تعبیر خواب عروسک، دیدن عروسک زنده در خواب چه معنایی دارد؟

به گزارش آفتاب صبا، با تعبیر خواب عروسک، تعبیر خواب عروسک بازی، تعبیر خواب هدیه دادن عروسک، تعبیر خواب عروسک زنده و تعبیر خواب عروسک سخنگو همراه ما باشید.

تعبیر خواب عروسک، دیدن عروسک زنده در خواب چه معنایی دارد؟

درک خواب و رویا قطعا می تواند ما را یاری کند تا راهمان را در میان مسائل کاری، روابط اجتماعی و رشد شخصیتمان پیدا کنیم.

تونی کریسپ در کتاب فرهنگ تفسیر رویا بیان می کند:

در بسیاری از رویاهایی با مضمون عروسک، عروسک مورد خشونت واقع می شود. این امر شاید به احساس رویابین درباره کتک خوردن و یا حمله های عاطفی که در دوران کودکی تجربه کرده و خود به مانند عروسکی بی دفاع بوده است اشاره می کند. همچنین، این رویا به حالات احساسی دوران کودکی، وسیله ای برای جایگزینی شخص دیگری که هدف خشم یا سایر احساسات منفی رویابین است، میل به عروسک ملوس کسی بودن، میل به دوست داشته شدن نیز اشاره دارد.

تعبیر خواب عروسک و عروسک بازی

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

  • هوس های زودگذر آمیخته به سبک سری های ما درخواب به شکل عروسک یا چیزهای دیگر تجسم می یابند. عروسک بی اعتقادی و سست رایی است و چنانچه ببینید در خواب عروسکی دارید گویای آن است که به قدر کفایت برای انجام کار مهمی که پیش روی شما قرار گرفته نه اعتقاد دارید و نه اراده.
  • اگر دختر جوانی هستید و در خواب عروسک دیدید نشان آن است که عشقی در جهت زندگی شما پیدا می شود و چنانچه زن جوانی هستید صاحب فرزند می شوید یا ضمیر نا خودآگاهتان ضرورت وجود یک فرزند را تذکر می دهد.

لوک اویتنهاو می گوید:

  • عروسک: بازی بی معنی
  • عروسک بودن: پول بر باد دادن

آنلی بیتون می گوید:

  • دیدن عروسک در خواب، نشانه آن است که شادمانی در جمع خانواده شما راه خواهد یافت.
  • دیدن عروسک شکسته در خواب، نشانه آن است که مرگ قلب شما را با درد و اندوه از هم می درد.
  • اگر خواب ببینید بچه ها با عروسک های خود بازی می کنند، علامت آن است که ازدواجی فرخنده در پیش رو خواهید داشت.

معبرین غربی:

  • دیدن و یا بازی کردن با عروسک در خواب بیانگر حضور فردی متقلب و دروغگو در زندگی واقعی شماست.
  • دیدن عروسک در خواب نیز می تواند به این معنا باشد که وسیله ای است برای انجام کارها و یا گفتن مطالبی که شما توانایی انجام و گفتن آن ها را ندارید.

تعبیر خواب عروسک هدیه دادن

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: اگر عروسک به کسی می دهید خواب شما می گوید به نیرنگ و فریب متوسل می شوید و کاری می کنید که برای شما می تواند دل خوش کننده باشد اما برای دیگری بی محتوا و پوچ است.

آتیانوس می گوید: در دختران و پسران جوان اشتیاق به ازدواج و تشکیل کانون خانوادگی به صورت اسباب بازی و به خصوص عروسک در خواب تجسم می یابد.

آنلی بیتون می گوید: اگر خواب ببینید عروسک به کسی هدیه می دهید، نشانه آن است که آشنایان، شما را در اجتماع نادیده می انگارند.

تعبیر خواب عروسک زنده و عروسک سخنگو

معبرین غربی: اگر در خواب دیدید که عروسکی صحبت می کند و یا عروسک به صورت واقعی درآمد نشانه تمایل شما به تغییر در شخصیت و فرار از مسائل حال حاضر و پاسخگویی هاست.

سخن آخر

اگر به تازگی خوابی با موضوع عروسک دیده اید، می توانید رویای خود را در پایین همین صفحه برای کارشناسان ما بنویسید تا در اسرع وقت جوابگوی شما باشند.

انتشار: 15 دی 1400 بروزرسانی: 15 دی 1400 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 1078

به "تعبیر خواب عروسک، دیدن عروسک زنده در خواب چه معنایی دارد؟" امتیاز دهید

12 کاربر به "تعبیر خواب عروسک، دیدن عروسک زنده در خواب چه معنایی دارد؟" امتیاز داده اند | 4.6 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعبیر خواب عروسک، دیدن عروسک زنده در خواب چه معنایی دارد؟"

2 دیدگاه

زهرا 26 مرداد 1400

سلام وقت بخیررخسته نباشید

من سه بار در فاصله زمانی کوتاه به فاصله 20 دقیقه
خواب عروسک زنده دیدم
همش میگفتم نه نه نه ترس عجیبی داشتم عروسکه کوچیک بود دختر با چشم های گرد و درشت و صورت تپلی خیلی عجیب بود برام میخوام تعبیرش کنین کمکم کنین

پاسخ به زهرا

سحر 28 اردیبهشت 1400

سلام من خواب دیدم که تو خونمون بالای تابلو یک عروسک مرد که سیبیل داشت بود بی حرکت و بی صدا مامانم روش آب ریخت و از بین رفت و عروسک دومی یک بچه کوچولو بود مامانم هر چی آب ریخت اون از بین نرفت منم با صدا داشتم اون عروسک رو میخندونم و با اینکه کوچولو بود تمام دندانهاش سفید و موجود بود ولی هر کاری که میکردم اونو بترسونم اون میخندید عروسکه تعبیرش چی میشه؟

پاسخ به سحر
* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید