دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی جایزه توسعه کیفیت آموزش عالی گرفت

به گزارش آفتاب صبا به نقل از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، موسسه بین المللی اعتباربخشی بین المللی ASIC به مناسبت یک دهه فعالیت خود اقدام به برگزاری کنفرانس بین المللی اعتباربخشی در شهر کوالالامپور مالزی کرد.

دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی جایزه توسعه کیفیت آموزش عالی گرفت

در این گردهمایی علاوه بر سخنرانی رئیس موسسه، مشاور ارشد و بازرس اصلی ASIC و پس از آن هر یک از اعضای اصلی این سازمان با موضوعات شاخص های جدید اعتباربخشی و تضمین کیفیت، بین المللی سازی، جذب دانشجوی بین المللی و نحوه کاربا کارگزاران و ارتقای آموزش عالی مطالب خود را ارائه کردند.

نماینده معاونت بین الملل دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نیز با ارائه سخنرانی در این کنفرانس به بیان ظرفیت ها و پتانسیل های دانشگاه درعرصه های مختلف و همچینن عملکرد دانشگاه در کسب رتبه عالی اعتباربخشی ASIC پرداخت.

سطح جدید اعتباربخشی در آینده و همچنین تاثیر مثبت اعتباربخشی بین المللی ASIC در اتقاء جایگاه رتبه بین المللی از جمله نظام های معروف THE ,QS، موضوعات مورد بررسی در دومین روز کنفرانس بود.

در این گردهمایی که نمایندگان دانشگاه های مختلف دنیا حضور داشتند، ظرفیت های علمی و آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی معرفی گشت وضمن آن ارتباط موثری با دانشگاه های مختلف و علی الخصوص موسسات آموزشی شرق آسیا برقرار شد.

موسسه بین المللی ASIC طی 10 سال فعالیت خود بیش از 900 موسسه در50 کشور را اعتباربخشی کرده است و برای نخستین بار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی پس از ارزیابی های جامع این موسسه در اردیبهشت ماه سال 96 پیروز به دریافت گواهی اعتباربخشی بین المللی با رتبه عالی (Premier) شد و این جایزه را در جریان این کنفرانس به نماینده معاونت بین الملل دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اعطا شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 مهر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 145

به "دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی جایزه توسعه کیفیت آموزش عالی گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی جایزه توسعه کیفیت آموزش عالی گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید