جزئیات آتش سوزی در مسافرخانه راه آهن

به گزارش آفتاب صبا، تهران (پانا) - صبح امروز یک مورد آتش سوزی در میدان راه آهن روبروی بیمارستان بهارلو به سامانه 115 اورژانس تهران اطلاع داده شد که در این حادثه یک نفر فوت و 3 نفر مصدوم شده اند.

جزئیات آتش سوزی در مسافرخانه راه آهن

سید یحیی صالح طبری سرپرست اورژانس تهران درباره شرایط مصدومان حادثه آتش سوزی در یک مسافرخانه در میدان راه آهن گفت: صبح امروز یک مورد آتش سوزی در میدان راه آهن روبروی بیمارستان بهارلو به سامانه 115 اورژانس تهران اطلاع داده شد.

وی ادامه داد: متاسفانه تا این لحظه یک نفر در این حادثه فوت شده است و بعلاوه سه نفر مصدوم شده اند.

به گفته سرپرست اورژانس تهران سه نفر از مصدومان در محل درمان شدند.

وی ادامه داد: در این حادثه 5 دستگاه آمبولانس و یک دستگاه موتورلانس اعزام شدند.

سیدجلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران نیز در تشریح جزئیات حریق یک مسافرخانه در حوالی میدان راه آهن گفت: ساعت 8:55 صبح امروز یک مورد آتش سوزی در یک ساختمان اقامتی-تجمعی در خیابان شوش غربی، نزدیک میدان راه آهن به سامانه 125 سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران اظهار داشت: پنج ایستگاه آتش نشانی به همراه چندین دستگاه نردبان هیدرولیک، خودروی حامل تجهیزات تنفسی و تانکر آب به محل اعزام شدند.

وی با اشاره به حضور عوامل شهرداری، اورژانس، پلیس راهور و نیروی انتظامی در محل حادثه مطرح کرد: آتش نشانان در حداقل زمان به محل حادثه رسیدند و مشاهده کردند که در یک مسافرخانه دو طبقه که بنابر اعلام مالکان دارای حدود 50 اتاق بود حریق اتفاق افتاده است.

ملکی بیان نمود: در طبقه فوقانی حدود 15 مورد از اتاق ها به طور کامل شعله ور بود و آتش به سقف شیروانی سرایت نموده بود و آتش از پنجره ها به بیرون می زد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران بیان نمود: حدود 30 نفر در محل حادثه حضور داشتند و آتش نشانان علی رغم اینکه حجم دود و آتش خیلی زیاد بود و شدت حرارت به حدی بود که بخش زیادی از دیوارها، راه پله ها و سقف ها تخریب شده بود اقدامات خود را شروع کردند.

وی ادامه داد: آتش نشانان به وسیله نردبان هیدرولیکی و نفوذ به ساختمان عملیات خود را شروع نموده و خیلی سریع پیروز شدند که آتش را در کنترل خود درآورند.

ملکی بیان نمود: چندین نفر به وسیله نردبان هیدرولیکی و تعدادی به وسیله راه پله ها از محل خارج شدند و بیش از 20 نفر به سلامت به وسیله آتش نشانان از محل خارج شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران اظهار کرد: تا به این لحظه متأسفانه یک نفر با حدود 50 سال سن در همان لحظات اولیه جان خود را از دست داده است که فوت این فرد به تأیید عوامل اورژانس رسیده است.

وی گفت: یک نفر نیز دچار سوختگی شدید بود که آتش نشانان وی را از دل شعله های آتش خارج کردند و حدود چهار نفر دچار دودگرفتگی و مسمومیت شدند.

ملکی با بیان اینکه آتش در حال حاضر مهار شده است، گفت: در حال حاضر نیروها مشغول لکه گیری و ایمن سازی محل حادثه هستند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 7 اسفند 1400 بروزرسانی: 7 اسفند 1400 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 1768

به "جزئیات آتش سوزی در مسافرخانه راه آهن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات آتش سوزی در مسافرخانه راه آهن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید