اخبار اقتصادی

خبرنگاران کاظم پور اردبیلی دارفانی را وداع گفت

تهران- خبرنگاران- حسین کاظم پور اردبیلی نماینده ایران در اوپک و دیپلمات باسابقه کشور که چندی پیش به دلیل خونریزی مغزی در بیمارستانی در تهران به کما رفته بود، ساعتی پیش درگذشت.

21 تیر 1399

اقدام مثبت سعادتمند؛ روش کارت هواداری شیوه جدید درآمدزایی استقلال

استقلال با یک روش ویژه قصد دارد درآمد های خود را برای ادامه فصل بیشتر کند.

21 تیر 1399

بازگشت مبالغ دریافتی در محاسبه هزینه اشتباه اینترنت مشترکان

به گزارش خبرنگاران، محمدجواد آذری جهرمی در مورد بررسی موضوع کم فروشی اینترنت که از سوی مشترکان یکی از اپراتورها مطرح شده بود، توضیح داد.

20 تیر 1399

یونان شرایط سخت گیرانه دریافت یاری از اتحادیه اروپا را رد کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری رویترز، کریاکاس میتسوتاکیس (Kyriakos Mitsotakis) نخست وزیر یونان امروز یکشنبه در سخنانی گفت که کشورش شرایط سخت گیرانه اتحادیه اروپا در مورد استفاده از یاری های اضطراری این اتحادیه در راستای مبارزه با شیوع ویروس کرونا را...

19 تیر 1399

هنوز هیچ برنامه ای برای گسترش بازار نشر الکترونیک نداریم!

خبرنگاران : نشر الکترونیک از معدود صنعت هایی است که در بحران کرونا، نه تنها آسیب ندید؛ بلکه پس از سال ها از حاشیه به متن آمد و به دلیل هم خوانی امکانات آن با شرایط حال حاضر، تا حدودی با گشایش روبرو شد.

17 تیر 1399

شمار مبتلایان به ویروس کووید-19 در جهان از مرز 4 میلیون نفر گذشت

به گزارش خبرنگاران به نقل از راشاتودی، دانشگاه جان هاپکینز در گزارشی اظهار داشت که شمارکل مبتلایان به ویروس جدید کرونا (موسوم به کووید -19) از مرز 4 میلیون نفر گذشت که از میان آنها، بیش از 1.3 میلیون نفر آنها شهروندان آمریکا هستند.

16 تیر 1399

گفت و گوی ترامپ و ملک سلمان درباره بازار جهانی نفت

کاخ سفید در بیانیه ای از گفت وگوی تلفنی رئیس جمهور آمریکا و پادشاه سعودی درباره بازار جهانی نفت اطلاع داد.

15 تیر 1399

رویترز: آمریکا دانشمند ایرانی را آزاد می نماید

رویترز به نقل از یک دیپلمات ایرانی در بخش حافظ منافع ایران در سفارت پاکستان در واشنگتن و یک مقام آمریکایی اطلاع داد که واشنگتن دانشمند ایرانی را که بازداشت نموده بود، به محض بهبودی از ویروس کرونا آزاد خواهد نمود.

13 تیر 1399

وزارت تعاون در دوران کرونا یک نهاد اجتماعی بزرگ است، تغییر خط فقر مردم

وزیر تعاون گفت: بیش از 50 میلیون نفر از مردم با این وزارتخانه ارتباط مستقیم دارند و این وزارتخانه را باید بزرگ ترین نهاد اجتماعی کشور خواند.

13 تیر 1399

عرضه اولیه چهارشنبه چه شد؟ ، پیزد کی به بورس می آید؟

به گزارش خبرنگاران، هرچند قرار بود در چهارشنبه جاری عرضه اولیه نماد پیزد در بورس انجام شود، اما طبق اعلام جدید این عرضه اولیه به تعویق افتاده است.

13 تیر 1399

گردشگری در پهنه های آبی آذربایجان شرقی جان می گیرد

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از توسعه گردشگری در پهنه های آبی استان با سرمایه گذاری های گسترده در این مناطق اطلاع داد.

11 تیر 1399

(عکس) نامه تهدیدآمیز مربی سابق استقلال

مارتین فورکل مربی بدنساز و دستیار وینفرد شفر، سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال در نامه ای خطاب به فدراسیون فوتبال ایران و باشگاه استقلال خواستار دریافت مطالباتش شده است. او تا 9 اردیبهشت به آبی پوشان فرصت داده بود تا 19 هزار دلار باقی مانده اش را بدهند،...

9 تیر 1399

بازگشایی سرا سعدالسلطنه قزوین با حرکت نمادین پرواز کبوتران

بیش از دو ماه است که با تبعات شرایط ویژه شیوع بیماری ویروس کووید 19 در سطح شهر روبرو هستیم.

7 تیر 1399

توسعه یک مدل جدید برای ردیابی شیوع کروناویروس

محققان دانشگاه ییل(Yale) پیروز به ایجاد یک مدل جدید برای ردیابی و ارزیابی شیوع کروناویروس جدید شده اند که به آمادگی هرچه بیشتر در راه مبارزه با این بیماری همه گیر یاری شایانی کند.

6 تیر 1399

چه خوب که این روزها را ندید

قندی یکی از چند وجودی است که در چند دهه دانش روزنامه نگاری (نه علم ارتباطات) را به جوانان آموخت. بسیاری از بچه هایی که امروز در تحریریه ها کار می نمایند یا حالا سرگرم شغل دیگری هستند، از دانسته ها و تجربه های او بهره برده اند.

5 تیر 1399

ارتقای کیفیت زندگی با احیای محله های مرکزی پایتخت

توسعه زندگی شهری در سایه توجه به محله های شهر از اولویت های مدیریت شهری تهران در سال 1399 است که به عنوان یک دستورالعمل در شهرداری منطقه 12 مورد توجه قرار گرفته است.

4 تیر 1399

6 مکان از جاهای دیدنی ونیز را در یک روز ببینید

6 مکان از جاهای دیدنی ونیزدر این مقاله از وب سایت خبرنگاران را شما را با 6 مکان از جاهای دیدنی ونیز ایتالیا آشنا خواهیم کرد که در یک سفر یک روزه می توانید از آنها بازدید کنید پس تا آخر این مقاله با ما همراه باشید .

3 تیر 1399

آمادگی اتاق بجنورد برای راه اندازی دفاتر توسعه تجارت خارجی در آلمان، ترکیه و آفریقای جنوبی

رئیس اتاق بجنورد در ویدئوکنفرانسی که با روسای انجمن صنعتگران و بازرگانان کشورهای آلمان، ترکیه و آفریقای جنوبی برگزار گردید، گفت: امروزه شیوع ویروس کرونا در بیشتر کشورها باعث شده اعزام و پذیرش هیات های تجاری برای مراودات تجاری بین کشورها صورت نگیرد...

30 خرداد 1399

آنالیز سرنوشت ارزهای دولتی در اردبیل

رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: با استفاده از ظرفیت اعضای شورای دستگاه های نظارتی باید نسبت به آنالیز سرنوشت ارزهای دولتی توسط دادستان مرکز استان اقدام گردد.

29 خرداد 1399

منتظر بهبود نفت آمریکا به این زودی نباشید

بانک آمریکایی گلدمن ساکس پیش بینی کرد که قیمت نفت آمریکا به این زودی بهبود پیدا نخواهد کرد و چند هفته طول خواهد کشید.

28 خرداد 1399
تعداد: (215)