استقلال با جذب این ستاره بازار را شوکه می نماید!

به گزارش آفتاب صبا، تیم فوتبال استقلال تهران در حالی به عنوان یکی از شاخص ترین تیم های لیگ در بازار جابجایی حضور دارد که برخلاف سالیان گذشته، فروغ چندانی در بازار نداشته و هنوز نتوانسته به تناسب رقبای خود در جهت تقویت ترکیبش قدم بلندی بردارد.

استقلال با جذب این ستاره بازار را شوکه می نماید!

با این حال، تعادل ترکیب تیم از فصل گذشته با جذب سه بازیکن دیگر دوباره برقرار می گردد که شاید یکی از محوری ترین خرید های ممکن برای این مهم، جذب یک بازیکن سطح بالا در خط میانی باشد.

پستی که البته در فوتبال ایران مهره های زیادی که قابلیت بازی در استقلال را داشته باشند برای آن وجود ندارد، اما هستند تک ستاره هایی که جذب آن ها برای استقلال می تواند به مثابه یک فتح بزرگ باشد و یکی از آنها، یاسین سلمانی، کاپیتان تیم ملی امید است.

هافبک مستعد فصول گذشته سپاهان که با ظهور در فوتبال ایران، نوید یک هافبک مرکزی کلاسیک را داد، به طوری که مصدومیت شدید زانو هم نتوانست تردیدی به توانایی های این بازیکن وارد کند.

سلمانی حالا به عنوان یکی از بازیکنان آزاد مارکت فوتبال ایران، گزینه ای ایده آل برای باشگاه استقلال محسوب می گردد که نه تن ها احتیاج این تیم در خط میانی را رفع می نماید، بلکه به واسطه سن فوق العاده، در صورت عقد قراردادی موجه، پتانسیل سودرسانی به باشگاه استقلال در انتقال های بعدی را هم دارد. موضوعی که باعث می گردد هزینه برای این بازیکن توجیه مالی نیز پیدا کند.

نکته اینکه پرسپولیس به عنوان یکی از صیادان بزرگ بازار جابجایی، علاقه ای به جذب این بازیکن نشان نداده تا با وجود منطقی بودن این سرمایه گذاری، فضا را برای سایر رقبا مهیا نموده باشد.

جذب احتمالی سلمانی به وسیله استقلال، کفه سبک استقلال در ترازوی جابجایی در مقایسه با رقبای مستقیم را هم سنگین تر نموده و به سمت پایین می کشاند و از این نظر آبی های مرکز را در موقعیت روحی مناسب تری قرار خواهد داد.

با این حال، شرایط نه چندان مساعد استقلال در بُعد مالی، جذب این بازیکن را در هاله ای از ابهام قرار داده و باید منتظر ماند و دید در نهایت چه سرنوشتی در انتظار این بازیکن خواهد بود.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 4 مرداد 1402 بروزرسانی: 4 مرداد 1402 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 2070

به "استقلال با جذب این ستاره بازار را شوکه می نماید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال با جذب این ستاره بازار را شوکه می نماید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید