هر آنچه از باب اسفنجی شلوار مکعبی 4 می دانیم

به گزارش آفتاب صبا، ماجراهای باب اسفنجی نه تنها در تلویزیون، بلکه بر روی پرده بزرگ سینما نیز همچنان ادامه خواهد داشت، چراکه گویا قرار است چهارمین فیلم در رابطه با باب اسفنجی و دوستانش ساخته گردد و لذا ما می خواهیم در اینجا تمام چیزهایی را که در خصوص این فیلم میدانیم با شما در میان بگذاریم.

هر آنچه از باب اسفنجی شلوار مکعبی 4 می دانیم

تا کنون نیکلودین، سریال های کارتونی مختلفی را پخش نموده و با وجود اینکه سریال های موفقی در میان برنامه های پخش شده از این کانال به چشم می خورند اما تعداد کمی از آن ها توانسته اند به موفقیتی همچون باب اسفنجی دست پیدا نمایند. باب اسفنجی که به وسیله استفان هیلنبرگ ساخته شد، برای اولین بار در سال 1999 به نمایش عایدی و از آن موقع تا به امروز، بیش از 10 فصل از این سریال ساخته شده و این سریال توانسته به شاخه های دیگر نیز نفوذ کند و به یک فرنچایز تمام عیار تبدیل گردد.

باب اسفنجی، بینندگان را به اعماق اقیانوس، به ویژه به شهر زیر آبی بیکینی باتم می برد تا آن ها را با خود باب اسفنجی که شخصیت اول این کارتون است و دوستان بی نظیرش آشنا کند. باب اسفنجی همیشه در این شهر با انواع مسائل مختلف روبرو می گردد و برترین دوستانش یعنی پاتریک ستاره و سندی چیکس، همسایه اش، آقای اختاپوس هشت پا و رئیس حریصش، آقای خرچنگ در این راه او را همراهی می نمایند. چندی نگذشت که ماجراجویی های باب اسفنجی به عرصه ای فراتر از صفحه نمایش تلویزیون کشیده شد و وارد دنیای بازی های ویدیویی، کتاب های مصور، فیلم ها و اسپین آف ها شد و هم اکنون نیز قرار است فیلم چهارمش ساخته گردد.

اولین فیلم باب اسفنجی با نام ساده فیلم باب اسفنجی شلوار مکعبی، در سال 2004 در سینماها اکران شد و در حالی که در ابتدا قرار بود این فیلم هیچ دنباله ای نداشته باشد اما موفقیت بی نظیرش، راه را برای ساخت دو فیلم دیگر یعنی فیلم باب اسفنجی: اسفنج بیرون از آب و فیلم باب اسفنجی: اسفنج در حال فرار باز کرد و هم اکنون نیز، کمپانی پارامونت، چهارمین فیلم باب اسفنجی شلوار مکعبی و بعلاوه خبر فراوری فیلم های دیگر را منتشر نموده و لذا ما در اینجا می خواهیم تمام چیزهایی را که در خصوص این فیلم میدانیم با شما در میان بگذاریم

باب اسفنجی شلوار مکعبی 4 در حال ساخت است و قرار است در سینماها اکران گردد

فیلم باب اسفنجی: اسفنج در حال فرار که در ماه مارس سال 2021 اکران شد با استقبال خوبی از سوی منتقدان روبرو گشت، بنابراین به هیچ وجه تعجب آور نبود که چندی بعد، صحبت از ساخت دنباله چهارم به میان بیاید. ساخت چهارمین فیلم باب اسفنجی شلوار مکعبی در فوریه 2022 تایید شد و برخلاف اسفنج در حال فرار که به علت شیوع ویروس کرونا به صورت ویدیویی منتشر گشت، گویا این دنباله نو قرار است در سینماها اکران گردد.

داستان دنباله چهارم باب اسفنجی درباره چه خواهد بود؟

فیلم های باب اسفنجی از یک خط داستانی یکسان پیروی نمی نمایند، بنابراین نمی توان گفت که این سری فیلم ها دنباله های هم هستند بلکه در واقع هر کدام از آن ها یک فیلم مستقل به شمار می آیند. اما با اینکه هر کدام از این فیلم ها داستان متفاوتی دارند، همه آن ها پیغام یکسانی را در رابطه با اینکه قدرت و شجاعت، از درون فرد سرچشمه می گیرند به مخاطب ارائه می نمایند. به هر حال این سری فیلم ها فیلم هایی هستند که بیشتر، مخاطبان جوان را هدف قرار می دهند و لذا باید مملو از مطالب آموزنده ای برای این رده سنی باشند. با در نظر گرفتن این موضوع، نمی توان پیش بینی کرد که داستان باب اسفنجی 4 درباره چه خواهد بود، زیرا داستان این فیلم ها می تواند در خصوص هر چیزی و هر کسی باشد و لذا به همین دلیل است که این سری فیلم ها همیشه مخاطبان را شگفت زده نموده اند. شاید این فیلم درباره فرمول مخفی همبرگر کرابی پتی، نقشه های شیطانی پلانکتون، ربوده شدن یک کاراکتر یا تبدیل شدن او به یک شخصیت شیطانی و یا خیلی چیزهای دیگر باشد.

تاریخ انتشار باب اسفنجی شلوار مکعبی 4

هنوز معین نیست که باب اسفنجی شلوار مکعبی 4 در مرحله پیش فراوری واقع شده است یا نه و اینکه آیا این فیلم تنها از یک سبک انیمیشنی پیروی می نماید یا بیشتر و آیا دوباره به لایو اکشن خواهد پیوست یا خیر. بنابراین از آنجا که ما در رابطه ما فرایند فراوری این فیلم انیمیشنی، اطلاعاتی در دست نداریم نمی توانیم بگوییم که فراوری آن چقدر زمان می برد. اما در کل می توان گفت که اگر فراوری باب اسفنجی 4 در طول فیلم برداری و قبل از اکران با هیچ مانعی روبرو نگردد، چهارمین فیلم باب اسفنجی شلوار مکعبی ممکن است در سال 2023 اکران گردد.

دیگر فیلم های باب اسفنجی نیز در حال فراوری هستند

علاوه بر باب اسفنجی شلوار مکعبی 4 پارامونت اعلام نموده که سه اسپین آف دیگر نیز با تمرکز بر سه شخصیت اصلی بیکینی باتم ساخته خواهند شد، اما معین نیست این شخصیت ها کدام یک از کاراکترهای باب اسفنجی خواهند بود. علاوه براین معین نیست که آیا یکی از این فیلم ها همان فیلمی است که قرار بود با تمرکز بر کاراکتر سندی چیکس ساخته گردد و خبر شروع فراوریش در سال 2021 معرفی گردید و بعدها نجات بیکینی باتم نام گرفت یا اینکه قرار است یک پروژه کاملا نو باشد. اولین فیلم از این اسپین آف ها قرار است در سال 2023 اکران گردد و در حالی که این فیلم ها می توانند بر روی کاراکترهای زیادی تمرکز نمایند، اما مطمئنا شلوار مکعبی، پاتریک و آقای کرفس در آن ها حضور خواهند داشت.

منبع: screenrant

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 5 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1401 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 1819

به "هر آنچه از باب اسفنجی شلوار مکعبی 4 می دانیم" امتیاز دهید

1 کاربر به "هر آنچه از باب اسفنجی شلوار مکعبی 4 می دانیم" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هر آنچه از باب اسفنجی شلوار مکعبی 4 می دانیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید