شناسایی 3 کارگاه برند زنی بر لوازم یدکی تقلبی در پایتخت، فعالیت 8 گشت تعزیرات سیار به صورت روزانه در تهران

به گزارش آفتاب صبا، رئیس گشت تعزیرات حکومتی استان تهران درباره اقدامات صورت گرفته در ماه محرم توضیحاتی داد.

شناسایی 3 کارگاه برند زنی بر لوازم یدکی تقلبی در پایتخت، فعالیت 8 گشت تعزیرات سیار به صورت روزانه در تهران

حسین ایزدی رئیس گشت تعزیرات حکومتی استان تهران در گفت وگو با خبرنگار ، درباره اقدامات گشت تعزیرات در سطح شهر تهران در ایام محرم و شروع سال تحصیلی جدید، گفت: روزانه 8 گشت سیار تعزیرات در سطح شهر تهران در حال اجرا وظایف محوله خود و گشت زنی در بازار و واحد های صنفی هستند تا در صورت مشاهده تخلفات به پرونده ها رسیدگی نمایند.

وی اضافه نمود: عمده موضوعات گشت های سیار آنالیز بحث مواد مورد مصرفی در هیئات برای تهیه نذورات شهروندان به خصوص مرغ، گوشت قرمز و شکر بوده و از طرفی با نزدیک شدن به شروع سال تحصیلی واحد های گشت تعزیرات به مراکز عرضه اقلام تحصیلی و نظارت بر آن ها اعزام شدند.

ایزدی از بازرسی گشت تعزیرات پایتخت از سه کارگاه لوازم یدکی در تهران اطلاع داد و گفت: پس از دریافت گزارشاتی مبنی بر برند زنی جعلی بر روی محصولات لوازم یدکی، پرونده ای تشکیل شد و در بازدید از سه کارگاه لوازم یدکی تقلبی موارد تخلفی برای کارشناسان گشت تعزیرات محرز و به پرونده متخلفان رسیدگی شد.

رئیس گشت تعزیرات حکومتی استان تهران اضافه نمود: متخلفان در این سه کارگاه با استفاده از دستگاه لیزر اقدام به برچسب زنی معتبر بر روی لوازم یدکی تقلبی می کردند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 26 مهر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 162

به "شناسایی 3 کارگاه برند زنی بر لوازم یدکی تقلبی در پایتخت، فعالیت 8 گشت تعزیرات سیار به صورت روزانه در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شناسایی 3 کارگاه برند زنی بر لوازم یدکی تقلبی در پایتخت، فعالیت 8 گشت تعزیرات سیار به صورت روزانه در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید