پاشازاده: مجیدی می توانست بیشتر به تیم یاری کند، بازی با بوریرام، مسائل استقلال را رو کرد

به گزارش آفتاب صبا، خبرنگاران: بازیکن پیشین تیم استقلال گفت: تعویض های قلعه نویی برابر بوریرام تایلند بد نبود اما اگر فرهاد مجیدی بیشتر در زمین بازی می کرد، می توانست بهتر به تیم یاری کند.

پاشازاده: مجیدی می توانست بیشتر به تیم یاری کند، بازی با بوریرام، مسائل استقلال را رو کرد

مهدی پاشازاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی آفتاب صبا، درباره پیروزی یک بر صفر استقلال مقابل بوریرام تایلند گفت: همانطور که کارشناسان معتقدند، تا زمانی که نتوانیم در خانه خود نبض بازی را به دست بگیریم، نمی توانیم فشار لازم را به تیم حریف وارد سازیم.

وی اضافه نمود: بزرگترین چالش برای تیم های میزبان این است که باید بتوانند تیم حریف را سخت تحت فشار بگذارند. تیم های میزبان باید بتوانند مالکیت توپ را بیشتر از آن خود نمایند چرا که با این کار ابتکار عمل از تیم حریف گرفته خواهد شد. با این حال معتقدم که استقلال در بازی چهارشنبه شب برابر بوریرام تایلند مالکیت توپ نداشت.

بازیکن پیشین تیم استقلال ادامه داد: استقلال موقعیت گل ایجاد کرد و توانست به گل هم برسد اما مسائل استقلال از جمله مشکل اقتصادی، اختلافات ریز در تیم و نبود مغز متفکر در میانه های میدان در بازی برابر نماینده تایلند کاملا رو شد.

پاشازاده نمایش استقلال مقابل نماینده تایلند را ناامیدنماینده ندانست و گفت: اگر استقلال در خانه گل می خورد و حتی با نتیجه 2 بر یک پیروز می شد و یا مساوی می کرد، نتیجه ناامید نماینده به حساب می آمد، بنابراین بهتر است پیروزی استقلال را به حاشیه نبریم.

وی توضیح داد: استقلال اگر می خواهد قهرمان آسیا گردد باید بهتر از این بازی کند و بتواند تیم های حریف را تحت فشار قرار دهد. این تیم کادر فنی و بازیکنان خوبی دارد و می تواند نمایشی به مراتب بهتر از بازی چهارشنبه شب از خود ارائه دهد. البته برای هر تیمی روزهای بد هم وجود دارد و این موضوع برای استقلال هم صادق است. استقلال مقابل تیم صبای قم و بوریرام تایلند خوب بازی نکرد ولی این موضوع را در نظر بگیرید که هنوز در ابتدای فصل هستیم.

بازیکن پیشین استقلال درباره تعویض های امیر قلعه نویی هم گفت: تعویض ها بد نبود ولی اگر فرهاد مجیدی در زمین بیشتر بازی می کرد می توانست بیشتر به استقلال یاری کند چون او تمرکز تیم حریف را به هم می ریخت. آرش برهانی هم بد بازی نکرد ولی مهدی محمدنظری می توانست زودتر وارد زمین گردد.

منبع: تسنیم
انتشار: 18 مهر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 131

به "پاشازاده: مجیدی می توانست بیشتر به تیم یاری کند، بازی با بوریرام، مسائل استقلال را رو کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاشازاده: مجیدی می توانست بیشتر به تیم یاری کند، بازی با بوریرام، مسائل استقلال را رو کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید