افزایش محبوبیت جراحی برای بلندی قد در بین جوانان کانادایی

به گزارش آفتاب صبا، تعداد بیمارانی که برای بلند کردن پاهایشان وارد کلینیک می شوند هر سال دو برابر شده و تقریبا 90 درصد از مشتریان مرد هستند. به گفته دبیپارشاد فقط در ماه گذشته، کلینیک آنها بین 20 تا 30 مشاوره و هفت عمل جراحی انجام داد.

افزایش محبوبیت جراحی برای بلندی قد در بین جوانان کانادایی

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای توریستی کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای کانادا، ویزای مالتی 5 ساله کانادا با دعوتنامه معتبر دریافت کنید.

برای افزایش قد مشتریان به میزان چند اینچ، جراح ها در ران پای فرد بین چهار تا شش شکاف ایجاد می نمایند و از این طریق ایمپلنت هایی داخل مرکز خالی استخوان ها قرار می دهند و بعد آن ها را جا می اندازند.

تحقیقات طی سالیان نشان داده که افراد قد بلندتر پول بیشتری در می آورند، اعتماد به نفس بیشتری دارند و جذاب تر محسوب می شوند. به طور مثال، مردان قدبلند اطمینان به نفس بالاتری دارند و خرسند تر هستند.

یک مطالعه به این نتیجه رسیده افراد قد کوتاه دید منفی تری نسبت به خود دارند و دنیای اطراف را با بی اعتمادی بیشتری می بینند. مردان و زنان قد کوتاه تر معمولا رضایت پایین تری از قد خود دارند. علاوه بر این، یک مطالعه نشان داده که در کشورهای اروپایی یک تفاوت چهار تا پنج اینچی در قد منجر به تفاوتی 9 تا 15 درصدی در درآمد می گردد.

تمام این فاکتورها در مراجعه بیماران کانادایی به کلینیک ها تاثیر داشتند. یکی از مشتریان زن کلینیک گفت از این مسئله خسته شده که وقتی کفش پاشنه بلند خود را درمی آورد همه به قد کوتاه او توجه می نمایند و درباره آن حرف می زنند.

البته قد بلندتر شدن با جراحی ارزان نیست. در جنوب مرز کانادا، انجام دادن این جراحی هزینه ای حدود 75 هزار دلار آمریکا (99 هزار دلار کانادا) دارد. یک پزشک که این عمل را در کانادا انجام می دهد هزینه 85 هزار دلار کانادا دریافت می نماید.

اما افزایش طول پا هرگز به عنوان یک عمل جراحی زیبایی طراحی نشده بود. دکتر کری کولیاس دکتری کانادایی که حالا در ملبورن استرالیا فعالیت می نماید، گفت: دلایلی که فرد ممکن است بخواهد جراحی افزایش طول پا را در نظر بگیرد شامل لنگ زدن پا و درد کمر، لگن یا پا می گردد.

علاوه بر این، چنین عملی ریسک هایی هم دارد که شامل شکستگی، از شکل افتادگی، درد مزمن، آسیب عصبی، آسیب به رگ ها و عفونت استخوان می گردد.

کولیاس گفت: این ها پیچیدگی هایی جدی هستند که نباید شوخی گرفته شوند. مسلما برای بیمارانی که می خواهند این کار را برای دلایل زیبایی انجام بدهند با نگرانی بزرگی همراه است.

منبع: ایرونی ها
انتشار: 15 مهر 1399 بروزرسانی: 15 مهر 1399 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 973

به "افزایش محبوبیت جراحی برای بلندی قد در بین جوانان کانادایی" امتیاز دهید

2 کاربر به "افزایش محبوبیت جراحی برای بلندی قد در بین جوانان کانادایی" امتیاز داده اند | 4.5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش محبوبیت جراحی برای بلندی قد در بین جوانان کانادایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید