تعبیر خواب عروسک - دیدن عروسک زنده در خواب چه معنایی دارد؟

به گزارش آفتاب صبا، با تعبیر خواب عروسک، تعبیر خواب عروسک بازی، تعبیر خواب هدیه دادن عروسک، تعبیر خواب عروسک زنده و تعبیر خواب عروسک سخنگو همراه ما باشید.

تعبیر خواب عروسک - دیدن عروسک زنده در خواب چه معنایی دارد؟

سرویس سرگرمی - درک خواب و رویا قطعا می تواند ما را یاری کند تا راهمان را در میان مسائل کاری، روابط اجتماعی و رشد شخصیتمان پیدا کنیم. خوانندگان گرامی می توانند با رجوع به صفحه تعبیر خواب خبرنگاران و انتخاب هر موضوع از تعابیر و تفاسیر مختلف رویای خود آگاه شوند.

برای مشاهده تعبیر خواب بر اساس حروف الفبا، حرف مورد نظر خود را انتخاب کنید: تعبیر خواب

تونی کریسپ در کتاب فرهنگ تفسیر رویا بیان می کند:

در بسیاری از رویاهایی با مضمون عروسک، عروسک مورد خشونت واقع می شود. این امر شاید به احساس رویابین درباره کتک خوردن و یا حمله های عاطفی که در دوران کودکی تجربه کرده و خود به مانند عروسکی بی دفاع بوده است اشاره می کند. همچنین، این رویا به حالات احساسی دوران کودکی، وسیله ای برای جایگزینی شخص دیگری که هدف خشم یا سایر احساسات منفی رویابین است، میل به عروسک ملوس کسی بودن، میل به دوست داشته شدن نیز اشاره دارد.

تعبیر خواب عروسک و عروسک بازی

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

  • هوس های زودگذر آمیخته به سبک سری های ما درخواب به شکل عروسک یا چیزهای دیگر تجسم می یابند. عروسک بی اعتقادی و سست رایی است و چنانچه ببینید در خواب عروسکی دارید گویای آن است که به قدر کفایت برای انجام کار مهمی که پیش روی شما قرار گرفته نه اعتقاد دارید و نه اراده.
  • اگر دختر جوانی هستید و در خواب عروسک دیدید نشان آن است که عشقی در جهت زندگی شما پیدا می شود و چنانچه زن جوانی هستید صاحب فرزند می شوید یا ضمیر نا خودآگاهتان ضرورت وجود یک فرزند را تذکر می دهد.

لوک اویتنهاو می گوید:

  • عروسک: بازی بی معنی
  • عروسک بودن: پول بر باد دادن

آنلی بیتون می گوید:

  • دیدن عروسک در خواب، نشانه آن است که شادمانی در جمع خانواده شما راه خواهد یافت.
  • دیدن عروسک شکسته در خواب، نشانه آن است که مرگ قلب شما را با درد و اندوه از هم می درد.
  • اگر خواب ببینید بچه ها با عروسک های خود بازی می کنند، علامت آن است که ازدواجی فرخنده در پیش رو خواهید داشت.

معبرین غربی:

  • دیدن و یا بازی کردن با عروسک در خواب بیانگر حضور فردی متقلب و دروغگو در زندگی واقعی شماست.
  • دیدن عروسک در خواب نیز می تواند به این معنا باشد که وسیله ای است برای انجام کارها و یا گفتن مطالبی که شما توانایی انجام و گفتن آن ها را ندارید.

تعبیر خواب عروسک هدیه دادن

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: اگر عروسک به کسی می دهید خواب شما می گوید به نیرنگ و فریب متوسل می شوید و کاری می کنید که برای شما می تواند دل خوش کننده باشد اما برای دیگری بی محتوا و پوچ است.

آتیانوس می گوید: در دختران و پسران جوان اشتیاق به ازدواج و تشکیل کانون خانوادگی به صورت اسباب بازی و به خصوص عروسک در خواب تجسم می یابد.

آنلی بیتون می گوید: اگر خواب ببینید عروسک به کسی هدیه می دهید، نشانه آن است که آشنایان، شما را در اجتماع نادیده می انگارند.

تعبیر خواب عروسک زنده و عروسک سخنگو

معبرین غربی: اگر در خواب دیدید که عروسکی صحبت می کند و یا عروسک به صورت واقعی درآمد نشانه تمایل شما به تغییر در شخصیت و فرار از مسائل حال حاضر و پاسخگویی هاست.

منابع:

مجله اینترنتی خبرنگاران

www.edreaminterpretation.org

منبع: ستاره
انتشار: 5 آذر 1399 بروزرسانی: 5 آذر 1399 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 1078

به "تعبیر خواب عروسک - دیدن عروسک زنده در خواب چه معنایی دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعبیر خواب عروسک - دیدن عروسک زنده در خواب چه معنایی دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید