جزییات گیم پلی بازسازی فاینال فانتزی 7 با تریلر جدید آن معین شد

به گزارش آفتاب صبا، در کنفرانس امروز صبح شرکت بازی سازی اسکوئر انیکس که به مناسبت رویداد E3 2019 برگزار شده بود، این شرکت بخش بزرگی از برنامه خود را به بازی Final Fantasy VII Remake اختصاص داد. در کنار نمایش گیم پلی بازی، تهیه کننده بازسازی فاینال فانتزی 7 هم چنین درباره روند ساخت آن و جزییات عرضه بازی هم صحبت کرد.

جزییات گیم پلی بازسازی فاینال فانتزی 7 با تریلر جدید آن معین شد

یوشینوری کیتاسه، تهیه نماینده بازسازی فاینال فانتزی 7 همان ابتدای برنامه روی سن آمد تا از بازی و روند ساخت آن صحبت کند. کیتاسه گفت که بازی را با در نظر دریافت سیستم ها و مکانیک های امروزی بازسازی نموده اند و تعریف دوباره قصه فاینال فانتزی 7 با استانداردهای امروزی احتیاج به ساخت محتوای بسیاری بیشتری داشته است؛ طوری که طبق گفته کیتاسه بازی به اندازه دو بلو-ری گیم پلی دارد.

با اینکه جزییات دقیق انتشار بازی معین و حرفی از تعداد قسمت های بازی زده نشد، ولی کیتاسه گفت که بازی اول، قصه شهر میدگار را تعریف می نماید و این قصه را به قدری گسترش داده اند که به اندازه یک بازی بزرگ شده است.

بخش بزرگی از نمایش بازی در کنفرانس اسکوئر انیکس، روی مبارزات بازی تمرکز داشت؛ طوری که سیستم مبارزه بازی به طور کلی نمایش و شرح داده شد. بازی در عین اینکه اکشن است، ولی سیستم معروف Active Time Battle مجموعه بازی های فاینال فانتزی را هم در خود جای داده است. بازی نماینده ها با کلید مربع حمله می نمایند و خط ATB آن ها با حر حرکت پر می گردد. با پر شدن خط به میزان معینی، می توان مبارزه را برای لحظه ای نگه داشت و یکی از حرکات ویژه را انتخاب کرد تا با مصرف ATB اجرا گردد.

امکان متوقف نشدن بازی هم وجود دارد؛ طوری که می توان حرکات خاص را روی کلیدهای دسته تنظیم کرد و میان مبارزه، بدون متوقف کردن بازی، آن ها را اجرا کرد.

در کنار کلاد، یعنی شخصیت اصلی فاینال فانتزی 7، بقیه کاراکترهای گروه هم مشغول مبارزه کردند. هوش مصنوعی این کاراکترها خودشان به خوبی مبارزه را ادامه می دهند، ولی می توان آن ها را کنترل هم کرد. تغییر کاراکترها میان مبارزه به سادگی و با فشردن یک کلید انجام می گردد.

در کنار نسخه معمولی بازی، دو نسخه Deluxe و کلکسیونی هم برای بازسازی فاینال فانتزی 7 در نظر گرفته شده اند.

نسخه Deluxe Edition بازی شامل محتویات زیر است و 80 دلار قیمت گذاری شده:

 • بازی اصلی
 • کتابچه طراحی های بازی
 • دیسک ساندترک بازی
 • قاب فلزی با طرح سفیروث
 • چند آیتم دانلودی

نسخه Collectors Edition بازی 330 دلار قیمت دارد و شامل آیتم های زیر است:

 • بازی اصلی
 • کتابچه طراحی های بازی
 • دیسک ساندترک بازی
 • قاب فلزی با طرح سفیروث
 • مجسمه کلاد ساخته پلی آرتز
 • موتور کلاد ساخته پلی آرتز

می توانید در ادامه، تریلر و تصاویر بازی را ببینید.

بازی Final Fantasy VII Remake در روز 20 مارس سال 2020 (اول فروردین 1399) به صورت انحصاری روی پلی استیشن 4 عرضه می گردد.

منبع: Gematsu

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 11 مرداد 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 19

به "جزییات گیم پلی بازسازی فاینال فانتزی 7 با تریلر جدید آن معین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزییات گیم پلی بازسازی فاینال فانتزی 7 با تریلر جدید آن معین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید