امتحانات دانشگاه جامع علمی کاربردی حضوری شد

به گزارش آفتاب صبا، معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی دستورالعمل چگونگی تداوم فعالیت های آموزشی این دانشگاه را گفت و اضافه کرد: امتحانات به صورت حضوری برگزار می گردد.

امتحانات دانشگاه جامع علمی کاربردی حضوری شد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش مهر، مختار جلالی جواران معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی دستورالعمل چگونگی تداوم فعالیت های آموزشی دانشجویان این دانشگاه را به رؤسا و سرپرستان واحدهای استانی این دانشگاه ابلاغ کرد.

آغاز ویرایش انتخاب واحد از 17 خرداد

وی ضمن اشاره به شیوع ویروس کرونا و ضرورت هماهنگی کامل با ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا و اهتمام بیش از پیش برای تداوم برنامه های آموزشی این دانشگاه، گفت: بازه زمانی ویرایش انتخاب واحد دانشجویان این دانشگاه از تاریخ 17 تا 23 خردادماه سالجاری بمدت یک هفته تمدید شده و مراکز آموزشی این دانشگاه موظف به آنالیز رعایت الزامات آموزشی در انتخاب واحد هستند.

بازگشایی کلاس های حضوری دانشگاه جامع از 17 خرداد

معاون آموزشی دانشگاه ادامه داد: بازگشایی کلاس های حضوری و ادامه همه کلاس های دانشگاه جامع علمی کاربردی (اعم از نظری و عملی) با اتخاذ تمهیدات لازم و رعایت کلیه دستورالعمل های بهداشتی، از روز شنبه 17 خرداد 99 با هماهنگی ستاد استانی بصورت حضوری خواهد بود.

عدم بکارگیری مدرسان غیرفعال در آموزش های حضوری

جلالی جواران افزود: متأسفانه بصورت موردی و نادر در بعضی از مراکز آموزشی این دانشگاه، شاهد عدم همکاری تعداد بسیار اندکی از مدرسان برای برگزاری کلاس دروس نظری و بخش نظری دروس نظری عملی بصورت مجازی و غیرحضوری بوده ایم که ضرورت دارد دروس برگزار نشده با نظر واحد استانی از فهرست دروس ارائه شده مرکز حذف و ضمن لحاظ موضوع در سوابق کاری مدرس، از بکارگیری و ارائه درس به این گروه از مدرسان در نیمسال های آینده نیز جداً خودداری گردد.

وی مطرح نمود: همه امتحانات دانشگاه جامع علمی کاربردی صرفاً بصورت حضوری برگزار خواهد شد و برنامه برگزاری آزمون متمرکز برای دروس معین شده نیمسال جاری نیز در هفته خاتمهی امتحانات ابلاغ خواهد شد.

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: با توجه به تغییر شرایط، بازگشایی مراکز آموزشی، جابجایی برنامه زمانی آزمون ها و درخواستهای واصله، بازه زمانی امتحانات نیمسال دوم 99-98 با لحاظ میزان پوشش سرفصل دروس و برگزاری کلاس های درسی، با نظر رؤسای واحدهای استانی این دانشگاه از تاریخ 21 تیرماه تا 17 مردادماه (به استثنا زمان های ابلاغی سازمان سنجش برای برگزاری آزمون های تحصیلات تکمیلی در روزهای پنجشنبه 26 تیر 99 و پنجشنبه و آدینه 2 و 3 مرداد 99) با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی خواهد بود.

لغو محدودیت ارائه واحد در ترم تابستان

وی ادامه داد: با توجه به شرایط نسبتاً مناسب کنترل بیماری کرونا و برگزاری قابل قبول دروس در ترم جاری و به منظور مساعدت با درخواست مراکز آموزشی و رعایت شرایط تحصیلی دانشجویان، درصورت امکان برگزاری دروس به صورت حضوری و تأیید امکان برگزاری دوره تابستان توسط رؤسای واحد استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی و با هماهنگی ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا، محدودیت ارائه واحد در دوره تابستان 99-98 لغو می گردد.

جلالی جواران افزود: دانشجویان متقاضی در هر استان می توانند براساس قوانین و مقررات آموزشی و سرفصل دروس، نسبت به انتخاب واحد در دوره تابستان مذکور برابر مقررات جاری و تقویم آموزشی زیر اقدام نمایند.

ارائه درس توسط مرکز آموزش / تأیید درس توسط مدرس برای دوره تابستان4 مرداد 99 تا 16 مرداد 99
آغاز کلاس های دوره تابستان و انتخاب واحد19 مرداد 99 تا 21 مرداد 99
حذف دروس مازاد و ویرایش انتخاب واحد دوره تابستان توسط مرکز27 مرداد 99 تا 29 مرداد 99
خاتمه کلاس های دوره تابستان27 شهریور 99
امتحانات دوره تابستان28 شهریور 99 تا 31 شهریور 99
منبع: فرارو
انتشار: 15 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 847

به "امتحانات دانشگاه جامع علمی کاربردی حضوری شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امتحانات دانشگاه جامع علمی کاربردی حضوری شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید