قایق بانوی پارالمپیکی بالاخره از گمرک ترخیص شد

به گزارش آفتاب صبا، قایق ملی پوش پاراکانوی ایران که چند ماه در گمرک مانده بود، انتها ترخیص شد.

قایق بانوی پارالمپیکی بالاخره از گمرک ترخیص شد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، هادی رضایی سرپرست کاروان اعزامی به بازی های پارالمپیک 2020 توکیو و محمد تابع دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک در نشست خبری که روز 28 آبان ماه داشتند، از ترخیص نشدن قایق شهلا بهروزی راد بانوی ملی پوش پاراکانوی کشورمان که سهمیه را نیز کسب نموده و یکی از امیدهای کسب مدال در توکیو است، خبر دادند.

بهروزی راد نیز 2 آذر ماه با ابراز ناراحتی از این موضوع به خبرنگاران گفت: من با همین قایقی که الان در گمرک مانده، در مسابقات قهرمانی دنیا در مجارستان شرکت کردم و صاحب مدال برنز و سهمیه پارالمپیک شدم. شرکت سازنده این شرکت پس از این مدال آوری تصمیم گرفت که آن را به من هدیه بدهد. در واقع 50 درصد تخفیف داد و کمیته ملی پارالمپیک هم مابقی پول را پرداخت کرد تا این قایق در اختیار من باشد. این قایق به ایران ارسال شد، اما متاسفانه در گمرک مانده و نزدیک به سه ماه است که هنوز ترخیص نشده است. به نظرم مسئولان گمرک باید یکسری شرایط خاص برای ورزشکاران در نظر بگیرند. قایقی که قرار است در پارالمپیک 2020 پارو بزنم، الان گمرک مانده و به من تحویل داده نشده تا بتوانم با آن تمرین کنم، آن هم در حالی که کمتر از 10 ماه به شروع پارالمپیک زمان باقی مانده است. درخواستم از ریاست و مسئولان گمرک این است که شرایطی فراهم گردد تا زودتر به قایق دسترسی پیدا کنم و بتوانم تمریناتم را با آن انجام بدهم.

موضوع ماندن قایق بهروزی راد از آن موقع به بعد یکی این سوژه های رسانه ای شد؛ تا اینکه بالاخره با پیگیری های لازم از سوی مسئولان و همچنین همکاری گمرک، این قایق پس از 5 ماه، بعدازظهر امروز (سه شنبه) ترخیص شد تا بانوی ملی پوش پاراکانوی کشورمان با قایق استاندارش تمرین کند و آماده حضور در پارالمپیک 2020 توکیو گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 بهمن 1399 بروزرسانی: 15 بهمن 1399 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 1217

به "قایق بانوی پارالمپیکی بالاخره از گمرک ترخیص شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قایق بانوی پارالمپیکی بالاخره از گمرک ترخیص شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید