نگرانی مسئولان ارشد آمریکایی از توسل ترامپ به قدرتش برای تغییر نتایج انتخابات

به گزارش آفتاب صبا، چند مقام ارشد آمریکایی اذعان داشتند بیم آن دارند که ترامپ برای تغییر نتیجه انتخابات به سوء استفاده از قدرتش روی بیاورد.

نگرانی مسئولان ارشد آمریکایی از توسل ترامپ به قدرتش برای تغییر نتایج انتخابات

به نقل از پایگاه خبری آکسیوس، مسئولان ارشد دولت آمریکا بسیار نگران هستند که مبادا دونالد ترامپ رئیس جمهور حال حاضر کشور از قدرت دولتی سوءاستفاده کند تا نتیجه انتخابات ریاست جمهوری را تغییر دهد.

این پایگاه خبری به نقل از مقامات آمریکایی نوشت: ترامپ زمان بسیار زیادی را با کسانی می گذارند که به نظریه پرداز توطئه و شکاک بودن مشهور هستند و به سوءاستفاده آشکار از قدرت، تشویق می کنند.

نگرانی مسئولان کاخ سفید این است که ترامپ به اتخاذ ایده مایکل فلن مشاور پیشین امنیت ملی خود برای اعمال حکومت نظامی، استقرار ارتش و تغییر نتیجه انتخابات ریاست جمهوری، تمایل دارد.

یک مقام ارشد آمریکایی خاطر نشان می کند: زمانی که ترامپ به بازنشر توئیت های محتوی تهدیدها برای زندانی کردن سیاسیون و صحبت کردن با افراد دارای توهم توطئه می پردازد، غیرممکن است که درباره پایان این ماجرا نگران نشد.

آکسیوس همچنین در ادامه به نقل از مقام دیگری نوشت که در جلسه روز جمعه ترامپ با مشاوران و دستیاران خود، از یک مقام وزارت امنیت داخلی درباره احتمال توقیف دستگاه های شمارش آراء سوال کرده و او نیز پاسخ داده که این وزارتخانه صلاحیت لازم برای این اقدام را ندارد. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 7 بهمن 1399 بروزرسانی: 7 بهمن 1399 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 1198

به "نگرانی مسئولان ارشد آمریکایی از توسل ترامپ به قدرتش برای تغییر نتایج انتخابات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نگرانی مسئولان ارشد آمریکایی از توسل ترامپ به قدرتش برای تغییر نتایج انتخابات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید