نمی توان قول بازگشایی حضوری دانشگاه ها را داد

به گزارش آفتاب صبا، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: نمی توان قول بازگشایی داد؛ مگر این که دولت قصد داشته باشد که بودجه ای ویژه به دانشگاه ها تزریق کند تا بتوانیم زیرساخت ها را تقویت کنیم.

نمی توان قول بازگشایی حضوری دانشگاه ها را داد

به گزارش گروه استان های خبرنگاران، علیرضا جلیلی فر معاون آموزشی دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به اعلام تصمیم بازگشایی حضوری دانشگاه های کشور از بهمن ماه، اظهار کرد: با توجه به شرایط کلی دانشگاه شهید چمران اهواز فکر نمی کنم که بتوانیم میزبان دانشجویان کارشناسی حداقل تا پیش از انتها سال تحصیلی باشیم.

وی ادامه داد: اگر قرار باشد تصمیم گرفته شود که همه دانشجویان حضور پیدا کنند، بهتر است برای سال آینده باشد تا ببینیم شرایط دانشگاه ها چگونه است.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: گفتن این مساله بسیار آسان است اما آیا دانشگاه زیرساخت پذیرش 15 هزار دانشجو را دارد؟ اگر بخواهیم میزبان 15 هزار دانشجو باشیم زیرساخت ها آماده نیست. دو سال است که دانشگاه از نظر حضور دانشجویان در رکود بوده است و خوابگاه های دانشجویی نیز دچار مشکلاتی هستند.

جلیلی فر افزود: دانشگاه از نظر بودجه واقعا در مضیقه واقع شده است و وقتی خوابگاه ها آماده نباشند و نتوانیم تغذیه دانشجو و ایاب و ذهاب را تامین کنیم، نمی توان قول بازگشایی داد مگر اینکه دولت قصد داشته باشد که بودجه ای ویژه به دانشگاه ها تزریق کند تا بتوانیم زیرساخت ها را تقویت کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 اسفند 1400 بروزرسانی: 29 اسفند 1400 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 1792

به "نمی توان قول بازگشایی حضوری دانشگاه ها را داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمی توان قول بازگشایی حضوری دانشگاه ها را داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید