مشاغل ضروری مشمول اخذ مجوز تردد در تهران کدامند؟

به گزارش آفتاب صبا، تهران (پانا) - مدیر روابط عمومی فرمانداری تهران از مشمول شدن مشاغل ضروری برای اخذ مجوز تردد در مرکز خبر داد.

مشاغل ضروری مشمول اخذ مجوز تردد در تهران کدامند؟

به گزارش ایسنا، ایمان قربانی با اشاره به شرایط اعلام شده از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا برای اخذ مجوز تردد گفت: بر اساس ابلاغ جدیدی که اجرا شده مشاغل ضروری مشمول اخذ مجوز، به فرمانداری تهران اعلام شده است و از این لحظه به بعد بر اساس این شرایط مجوز تردد اعطا می شود.

وی اضافه کرد: بر این اساس، این مشاغل در 5 گروه تقسیم شده است که گروه اول شامل مشاغل بنگاه های تجاری، تولیدی، صنعتی و کشاورزی است. هم چنین کادر شاغل بهداشت و درمان، دانشجویان شاغل به تحصیل در استان های غیر محل سکونت، بستگان درجه یک و دو فوت شدگان در خارج از شهرستان محل سکونت، افرادی که دارای نوبت پزشکی در سایر شهرستان های محل سکونت هستند و در نهایت کسانی که آزمون و یا برنامه امتحانی در خارج از محل سکونت دارند جز گروه هایی هستند که می توانند برای اخذ مجوز به محل فرمانداری تهران مراجعه کنند.

مدیر روابط عمومی فرمانداری تهران با تاکید بر این موضوع که به هیچ گروه و افرادی خارج از شرایط اعلام شده مجوز تردد داده نخواهد شد، گفت: از شهروندان عزیز تهرانی خواهش می کنیم که بدون دلیل و داشتن شرایط اعلام شده به فرمانداری مراجعه نکنند، چرا که ما بر اساس قانون عمل می کنیم و قانون شرایطی است که ستاد ملی مبارزه با کرونا به ما اعلام کرده است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 1589

به "مشاغل ضروری مشمول اخذ مجوز تردد در تهران کدامند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشاغل ضروری مشمول اخذ مجوز تردد در تهران کدامند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید