جواب استقلال به معاون سازمان وظیفه عمومی ناجا

به گزارش آفتاب صبا، بعد از صحبت های انتقادی سیاوش یزدانی از عملکرد مدیران باشگاه استقلال درباره مسئله سربازی او و حسین مرادمند و هم چنین صحبت های زاهدی معاون سازمان وظیفه عمومی ناجا که او هم به انتقاد از مدیران استقلال در برنامه فوتبال برتر پرداخت، رسانه رسمی باشگاه استقلال درخواست زمان برای پاسخ دادن به صحبت های مطرح شده کرد.

جواب استقلال به معاون سازمان وظیفه عمومی ناجا

در پیغام رسمی باشگاه استقلال آمده است: معاونت حقوقی باشگاه استقلال آماده پاسخگویی در برنامه فوتبال برتر است و از مسئولان این برنامه خواسته شده که مجددا این ارتباط تلفنی برقرار گردد.

دقایقی بعد از این پیغام و در واپسین لحظات برنامه فوتبال برتر، فرشید سمیعی معاون حقوقی و سخنگوی باشگاه استقلال روی آنتن زنده تلویزیون آمد و در مصاحبه با برنامه فوتبال برتر گفت: گفتند که چه کسانی به این بچه ها مشاوره دادند و مشاوره های بدی داده اند، آقای آجورلو زمانی که به باشگاه استقلال آمدند و متوجه شدند در همان ابتدای فصل که 2 بازیکن سرباز داریم، برترین و متبحرترین کارشناسان خدمت سربازی فوتبالی را آوردند.

وی اضافه کرد: چه کسانی بودند؟ افرادی که در تراکتورسازی تبریز 40-50 بازیکن سرباز را راهنمایی نموده بودند و مسئول همان بچه هایی که در تیم تراکتورسازی تبریز، حدود 10 سال کار سربازی را انجام داد، ایشان را به استقلال تهران انتقال داد و ایشان کلیه کارها را در این چند ماه انجام داد و کاملاً کارها درست بود و مشاوره های درستی گرفتیم؛ همه اطلاعات درست بود و تا پیش از 4-5 روز قبل که به ما گفتند و اوضاع کاملاً عوض شد، همیشه پالس های مثبت می آمد و ایشان کاملاً احاطه به قوانین سربازی دارند.

سمیعی در تکمیل صحبت هایش گفت: نکته دوم درباره این که ایشان (معاون سازمان وظیفه عمومی ناجا) که سربازان استقلال، آیا ریجستر هستند یا نیستند، اولاً این که چه کسی گفته که ایشان مرجع تشخیص است؟ آن ابلاغیه می گوید که مرجع تشخیص فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش هستند و آن ها هم نظر خود را به صراحت داده اند. مرجع جناب آقای زاهدی نیست!

معاون حقوقی باشگاه استقلال درباره قانون 28 سال و 30 سال هم شرح داد: این قانون اگر قرار بود که هر ماه اجرا گردد، باید در هر ماه 10-20 نفر از لیگ خارج می شدند؛ قانونگذار برای این که لیگ محله برو و بیا نگردد، گفته است که در دو مقطع یا در سرانجام فصل یا در سرانجام 6 ماه. ای کاش که آقایان می گذاشتند ما مناظره کنیم و رودررو صحبت کنیم.

منبع: فرارو
انتشار: 6 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1401 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 1820

به "جواب استقلال به معاون سازمان وظیفه عمومی ناجا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جواب استقلال به معاون سازمان وظیفه عمومی ناجا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید