فکری: خودباوری نداشتیم و از پرسپولیس ترسیدیم

به گزارش آفتاب صبا، سرمربی نفت مسجدسلیمان گفت: دو گلی که از پرسپولیس دریافت کردیم، شاید به نداشتن اعتماد به نفس و خودباوری بازیکنان برمی شود.

فکری: خودباوری نداشتیم و از پرسپولیس ترسیدیم

به گزارش خبرنگاران، محمود فکری پس از شکست 2 بر یک نفت مسجدسلیمان برابر پرسپولیس گفت: به پرسپولیس بابت این پیروزی تبریک و به بازیکنان دو تیم، به خصوص بازیکنان خودمان خسته نباشید می گویم. نفرات ما خیلی زحمت کشیدند و بازی بسیار خوبی ارائه کردند.

تمام کوشش ما این است که شخصیت له شده بازیکنان را که در نیم فصل اول رخ داد، برگردانیم. وی ضمن بیان این جمله مطرح نمود: دو گلی که دریافت کردیم، شاید به نداشتن اعتماد به نفس و خودباوری بازیکنان برمی شود. شاید آنها از نام پرسپولیس ترسیدند که دو گل به آن شکل دریافت کردیم. به بازیکنان گفته بودیم که در ضربات ایستگاهی چه نمایند، اما شاید نداشتن خودباوری باعث شد گل بخوریم.

سرمربی نفت مسجدسلیمان با بیان اینکه شاگردانش در نیمه اول هم می توانستند به گل برسند، توضیح داد: این شاید به جوانی و کم تجربگی بازیکن ما برشود که از موقعیت تک به تک با دروازه بان استفاده نکرد. در نیمه دو بازی بسیار خوبی ارائه کردیم و مسابقه پایاپای بود. حتی ما در نیمه دوم بهتر بودیم و فرصت های گلزنی بهتری ساختیم. می توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم، اما توان فنی ما این قدر نبود که برابر پرسپولیس بیشتر از این کوشش کنیم.

فکری با تمجید از بازیکنان نفت مسجدسلیمان گفت: از همه بازیکنان تشکر می کنم که بازی غیرتمندانه ای ارائه کردند؛ به ویژه در نیمه دوم. امیدوارم در بازی های آینده امتیازات کامل را بگیریم و خودمان را در جدول بالا بکشیم.

وی در مورد قضاوت علی صفایی گفت: تیم مقابل ما پرسپولیس بود و زمانی که برابر تیم های بزرگ باشیم، نگاه داوران به سمت تیم های بزرگتر است. هفته گذشته هم گفتم داوران نگاهی حقیرانه تر نسبت به ما دارند. در نیمه اول یک اوت دستی گرفتیم که داور می توانست اجازه ادامه بازی را بدهد. زمانی که به ما می رسد، قوانین فوتبال در تصمیمات نقش دارد. اگر همین صحنه به سود حریفان ما باشد، اجازه می دهند تیم های بزرگتر کارشان را انجام دهند. بازی مورد تأثیرگذار داوری نداشت و به داوران خسته نباشید می گویم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 تیر 1401 بروزرسانی: 5 تیر 1401 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 1873

به "فکری: خودباوری نداشتیم و از پرسپولیس ترسیدیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فکری: خودباوری نداشتیم و از پرسپولیس ترسیدیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید