فال روزانه سه شنبه 6 تیر 1396

به گزارش آفتاب صبا، فال روزانه سه شنبه 6 تیر 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی، فال متولدین بهمن

فال روزانه سه شنبه 6 تیر 1396

موقعیت خورشید و ماه

    • خورشید در موقعیت سرطان (Cancer)
    • ماه در موقعیت برج شیر (Leo)

فال روزانه سه شنبه 6 تیر 1396

فروردین

شما این مطلب را به خوبی می دانید که فقط از طریق تلاش و ممارست می توان به اهداف بلند مدت دست یافت ولی عمل کردن بر اساس باورهایتان کارچندان ساده ای نیست. امروز بیشتر از اینکه به پیشرفت و پیروزیت خود فکر کنید به شکست هایی که خورده اید میاندیشید. اگر می خواهید که در زندگی خود پیروز شوید نبایستی ذره ای به توانایی های خود شک و تردید داشته باشید. هر چه کمتر به شکست هایتان فکر کنید بیشتر پیشرفت خواهید کرد.

اردیبهشت

امروز به نظر می رسد که دوستانتان علاقه ای به شرکت در برنامه هایی که شما از قبل ریخته اید ندارند. سریع واکنش نشان ندهید، به احتمال بسیار زیاد تنها مشکل تفاوت در روش و نگرش شماست و در صورت کنار آمدن با یکدیگر می توانید به خوبی به همکاریتان ادامه دهید. در رابطه عاطفیتان به تنهایی به برطرف مشکل ایجاد شده می پردازید اگر کمی از برطرف مقابله تان کمک بگیرید این مشکل به سرعت حل خواهد شد.

خرداد

در این روزها شما هر چیزی را که می خواهید به راحتی می توانید بدست آورید به شرط آنکه با باورهای درونیتان هماهنگی داشته باشد. با تصمیمی قاطع و تلاش بسیار به آنچه که می خواهید می رسید. نمی توان در هر لحظه کاری را انجام داد و به امید به بار نشستن محصول نشست پس باید از صد در صد انرژیتان بهره بگیرید. اگر قصد ادامه تحصیل دارید امروز روز خوبی برای فکر کردن به این موضوع است.

تیر

امروز اگر نتوانید به نتیجه دلخواهتان برسید دیگر بدست آوردن آن برایتان بسیار مشکل خواهد شد. تاخیر در فرایند کاریتان باعث اضطراب و استرس و در نتیجه منجر به شکست شما می گردد پس با تمرکز و هوشکمک این شرایط را کنترل کنید. خوشبختانه اگر خودتان بخواهید که کمک بگیرید انرژِهای درون ماه و ستارگان هم به کمکتان آمده و مشکل برطرف خواهد شد. البته این نکته را هم باید در نظر داشته باشید که دیگران را نادیده نگیرید و منافع و خواسته های آنها را هم مد نظر داشته باشید تا پیروز واقعی میدان باشید.

مرداد

برای رهایی از این شرایط نامساعدی که در آن گرفتارید دست به هر کاری می زنید ولی این را هم در نظر داشته باشید که شما تنها نبوده و اطرافیانتان نیز تحت تاثیر تغییرات شما قرار می گیرند. روابط عاطفی که در زمان حال شکل بگیرند به احتمال خیلی زیاد روابطی پایدار خواهند بود، پس بی آن که نگران اما و اگرها باشید پیش بروید و از بیان کردن احساسات قلبی خود نترسید.

شهریور

جهان امروز بسیار پیشرفت کرده ولی شما همچنان در روزگار قدیم مانده اید دیگر نمی توان دیگران را به همان روش های قدیم قانع و همراه خود کرد بایستی از روش ها و تکنولوژی های جدید نهایت بهره را برد تا به نتیجه دلخواه رسید. کمی خلاقیت را اگر چاشنی کار خود قرار دهید افراد بسکمک را می توانید در تفکراتتان شریک کنید. از این فرصت استفاده کنید و دل شخص مورد نظرتتان را با همین خلاقیت بدست بیاورید.

مهر

اگر از افکار و اندیشه های دیگران اطلاعات چندانی نداشته باشید در میان گذاشتن عقاید و خواسته هایتان با آن ها برایتان بسیار ترسناک است. بیشتر ترس شما از این است که اگر خواسته خود را با دیگران مطرح کنید آن ها رویتان را زمین بیندازند ولی نگران نباشید دیگران در رابطه با شما بسیار مثبت فکر کرده و اگر کمکی از دستشان بر آید برایتان انجام خواهند داد پس این ریسک را پذیرفته و سفره دلتان را برایشان باز کنید.

آبان

امروز موج بزرگی از تغییرات به سراغ شما می آید. موجی که می تواند علاوه بر شما باعث تغییراتی اساسی در نگرش اطرافیانیتان نیز گردد. کوچکترین اقدام در امروز می تواند نتایج قابل توجهی در آینده تان داشته باشد. خودخواه نباشید و دیگران را نیز در این تغییرات مثبت همراه خود سازید. ممکن است امشب در انتظار مهمان هایی باشید که خیلی نگران این هستید که از پذیرایی شما رضایت کامل را داشته باشند و می ترسید همه چیز طبق انتظارتان پیش نرود، ولی بر خلاف آنچه خودتان فکر می کنید همه چیز حتی بهتر از آنی که انتظار دارید خواهد بود.

آذر

در زندگی بسیار رویاپردازانه فکر می کنید افکاری که دیگران نمی توانند بپذیرند یا به سختی با آن ها کنار خواهند آمد. با این حال اگر کمی در اجرای ایده هایتان دقت کنید می توانید آن ها را عملی کرده و نتیجه اش را در کار مشاهده کنید. اگر به سرعت به نتایج دلخواهتان نرسیدید نا امید نشوید به راهتان با امیدواری و خونسردی ادامه دهید و یادتان باشد که زندگی یک سفر است، نه یک مسابقه، پس از آن نهایت لذت را ببرید.

دی

شما فردی بسیار جاه طلب هستید و این طرز تفکر نقش عاملی متحرک را در زندگیتان ایفا می کند ولی امروز امنیت عاطفی از هر چیز دیگری برایتان مهمتر است. در روابط عاشقانه تان ثباتی وجود ندارد و این باعث نگرانی شما شده است. با این حال شما تمامی توانایی های لازم را برای تغییر در شرایطتان در دست دارید. تعیین اولویت ها،تعیین کردن منابع و ایجاد اهداف تعیین زمینه را برای کارهایی که لازم است انجام دهید فراهم خواهد کرد. بجای این که ذهن خود را روی شکست های قبلیتان متمرکز کنید به پیروزیت هایی که در آینده در انتظارتان هستند فکر کنید.

بهمن

شاید امروز احساس کرده اید که آرزوهایتان بسیار تغییر کرده یا برایتان اهمیت پیدا کرده است. این تغییرات درونی به زودی اثرات خود را آشکار کرده و انفجاری را در خود احساس خواهید کرد. از این حالت های درونی و رمزآلود می توانید نهایت استفاده را کرده و به دیگران کمک کنید. با وجود اینکه امروز همه چی بر وفق مراد شما بوده هر از گاهی احساس ناراحتی سراغتان می آید. بهتر است قرار ملاقاتی با دوستانتان گذاشته و در خانه نمانید.

اسفند

امروز به این موضوع که چه کسانی امین تر و مورد اعتماد شما هستند فکر می کنید. برخی از اطرافیانتان امروز با ایده هایی وسوسه انگیز به سراغتان می آیند. هیچگاه در تصمیم گیری عجول نباشید. شما باید انتخاب های خود را محدود کنید، وگرنه زمان و انرژی خود را بدون آن که نتیجه مطلوبی گرفته باشید از دست خواهید داد. ولی اگر بتوانید فرد مناسب و قابل اعتمادی را برای همکاری حرفه ای انتخاب کنید زندگیتان جهت تازه ای پیدا خواهد کرد.

تهیه شده: مجله اینترنتی خبرنگاران

منبع: setare.com
انتشار: 10 آذر 1399 بروزرسانی: 10 آذر 1399 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 1090

به "فال روزانه سه شنبه 6 تیر 1396" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه سه شنبه 6 تیر 1396"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید