مطهری: سپاهانی ها به جای اینکه سراغ ما بیایند دنبال گل آفسایدشان باشند!

به گزارش آفتاب صبا، حمید مطهری گفت: نگاه ما هیچ وقت به حیاط همسایه نیست، ولی متأسفانه تیم های دیگر در مورد تیم ما صحبت می کنند.

مطهری: سپاهانی ها به جای اینکه سراغ ما بیایند دنبال گل آفسایدشان باشند!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، حمید مطهری پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل فولاد در نشست خبری گفت: فوتبال امروز می توانست زیباتر باشد، هم گرمای هوا و هم بلندی زمین اجازه نداد بهتر کار کنیم. بیاییم کاری کنیم که فوتبال مان زیبا شود و تماشاگران مان نهایت لذت را ببرند.

وی در واکنش به اینکه نویدکیا گفته است پرسپولیس شانس قهرمانی بیشتری دارد، گفت: هر دو تیم در کورس رقابت هستند. ما بازی به بازی پیش می رویم، هیچ موقع نگاه مان به حیاط همسایه نیست که ببینیم آنجا چه اتفاقی می افتد. ما فقط رو به جلو نگاه می کنیم و تمرکزمان روی کار خودمان است. بازی به بازی جلو می رویم. بچه ها امروز فوق العاده زحمت کشیدند، علیرغم اینکه یک بازی سنگین هم مقابل گل گهر انجام داده بودیم. ما بازی به بازی جلو می رویم و از فردا خودمان را برای بازی با آلومینیوم آماده می کنیم.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد قضاوت کاظمی در این بازی شرح داد: به طور کلی داوران خوب قضاوت کردند. حالا یکسری اتفاقات هم ممکن است در میانه زمین افتاده باشد، ولی طبیعی است. ما مسئله ای از داوری نداریم و به همه عزیزان و کسانی که برای برگزاری بازی زحمت کشیدند خسته نباشید می گوییم.

سپاهانی ها معتقد بودند کنعانی زادگان چهار کارته است.، مطهری در واکنش به طرح این سوال گفت: من در صحبت هایم گفتم، نگاه ما هیچ وقت به حیاط همسایه نیست، ولی متأسفانه تیم های دیگر در مورد تیم ما صحبت می کنند. خیلی صحبت دارم که در مورد تیم های دیگر بگویم ، ولی اصول حرفه ای گری به من می گوید که به تیم خودت فکر کن، شاید آنها هم حرفه ای گری را بیاموزند و یاد بگیرند در مورد تیم خودشان صحبت کنند.

وی ادامه داد: ما همیشه نگاه مان به تیم خودمان است، باشگاه این موارد را پیگیری می کند، هیچ اتفاق خاصی نیست. باید حواس شان را معطوف به اتفاقات دیدار پیکان و سپاهان کنند، دنبال گلی که من شنیدم آفساید زدند باشند، نه اینکه سراغ تیم ما بیایند و نگاه شان به حیاط ما باشد

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 مرداد 1400 بروزرسانی: 19 مرداد 1400 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 1556

به "مطهری: سپاهانی ها به جای اینکه سراغ ما بیایند دنبال گل آفسایدشان باشند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مطهری: سپاهانی ها به جای اینکه سراغ ما بیایند دنبال گل آفسایدشان باشند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید