مشکل حمل آرد نانوایان تهران به حداقل رسیده است

به گزارش آفتاب صبا، قاسم زراعتکار گفت: در سنوات گذشته، تأخیر در ارسال آرد از مسائل ما با شرکت حمل و نقل خلیج فارس بود که خوشبختانه با برنامه ریزی های اجرا شده، در حال حاضر این مشکل به حداقل رسیده است.

مشکل حمل آرد نانوایان تهران به حداقل رسیده است

به گزارش گروه رسانه های خبرنگاران، مدیرعامل شرکت تعاونی نانوایان تهران اظهار کرد: هم اکنون نرخ کرایه حمل آرد یارانه ای در استان تهران و البرز بابت هر کیسه آرد 1500 تومان است.

وی با بیان اینکه 80 درصد نانوایان کل کشور یارانه ای پز هستند که آردشان از سوی شرکت حمل و نقل خلیج فارس حمل می گردد، اضافه نمود: در سنوات گذشته تأخیر در ارسال آرد از مسائل ما با شرکت خلیج فارس بود که خوشبختانه با برنامه ریزی های انجام شده، در حال حاضر این مشکل به حداقل رسیده است.

زراعتکار ادامه داد: شرکت تعاونی نانوایان با شرکت خلیج فارس همکاری های لازم را دارد و با نظارت شرکت تعاونی و اتحادیه صنف، آرد در زمان مناسب در اختیار نانوایان قرار می گیرد.

وی در ادامه با اشاره به راه اندازی سامانه آنلاین حمل آرد گفت: تا زمانی که این سامانه به مرحله اجرا نرسد، نمی توان درباره آن نظر دارد. البته تا کنون اطلاعاتی از این سامانه در اختیار ما گذاشته نشده و قطعاً اگر برنامه ریزی و مشورت صنف نباشد، این سامانه بدون مشکل نخواهد بود.

منبع : دانا

بازگشت به صفحه رسانه ها

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 938

به "مشکل حمل آرد نانوایان تهران به حداقل رسیده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشکل حمل آرد نانوایان تهران به حداقل رسیده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید