کری سنگین مدیر نفت آبادان برای استقلال

به گزارش آفتاب صبا، علیرضا فیروزی در خصوص شرایط تیم فوتبال صنعت نفت آبادان پس از رجحان مقابل نساجی گفت: قطعا هر مربی پس از حضور در یک تیم تغییراتی را به وجود می آورد که سبب می گردد نگاه آن تیم منطقی تر باشد. بازیکنان ما همان هایی هستند که پیش از این هم در ترکیب صنعت نفت به میدان می رفتند. خودم به عنوان فردی که سرمربی گری نموده می فهمیدم در کدام منطقه ها ایراد داریم، اما تاوارس در کمتر از 25 روز شناخت خوبی از بازیکنان به دست آورد و تمام هدفش بهبود ساختار دفاعی بود تا در ابتدا گل نخوریم و در این زمینه هم خیلی خوب کار کرد.

کری سنگین مدیر نفت آبادان برای استقلال

وی افزود: در کنار استحکام بخشیدن به خط دفاعی، تاوارس می دانست از چه نقاطی می تواند بیشترین بهره برداری را در حمله مقابل نساجی داشته باشد. از همان مسائل هم به خوبی استفاده کردیم و توانستیم به دو گل برسیم. شاید اگر وقت بیشتری داشتیم، در بحث انتقال توپ هم پیروز تر عمل نموده و می توانستیم حملات بیشتری روی دروازه نساجی داشته باشیم. در کل کار هایی که مربی برزیلی ما آموزش داده بود در اولین بازی یاری کرد و توانستیم تیم خوب نساجی که تحت راهنمایی دوست صمیمی خودم حمید مطهری است شکست بدهیم.

مدیر تیم فوتبال نفت آبادان گفت: نساجی در تعطیلات لیگ برتر اردو ها و بازی های تدارکاتی خوبی انجام داد. در شرایطی که ما اردو و بازی محبت آمیز مناسبی برای ارزیابی خودمان پس از تغییر سرمربی انجام ندادیم. تنها با تیم های دست دومی بازی های سبک داشتیم که در آن ها هم خوب نبودیم، اما ضعف های تیم در همین بازی ها دیده شد و تاوارس با برطرف آن ها توانست شرایط صنعت نفت را به شکلی برساند که یک بازی خوب همراه با کسب سه امتیاز داشته باشیم.

فیروزی در مورد ملاقات هفته سیزدهم صنعت نفت مقابل استقلال شرح داد: قطعا بازی کردن مقابل نساجی در قائم شهر به مراتب سخت تر از بازی با استقلال در آبادان است. با تمام احترامی که برای همه تیم ها به ویژه استقلال که یکی از بزرگ ترین تیم های ایران است، قائل هستم کوشش می کنیم مسیر خوب خودمان را ادامه بدهیم. البته اتفاقاتی که در بازی می افتد و نتیجه ای که رقم می خورد بستگی به این دارد که بازیکنان از لحاظ کیفیت فنی، روحی و روانی شرایط خوبی داشته باشند و از فرصت هایی که به دست می آورند نهایت استفاده را ببرند.

وی افزود: فوتبال قابل پیش بینی نیست. همانگونه که در جام جهانی دیدید هیچکس نمی تواند بازی ها را پیش بینی کند. امیدوارم بتوانیم پس از کسب پیروزی مقابل نساجی برابر استقلال هم ضمن ارائه یک نمایش زیبا، خوب نتیجه بگیریم. البته اکنون دنبال خوب بازی کردن نیستیم بلکه بیشتر دنبال نتیجه هستیم، زیرا باید رتبه خود را در جدول بهتر کنیم.

مدیر تیم نفت آبادان درباره شرایط سباستین پریز مدافع اروگوئه تازه جذب شده صنعت نفت برای بازی با استقلال گفت: قرار است تا شنبه ITC و پاسخ ایسمارک وی برای ما ارسال گردد. به احتمال زیاد مسئله ای ندارد، اما نظر سرمربی هم شرط است. او به تازگی به تیم اضافه شده و هماهنگی خاصی با بازیکنان نفت آبادان ندارد. با این شرایط باید دید آیا می تواند به ما یاری کند یا خیر.

منبع: فرارو
انتشار: 8 دی 1401 بروزرسانی: 8 دی 1401 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 1980

به "کری سنگین مدیر نفت آبادان برای استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کری سنگین مدیر نفت آبادان برای استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید