ثبت نام 401 کارگر، گروه کار و واحد نمونه ایلام در سامانه جشنواره امتنان

به گزارش آفتاب صبا، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام گفت: در سی و دومین جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه، 401 ثبت نام در قالب کارگر، گروه کار و واحد نمونه صورت گرفته است.

ثبت نام 401 کارگر، گروه کار و واحد نمونه ایلام در سامانه جشنواره امتنان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، شکراله شیرخانی با اشاره به این که از شانزدهم دی ماه فرآیند داوری این جشنواره آغازخواهد شد، اضافه نمود: از تعداد کل طرح های ثبت نام شده، تعداد401 پرونده حائز شرایطداوری است.

وی با اشاره به این که داوری پرونده هاتا روز بیستم دی ماه ادامه خواهد داشت، توضیح داد: از هر بخش مالی(صنعت،کشاورزی و خدمات) یک کارگر، یک گروه کار و یک واحد نمونه که بالاترین امتیاز راکسب نمایند، انتخاب خواهند شد.

وی با اشاره به این که در این دوره ازجشنواره متقاضیان فرصت کافی برای ثبت نام داشته اند توضیح داد: به دلیل شیوعبیماری کرونا در امسال بازه زمانی ثبت نام در این جشنواره از چهارشنبه 14 آبانماه لغایت آدینه 14 آذرماه در نظر گرفته شده بود که دو مرتبه دیگر مهلت ثبت نامتمدید شد.

شیرخانی درباره زمان داوری درخواست هایارسالی توضیح داد: زمان داوری مجازی پرونده های متقاضیان از 16دی ماه آغاز و تا 20دی ماه ادامه دارد.

وی ادامه داد: مرحله داوری فیزیکی ازطریق بازدید حضوری جهت راستی آزمایی طرح ها پس از مرحله نخست آغاز و سوم بهمن ماهنتیجه نهایی پذیرفته شدگان معین می گردد.

لازم به ذکر است در سی و یکمین جشنوارهامتنان، 215 طرح ثبت نام کردند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 23 بهمن 1399 بروزرسانی: 23 بهمن 1399 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 1228

به "ثبت نام 401 کارگر، گروه کار و واحد نمونه ایلام در سامانه جشنواره امتنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام 401 کارگر، گروه کار و واحد نمونه ایلام در سامانه جشنواره امتنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید