مقام های انتخاباتی فیلادلفیا تهدید به مرگ شدند

به گزارش آفتاب صبا، مسئولان شمارش آرای شهر فیلادلفیا ایالت پنسیلوانیا که آرای این بخش از آمریکا در معین نامزد ریاست جمهور 2020 از حساسیت بالایی برخوردار بود، به مرگ تهدید شدند.

مقام های انتخاباتی فیلادلفیا تهدید به مرگ شدند

تارنمای خبری هیل (TheHill) با انتشار این خبر نوشت: کمیسیونر دفتر شمارش آرای شهر فیلادلفیا گفته است که کارمندان این دفتر که مسئول شمارش آرای ریاست جمهوری 2020 آمریکا بوده اند، پیام های تهدید به مرگ دریافت کرده اند.

بنابراین گزارش، ال اشمیت (Al Schmidt) کمیسیونر شمارش آرا در این شهر از ایالت پنسیلوانیا به شبکه خبری سی. بی. اس نیوز (CBS News) گفت: از این داخل به بیرون نگاه کردن احساس بسیار ترسناکی وجود دارد چراکه در سرانجام روز ما سرگرم شمارش آرایی که از سوی رای دهندگان واجد شرایط به صندوق ها ریخته شده، هستیم، آرایی که بر سر آن جنجال به پا شده، امری که آن را درک نمی کنم.

هیل نوشت: اشمیت به این رسانه آمریکایی گفت که کارکنان دفتر وی که مسئول شمارش آرا در این شهر است پیام های تهدید به مرگ دریافت کرده است.

این تارنمای خبری آمریکایی در ادامه نوشت: پنجشنبه گذشته، ترامپ در جریان یک کنفرانس خبری در کاخ سفید بدون ارائه هیچگونه مدرکی این شهر را به انجام یک تقلب گسترده به نفع نامزد دموکرات متهم کرد.

بنابراین گزارش ترامپ درجریان این کنفرانس خبری گفته بود: در ایالت پنسیلوانیا، دموکرات ها اجازه داده اند تا آرای (پستی) که سه روز پس از اتمام انتخابات دریافت شده اند، مورد شمارش قرار گیرند و بیش از آن، آرایی شمارش می شوند که فاقد مشخصات هستند.

بایدن با کسب 290 رأی الکترال در برابر تنها 214 رأی ترامپ، به عنوان چهل و ششمین رئیس جمهوری آمریکا انتخاب شد و خانم کامالا هَریس نیز به عنوان نخستین زن، به معاونت رئیس جمهوری این کشور برگزیده شد. ، ایرنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 19 آذر 1399 بروزرسانی: 19 آذر 1399 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 1107

به "مقام های انتخاباتی فیلادلفیا تهدید به مرگ شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقام های انتخاباتی فیلادلفیا تهدید به مرگ شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید