نصب سطل زباله مکانیزه در مدرسه ولی عصر(عج)

به گزارش آفتاب صبا، مریم قاسمی ـ خبرنگار: با پیگیری کارشناسان دفتر تسهیلگری محله جوادیه منطقه 16 دانش آموزان مدرسه ولی عصر(عج) صاحب سطل زباله مکانیزه شدند.

نصب سطل زباله مکانیزه در مدرسه ولی عصر(عج)

به گزارش خبرنگار آفتاب صبا محله، کارشناسان دفتر تسهیلگری محله در بازدید میدانی از محدوده خیابان 20 متری جوادیه و خیابان شهید آقایی با مدرسه ای روبرو شدند که فاقد سطل زباله بود و به همین دلیل با توجه به احتیاج آنان و همچنین درخواست کارکنان مدرسه، موضوع را به اطلاع مسئولان شهرداری منطقه 16 رساندند تا در این زمینه برای بهبود وضعیت بهداشت و نظافت محیط مدرسه کاری نمایند. در نهایت پیگیری مسئله توسط کارشناسان دفتر تسهیلگری محله جوادیه منجر به جانمایی و نصب سطل زباله مکانیزه در حیاط مدرسه ولی عصر(عج) شد.

لیلا فلاحی کارشناس اجتماعی دفتر تسهیلگری محله جوادیه درباره این مطلب افزود: والدین، دانش آموزان و معلمان مدرسه ولی عصر(عج) بارها از نبود سطل زباله درحیاط مدرسه گلایه مند بودند و خواستار رفع مشکل بودند، چراکه ناچار بودند زباله ها را در گوشه و کنار حیاط مدرسه بیندازند و همین مسئله چهره مدرسه را آلوده و زشت می کرد.

وی افزود: از آنجایی که وظیفه کارشناسان دفتر تسهیلگری آسان کردن و رفع کردن مسائل مردم است، تمام کوشش خود را کردند تا در اسرع وقت آن را رفع نمایند. تا اینکه با حمایت مسئولان خدمات شهری ناحیه یک 2 سطل مکانیزه در حیاط مدرسه ولی عصر(عج) جانمایی و نصب شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 19 آذر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 298

به "نصب سطل زباله مکانیزه در مدرسه ولی عصر(عج)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نصب سطل زباله مکانیزه در مدرسه ولی عصر(عج)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید