیام علیه خودش فرا می خوانند او را وارد بازی با باخت تضمینی می کنند.

6 دی 1399

جریمه های میلیونی در انتظار اصناف متخلف کرونایی

تهران (پانا) - معاون سازمان تعزیرات حکومتی گفت متخلفان و ناقضان محدودیت های کرونایی از 300 هزار تا یک میلیون و 500 هزار تومان جریمه نقدی می شوند.

2 دی 1399

قالیباف: بازار سرمایه باید مهمترین منبع تامین اقتصادی فراوری مورد اعتماد مردم باشد

تهران (پانا)- رییس مجلس شورای اسلامی گفت بازار سرمایه باید با حفظ ویژگی نقدشوندگی به عنوان مهمترین منبع تامین اقتصادی فراوری مورد اعتماد مردم باشد.

20 آذر 1399

فرصت 100 دقیقه ای باشگاه پرسپولیس برای دفاع از عیسی آل کثیر

به گزارش خبرنگاران، کمیته استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا با اعلام دریافت و پذیرشِ نامه برای معرفی نفرات حاضر در جلسه استماع در پرونده عیسی آل کثیر، زمان برگزاری آن را به وقت تهران ساعت 9:30 پنجشنبه، 15 آبان اعلام نمود. این جلسه به صورت آنلاین برگزار خواهد...

12 آذر 1399

آمریکا به فکر پیشرفت و امنیت کشورهای اسلامی نیست

تهران (پانا)-رئیس مجلس شورای اسلامی گفت آمریکایی ها اهداف خود را پیش می برند و به فکر پیشرفت و امنیت کشورهای اسلامی نیستند.

27 آبان 1399

اعضای سندیکای بیمه گران ایران میهمان خانه ملت

نشست مشترک کمیسیون ویژه جهش و رونق فراوری و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی و فراکسیون توسعه پایدار و تامین اقتصادی با اعضای سندیکای بیمه گران ایران در محل کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی برگزار گردید.

24 آبان 1399

ترامپ خود را برای مناظره های بعدی با بایدن آماده نموده است

خبرنگاران/خراسان رضوی یک تحلیلگر مسائل بین الملل گفت: ترامپ خود را برای انجام مناظره های بعدی با بایدن آماده نموده است. سیستم آمریکا نیز انجام این مناظره ها را با رعایت پروتکل های بهداشتی می پذیرد.

24 آبان 1399

نحوه پذیرش اتباع خارجی در کنکور ارشد 99 ، اعلام لیست مناطق و رشته های ممنوعه برای اتباع غیرایرانی

شرایط انتخاب رشته، نحوه پذیرش اتباع غیرایرانی و میزان شهریه پرداختی در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 99 اعلام شد.

29 مهر 1399

برطرف مسائل بوم گردی های با استفاده از ظرفیت ستاد ملی کرونا

محمدرضا دشتی اردکانی در نشست با اعضای جامعه حرفه ای بومگردی کشور که شب گذشته با هدف رسیدگی به مسائل این بخش از فعالان گردشگری کشور برگزار گردید، با تایید میزان بسیار کم تسهیلات دولت برای پرداخت خسارت به این بخش، اظهار کرد: وام شش میلیون تومانی برای یاری...

28 مهر 1399

چشمه های بهشتی ایران در آستانه ورشکستگی

خبرنگاران/اردبیل استانی که در دنیا و نه تنها در ایران به نام سرزمین چشمه های بهشتی معروف است و همواره چراغ خانه اش به روی مهمان هایش روشن بوده، حالا سوت و کور شده و حتی پرنده ای بر سر مجتمع های آب گرم بکرش پر نمی کشد.

13 مهر 1399

مشکل بانک ها حل شد، پرداخت وام ودیعه مسکن تسریع می گردد

مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی گفت: با توجه به اینکه مشکل نرم افزاری بانک ها حل شده است امیدواریم از این به بعد پرداخت های تسهیلات اجاره مسکن, تسریع گردد.

30 شهریور 1399

خبرنگاران مجلس نمایندگان آمریکا طرح ممنوعیت آزمایش هسته ای را تصویب کرد

تهران- خبرنگاران- مجلس نمایندگان آمریکا قانونی را تصویب کرد که دونالد ترامپ رییس جمهوری این کشور را از انجام آزمایش هسته ای منع می نماید.

23 شهریور 1399

طرح 230 سوال از وزرا در مجلس

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی از طرح 230 سوال از سوی نمایندگان از وزرا و ارجاع آنها به کمیسیون های تخصصی مجلس به منظور رسیدگی اطلاع داد.

22 شهریور 1399

فجیع ترین قتل ناموسیِ سال؛ همه چیز درباره رومینا

وب سایت میدان - نیلوفر حامدی: در نخستین روز از خرداد پدری از ترس بی آبرویی، داس را بر گردن نحیف دختر 14 ساله اش نشاند و سرش را برید و نام رومینا مانند سارینا، هوژان، فرشته، زعفران، نازنین، زبیده، سارا، هاجره و… قربانیان قتل های ناموسی همین چند ماه آغازین...

27 مرداد 1399

167 نماینده، متقاضی ورود به کمیسیون های مالی

فهرست اولیه اعضای کمیسیون تخصصی مجلس یازدهم منتشر شده است که بر اساس آن 167 نماینده مجلس یازدهم اولویت اول خود را ورود به شش کمیسیون مالی انتخاب نموده اند. نمایندگان مجلس دو اولویت خود را به همراه فرم امتیازبندی انتخاب نموده و آن را به هیات رئیسه مجلس...

21 مرداد 1399

ارتقای کیفیت زندگی با احیای محله های مرکزی پایتخت

توسعه زندگی شهری در سایه توجه به محله های شهر از اولویت های مدیریت شهری تهران در سال 1399 است که به عنوان یک دستورالعمل در شهرداری منطقه 12 مورد توجه قرار گرفته است.

4 تیر 1399

داداشی: درخواست از کمیسیون اصل نود برای ورود به موضوع احتکار کالا ، نظارت های مجلس در موضوعات تخلفات کرونایی بیشتر می گردد

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: ورود کمیسیون اصل نود به موضوع احتکار کالا یا موضوعات تخلفی مختلف کرونایی بستگی به این دارد که از این کمیسیون خواسته بشود و اگر این اتفاق بیفتد قطعا کمیسیون نظارت خواهد نمود.

19 خرداد 1399
تعداد: (43)