رویای خرگوش؛ برنده مسابقه عکاسی از طبیعت سال 2020 شد

به گزارش آفتاب صبا، عکسی از یک خرگوش که در تابش گرم و درخشان خورشید که در حال باریگوشی بود، برنده مسابقه انجمن عکاسی از طبیعت واقع در کشور آلمان برای عکاس آلمانی، پیتر لیندل شد.

رویای خرگوش؛ برنده مسابقه عکاسی از طبیعت سال 2020 شد

از پروفایل اینستاگرام behrouz azand دیدن نمایید.

خبرنگاران - رای گیری این مسابقه که برای اعضای انجمن عکاسی طبیعت آزاد است، به دلیل وجود کرونا، امسال به صورت آنلاین برگزار گشت. اما، با این حال، تعداد زیادی به برندگان این مسابقه رای دادند.

بیش از 5000 تصویر به مسابقه ارسال شد، که در طی یک فرآیند انتخاب قبل از هیئت داوران، به ده عکس برتر از میان هفت دسته محدود شدند. پس از آن، 307 عضو کمیته داوران، که در 11 کشور جهان پخش شده اند، به تصاویر برتر خود در دسته پرندگان، پستانداران، سایر حیوانات، گیاهان و قارچ ها، مناظر، طبیعت و دسته ویژه امسال رای دادند.

پیروزی لیندل گواهی بر پشتکار وی است. این شهروند دورتموندی این عکس را در زادگاه خود گرفت. لیندل گفت: خرگوش اروپایی که زمانی در تمام مناطق آزاد در سرتاسر آلمان دیده می شد، به یک موجود نادر تبدیل شده است.

وی ادامه داد: این عکس، با نام رویای خرگوش، در ژوئیه سال 2019 گرفته شده است، هنگامی که ماه ها جستجو در یک مکان مناسب، من را به سمت جاده های خاکی سوق داد، که زیباترین نور صبح، پوشش گیاهی دوست داشتنی و سه خرگوش را برای عکاسی به من نشان داد.

رویایی، کنجکاو، دقیق، مضطرب. اینها صفت هایی هستند که من برای توصیف عبارت خرگوش استفاده می کنم.

لیندل با اجتناب از نقاط مهم سنتی برای عکاسی از حیوانات وحشی، ثابت می کند که عکاسی را می توان در هر مکانی انجام داد، فقط نیاز به صبر بیشتر توسط عکاس است.

تعداد دیگری از عکس های حاضر در این مسابقه نیز در ادامه نمایش داده شده است.

منبع : my modern met

منبع: چمدان
انتشار: 3 مرداد 1399 بروزرسانی: 21 دی 1400 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 823

به "رویای خرگوش؛ برنده مسابقه عکاسی از طبیعت سال 2020 شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویای خرگوش؛ برنده مسابقه عکاسی از طبیعت سال 2020 شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید