فرصت 100 دقیقه ای باشگاه پرسپولیس برای دفاع از عیسی آل کثیر

به گزارش آفتاب صبا، به گزارش خبرنگاران، کمیته استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا با اعلام دریافت و پذیرشِ نامه برای معرفی نفرات حاضر در جلسه استماع در پرونده عیسی آل کثیر، زمان برگزاری آن را به وقت تهران ساعت 9:30 پنجشنبه، 15 آبان اعلام نمود. این جلسه به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

فرصت 100 دقیقه ای باشگاه پرسپولیس برای دفاع از عیسی آل کثیر

از سوی باشگاه پرسپولیس، امیر علی حسینی (مدیر امور بین الملل باشگاه)، عیسی آل کثیر (خوانده)، امیر ساعد وکیل (وکیل پرونده) و سعید آقایی (شاهد) حضور پیدا خواهند کرد.

جلسه از ساعت 9:30 با قرائت دستور جلسه از سوی قائم مقام کمیته استیناف AFC شروع خواهد شد. در ادامه، پرونده از سوی نماینده کنفدراسیون تشریح خواهد شد.

از ساعت 10 صبح نوبت به وکیل خوانده (امیر ساعد) می رسد تا درباره لایحه و دفاعیاتی که وجود دارد، مطالب مورد نظر را مطرح کند. پس از آن، نوبت به آل کثیر می رسد که مطالب مورد نظر خود را علاوه بر مسائل طرح شده از سوی وکیل، مطرح کند. سپس سوالات از سوی کمیته استیناف مطرح می گردد که آل کثیر و وکیل او باید جوابگو باشند.

در ادامه، نوبت به اظهارات سعید آقایی به عنوان شاهد، سپس طرح سوال از او می رسد. بعد از این مرحله، خوانده و وکیل او چنانچه سوالاتی داشته باشند، آن را مطرح می نمایند تا پاسخ آن را از نمایندگان کنفدراسیون دریافت نمایند.

در سرانجام نیز کمیته استیناف و خوانده در زمان های 5 دقیقه ای صحبت های خود را جمع بندی خواهند کرد. زمان در نظر گرفته شده برای این جلسه، 100 دقیقه است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 آذر 1399 بروزرسانی: 12 آذر 1399 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 1094

به "فرصت 100 دقیقه ای باشگاه پرسپولیس برای دفاع از عیسی آل کثیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرصت 100 دقیقه ای باشگاه پرسپولیس برای دفاع از عیسی آل کثیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید