زمان جلسه رسیدگی به شکایت پرسپولیس از کالدرون در CAS تعیین شد

به گزارش آفتاب صبا، زمان جلسه رسیدگی به پرونده گابریل کالدرون سرمربی پیشین پرسپولیس و دستیارش در دادگاه عالی ورزش تعیین شد.

زمان جلسه رسیدگی به شکایت پرسپولیس از کالدرون در CAS تعیین شد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، باشگاه پرسپولیس بعد از پشت سر گذاشتن پرونده بدهی سنگین مالی به برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق خود، یک پرونده سنگین دیگر را پیش روی خود دارد.

گابریل کالدرون که فصل گذشته جانشین برانکو ایوانکوویچ روی نیمکت پرسپولیس شده بود، در نیم فصل و بعد از عدم دریافت به موقع مطالباتش از پرسپولیس، قراردادش را فسخ و به فیفا شکایت کرد.

شکایت کالدرون و دو دستیارش یعنی اینینگو و خواکین با رای مثبت فیفا همراه شد و فدراسیون جهانی، باشگاه پرسپولیس را به پرداخت حدود 750 هزار دلار به کادر فنی سابق خود محکوم کرد.

بعد از محکومیت در فیفا، پرسپولیس برای خریدن زمان بیشتر شکایت به دادگاه عالی ورزش (CAS) را در دستور کار قرار داد. البته امیرعلی حسینی مدیر روابط بین الملل پرسپولیس در مصاحبه ای خاطرنشان کرد که شکایت از اینینگو یکی از دستیاران کالدرون به دادگاه CAS از دستور خارج شده است و مقرر شد 70 هزار دلار طلب وی خارج از فرایند این دادگاه پرداخت شود اما شکایت از رای کالدرون و خواکین به CAS پابرجا خواهد بود.

البته پرسپولیس موظف بود تا 22 آبان با اینینگو تسویه حساب کند که تعیین نیست این اتفاق رخ داده است یا خیر.

در هر صورت پرسپولیس در حالی که کالدرون قبل از شکایت به فیفا آماده مصالحه با این باشگاه بود، کار را به دادگاه CAS کشاند و بعد از تعیین و تایید وکلای پرونده و واریز مبلغ مدنظر این دادگاه، زمان برگزاری جلسه تعیین شد.

با اعلام دادگاه عالی ورزش، جلسه رسیدگی به پرونده شکایت باشگاه پرسپولیس از کالدرون و خواکین روز هشتم دسامبر (18 آذر) برگزار خواهد شد.

البته پرسپولیس علاوه بر شکایت از این عضو سابق کادر فنی خود، از فیفا هم شکایت کرده است.

بعید به نظر می رسد دادگاه CAS در رای فیفا و محکومیت باشگاه پرسپولیس بازنگری کند و حکم را بشکند. در این صورت پرسپولیس باید خود را آماده پرداخت دیگر پرونده بدهی کلان این باشگاه در عرض کمتر از یک سال کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 دی 1399 بروزرسانی: 3 دی 1399 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 1137

به "زمان جلسه رسیدگی به شکایت پرسپولیس از کالدرون در CAS تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان جلسه رسیدگی به شکایت پرسپولیس از کالدرون در CAS تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید