برگزاری پنجمین کنفرانس و نمایشگاه تخصصی اینترنت اشیا ایران با حمایت همراه اول

به گزارش آفتاب صبا، پنجمین کنفرانس و نمایشگاه تخصصی اینترنت اشیا ایران با حضور و حمایت همراه اول شروع به کار کرد.

برگزاری پنجمین کنفرانس و نمایشگاه تخصصی اینترنت اشیا ایران با حمایت همراه اول

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران،اپراتور اول با حمایت و حضور در پنجمین کنفرانس و نمایشگاه تخصصی اینترنت اشیا و به عنوان یکی از بازیگران اصلی و عمده این بخش، به دنبال گسترش ارتباط تجاری با دیگر بازیگران اکوسیستم اینترنت اشیا کشور است.

در این رویداد دو روزه که در سالن مرکز مطالعات بهره وری و منابع انسانی سازمان مدیریت صنعتی برگزار می گردد علاوه بر حضور شرکت ها و استارتاپ های فعال حوزه اینترنت اشیا در نمایشگاه جانبی، تمامیذینفعان و فعالان حوزه هوشمندسازی،استارتاپ ها، پژوهشگران، فعالان و علاقهمندان این حوزه در قالب نشست ها و رویدادهای تخصصی راه حلهای هوشمندسازی مصرف انرژی مبتنی بر فناوری های نوین دیجیتالی و کاربردهای نوین اینترنت اشیا در کشاورزی هوشمند مشارکت خواهند داشت.

با توجه به اینکه رویداد مذکور از سال 1394 به صورت سالانه و به عنوان گردهمایی فعالان حوزه اینترنت اشیا، هر سال به مهمترین موضوعات روز این حوزه و همچنین دغدغه های مختلفی که ذینفعان و بازیگران این فضا در راستای رشد و توسعه تکنولوژی های مرتبط و شکل گیری بازار و اکوسیستم متناسب با نیازهای کشور می پردازد، همراه اول به عنوان حامی IOTex2019، مشارکت فعالی در برگزاری آن خواهد داشت.

با توجه به این که در بخش انرژی، مصرف هوشمندانه چالش جدی و دیرینه کشور به حساب می آید و هنوز راه حل گسترده و فراگیری برای آن اجرایی نشده است، استفاده از فناوری های نوین در این حوزه می تواند بسیاری از چالش ها و مسائل موجود را رفع کند.

همچنین در حوزه کشاورزی شرایط خشکسالی و کم آبی در کشور، استفاده بهینه از منابع آبی جهت آبیاری گیاهان را بیش از پیش ضروری ساخته است؛ لذا استفاده از تکنولوژی های جدید مانند اینترنت اشیا در حوزه کشاورزی زمینه پیشرفت صنعت کشاورزی در ایران و استفاده بهینه از منابع موجود را فراهم خواهد نمود.

بخش کسب و کار سازمانی همراه اول با شعار همراه آینده ایم در نمایشگاه این رویداد تخصصی حضور داشته تا به ارائه دستاوردهاوپروژه های خود در حوزه مشتریان سازمانی و شرکتی بپردازد.

2121

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 26 دی 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 377

به "برگزاری پنجمین کنفرانس و نمایشگاه تخصصی اینترنت اشیا ایران با حمایت همراه اول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری پنجمین کنفرانس و نمایشگاه تخصصی اینترنت اشیا ایران با حمایت همراه اول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید