5 نکته مهم در انتخاب برند چینی بهداشتی

به گزارش آفتاب صبا، چینی بهداشتی از آن دست محصولاتی است که ممکن است به سرعت نتوانیم تعویض کنیم و شاید در کل زندگی در یک خانه یک یا دو بار احتیاج به انتخاب و خرید آن داشته باشیم. ازاین رو علاوه بر شکل ظاهری محصول، که باید با سلیقه و فضای خانه و سرویس بهداشتی ما جور باشد، باید به نکات دیگری هم دقت کنیم.

5 نکته مهم در انتخاب برند چینی بهداشتی

اگر این نکات را در نظر بگیریم، تا حد زیادی ما را از کیفیت محصولات و خدمات مطمئن می نماید و ما با خیال راحت تری اقدام به خرید می کنیم.

در اینجا 5 نکتۀ مهم را ذکر نموده ایم که ضروری است هنگام انتخاب برند چینی بهداشتی به آن توجه کنیم:

1- معروفیت برند را در نظر بگیرید

ابتدا دقت کنید که برند مورد نظر شما به چه ویژگی هایی شناخته می گردد؟ آیا اصلاً برندی که قصد خرید آن را دارید از معروفیت و اعتبار کافی برخوردار است؟ اعتبار فراورینمایندۀ محصولات چینی بهداشتی را با چه فاکتورهایی می توان ارزیابی کرد؟

موارد زیر نشان دهندۀ اعتبار یک برند است و می توان به برندی که این موارد را دارد اعتماد کرد:

 • قدمت و تجربه
 • حضور پررنگ محصولات در فروشگاه ها
 • طراحی های بروز و زیبا
 • وسعت کارخانه و ظرفیت فراوری بالا
 • صادرات محصول به بازارهای خارجی

به قدمت برند می توان اعتماد کرد. یک برند معتبر اعتبارش را از قدمت و تاریخ گذشته اش می گیرد. توجه کنید که عامل ماندگاری برند با قدمت بالا این است که همیشه مراقب ذهنیت مشتریان هستند و برای حفظ رضایت مشتریان کوشش زیادی می نمایند.

2- آیا به اندازۀ کافی تخصص دارند؟

دو چیز متخصص بودن یک شرکت را نشان می دهد؛ نیروی انسانی و بخش های تخصصی.

از یک طرف، تعداد، تخصص و تجربۀ نیروهای انسانی فراوری محصولاتی باکیفیت را ضمانت می نماید. در صنعت چینی بهداشتی نقش نیروی انسانی بسیار پررنگ تر از دیگر صنایع است؛ چراکه بسیاری از مراحل فراوری احتیاجمند دستان ماهر، هنرمند و پرتوان نیروی های انسانی است.

در کنار این موضوع، بخش های تخصصی و ساختار سازمانی شرکت برای مدیریت و افزایش بهره وری افراد اهمیت زیادی دارد. داشتن نیروی متخصص به تنهایی کافی نیست. شرکت های بزرگ برای رسیدگی به این مهم، علاوه بر فضای صنعتی بزرگ و استفاده از تکنولوژی های روز جهان از دپارتمان های تخصصی مختلفی بهره می برند که بعضی از آنها عبارتند از:

 • طراحی؛ ایده پردازی و پیشنهاد محصولات نو
 • تحقیق و توسعه؛ کوشش دائمی برای پیشرفت محصولات
 • مدلسازی؛ ساخت الگوهای اولیۀ محصول با کارکرد درست
 • کنترل کیفیت؛ اطمینان از انتقال محصولات بی نقص به بازار
 • تأمین؛ تهیه و استفاده از مواد اولیۀ باکیفیت
 • آزمایشگاه؛ اطمینان از فراوری محصولات استاندارد
 • فروش و خدمات پس از فروش؛ توزیع مناسب محصولات و اطمینان از رسیدن درست محصول به دست مشتری
 • بازاریابی؛ ارتباط سازنده با مخاطب و معرفی محصولاتی که احتیاج کاربران را به خوبی برطرف می نماید

3- شبکه فروش گسترده ای دارد؟

یک برند معتبر در استان ها و شهرهای مختلف نمایندگی دارد. بنابراین می توانید در زمان کوتاهی به نمایندگی فروش محصولاتش در استان یا شهر خود مراجعه کنید و محصولاتش را در همۀ فروشگاه های معتبر مشاهده کنید.

شبکۀ فروش گسترده باعث دسترسی آسان مصرف نماینده به محصول می گردد و مشتری هنگام خرید با خیال راحت خرید می نماید. مشتری در هر زمان و در هر شرایطی به شرکت دسترسی خواهد داشت.

پس در انتخاب یک برند معتبر چینی بهداشتی درنظر داشته باشید که آیا در محل زندگی تان نمایندگی دارد؟ می توانید در زمان کوتاهی به نمایندگی فروش محصولاتش در استان خود مراجعه کنید؟ آیا محصولاتش در همۀ فروشگاه های معتبر وجود دارد؟

4- چقدر قدرت فراوری دارد؟

قدرت فراوری، تا حد زیادی، به وسعت و بزرگی فضاهای فراوریی وابسته است. بزرگی کارخانه را می توان در مساحت کارخانه، ظرفیت فراوری، فضاهای فراوریی، فضاهای انبار و قدمت برند دید. این اطلاعات را معمولاً برندهای معتبر در وبسایت رسمی خود منتشر می نمایند.

 • مساحت کل؛ وسعت کارخانه نشان دهندۀ پتانسیل و قدرت برند در فراوری و تأمین محصولات مورجهانز بازار است.
 • ظرفیت فراوری؛ خطوط فراوری و تعداد محصولاتی که کارخانه می تواند در زمان معینی فراوری کند و باعث تأمین سریع کالاهای مورد احتیاج مصرف نمایندگان می گردد.
 • فضاهای انبار؛ انبار مناسب در کنار بسته بندی محصولات تضمین می نماید که آن برند همیشه محصولات مورد احتیاج مشتریان را تأمین کند و کالاهایش در سریع ترین زمان ممکن به سفارش دهندگان تحویل داده گردد.

کارخانۀ بزرگ در کنار دیگر ویژگی هایی که در این مقاله ذکر شده است، خیال شما را برای داشتن برترین انتخاب راحت می نماید.

5- به وبسایت و شبکه های اجتماعی برند مراجعه کنید

وبسایت و شبکه های اجتماعی برندها معیارهای مناسبی برای انتخاب به شما می دهند. در سایت آنها می توانید با محصولات آنها آشنا شوید. هنگام آنالیز سایت و شبکه های اجتماعی آن برند به نکات زیر دقت کنید:

سبد محصول

سبد محصولات برند ملاک بسیار خوبی برای انتخاب است. برندی که سبد محصولات کاملی دارد یعنی به سلیقه و قدرت انتخاب مخاطب احترام بیشتری گذاشته است.

طراحی محصولات

طراحی بروز و مناسب برای سلیقه های مختلف نشان دهندۀ اهمیتی است که آن برند به شما و سلیقۀ شما می دهد. اینستاگرام برندها به شما این امکان را می دهد که طراحی محصولات را در فضاها و سبک های مختلف سرویس بهداشتی و حمام ببینید و زیبایی محصولاتشان را آنالیز کنید.

تکنولوژی فراوری

برندی که می خواهید از آن چینی بهداشتی خریداری کنید با چه تکنولوژی های محصولاتش را فراوری می نماید؟ آیا قدیمی و سنتی است یا با تکنولوژی روز جهان پیش می رود؟ روش فراوری و استفاده از فناوری نقش مهمی در کیفیت محصولات نهایی آن برند دارد.

مسئولیت های اجتماعی برند

برندهای معتبر همیشه برای خود مسئولیت هایی در جامعه تعریف می نمایند. برندها معمولاً در وبسایت شان این مسئولیت ها را ذکر می نمایند. آنها را مطالعه کنید. بهتر نیست که برندی را انتخاب کنیم که به معیارهای اخلاقی ما و جامعۀ ما احترام می گذارد و به تعهدات اجتماعی اش عمل می نماید؟

نتیجه

وقتی می خواهید یک برند چینی بهداشتی معتبر انتخاب کنید به نکات بالا توجه کنید. نکات بالا به شما یاری می نمایند که برترین انتخاب را داشته باشید. نکات بالا شما را مطمئن می نماید که برندی معتبر با ویژگی های زیر انتخاب نموده باشید:

 • دسترسی آسان و سریع به محصولات
 • فراوری بالا و تآمین سریع تعداد بالای محصولات
 • برندی دارای اعتبار و پشتوانه
 • قدمت و کارنامۀ قابل دفاع

بزرگترین کارخانۀ چینی بهداشتی ایران کدام است؟

بزرگترین کارخانۀ چینی بهداشتی در ایران چینی کُرد است. چینی کُرد در شهرک صنعتی فرامان استان کرمانشاه قرار گرفته است.

این کارخانه 300 هزار متری با به کارگیری بیش از 600 نیروی متخصص و با تجربۀ 38ساله محصولاتی باکیفیت در صنعت چینی بهداشتی فراوری می نماید. برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

منبع: فرارو
انتشار: 27 بهمن 1400 بروزرسانی: 27 بهمن 1400 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 1757

به "5 نکته مهم در انتخاب برند چینی بهداشتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "5 نکته مهم در انتخاب برند چینی بهداشتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید