برای حضور در قهرمانی آسیا؛ ترکیب تیم ملی جودو ایران اعلام شد

به گزارش آفتاب صبا، تهران (پانا) - تیم ملی جودو با 5 جودوکار در رقابت های قهرمانی آسیا حاضر خواهد شد.

برای حضور در قهرمانی آسیا؛ ترکیب تیم ملی جودو ایران اعلام شد

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان رقابت های جودو قهرمانی آسیا در حالی از روز 17 فروردین ماه به میزبانی قرقیزستان و با حضور جودوکارانی از 32 کشور شروع خواهد شد. تیم ملی جودو ایران با ترکیبی از نوجوانان، جوانان و بزرگسالان راهی این رقابت ها می گردد.

طبق برنامه ریزی مسولان فدراسیون جودو در نهایت با تصمیم مصطفی کریمی رئیس سازمان تیم های ملی و مسولان فدراسیون تصمیم بر این شد که برای پشتوانه سازی تیم ملی بزرگسالان یک تیم با تلفیقی از سه رده نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به قرقیزستان اعزام گردد.

قرار است یک جودوکار از رده نوجوانان و سه جودوکار نیز از رده جوانان که سال گذشته در مسابقات قهرمانی آسیا مدال کسب نموده اند، به همراه محمد بریمانلو کاپیتان تیم ملی ایران در ترکیب تیم ملی راهی مسابقات جودو قهرمانی آسیا شوند.

تیم اعزامی به این رقابت ها زیر نظر کادرفنی جوانان به این رقابت ها اعزام خواهد شد.

بر همین اساس محمد محمدی بریمانلو در وزن 73- کیلوگرم، امین کامیابی در وزن 81- کیلوگرم، قاسم باغچقی در وزن 90- کیلوگرم، علی پرهیزگاری در وزن 100- کیلوگرم و سعید کرجی در وزن 100+ کیلوگرم به این مسابقات اعزام خواهد شد.

اردوی تیم ملی بعد از رقابت های سوپر لیگ جودو در استادیوم آزادی تشکیل شد و امروز (آدینه) اردوی تیم ملی تعطیل شد. ملی پوشان از سوم فرودین ماه سال آینده وارد اردو خواهند شد تا اعزام به رقابت های آسیایی اردوها ادامه خواهد داشت.

آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو و نایب رییس جودودی آسیای مرکزی دو روز قبل از شروع این دوره از رقابت ها در کنگره آسیا حضور پیدا می نماید.

ضمن اینکه مریم بربط نماینده تیم ملی بانوان که در اردوی تمرینی تیم ملی در مشهد حضور داشت، به دلیل مصدومیت از ناحیه کمر فرصت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا را از دست داد.

وی قرار بود تنها نماینده بانوان در این رقابت ها باشد، اما به دلیل تشدید پیدا نکردن مصدومیت وی با صلاح کادرفنی به این رقابت ها اعزام نخواهد شد.

طبق برنامه 16 فروردین ماه ساعت 15 به وقت محلی قرعه کشی مسابقات انجام می گردد. 17 فروردین ماه جودوکاران دو وزن 60- و 66- کیلوگرم به روی تاتامی خواهند رفت.

18 فروردین ماه مبادزه های اوزان 73- و 81- کیلوگرم و 19 فروردین ماه نیز مبارزات سه وزن 90-، 100- و 100+ کیلوگرم برگزار می شوند. 20 فروردین ماه هم با برگزاری رقابتهای بخش تیمی، پرونده این مسابقات بسته خواهد شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 18 فروردین 1400 بروزرسانی: 18 فروردین 1400 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 1341

به "برای حضور در قهرمانی آسیا؛ ترکیب تیم ملی جودو ایران اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای حضور در قهرمانی آسیا؛ ترکیب تیم ملی جودو ایران اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید