بارش برف در بعضی مسیرهای کوهستانی گیلان به 10 سانتیمتر رسید

به گزارش آفتاب صبا، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان با اشاره به بارش برف در بعضی مناطق کوهستانی استان گفت: در سومین روز از فصل بهار هم اکنون بارش برف در بعضی مسیرهای کوهستانی استان به 10 سانتیمتر رسیده است.

بارش برف در بعضی مسیرهای کوهستانی گیلان به 10 سانتیمتر رسید

به گزارش آفتاب صبا به نقل از ایرنا، سبحان اله علیپور اضافه کرد: در حال حاضر ارتفاعات کلیشم رودبار و دیلمان سیاهکل در اثر بارش برف سفید پوش شده و در جهتهای پونل- خلخال 5سانتیمتر، آبی نام سیاهکل، اسالم - خلخال و املش خصیب دشت 10 سانتیمتر برف بر زمین نشسته است و جهت اشکورات رودسر نیز سفیدپوش اما بارش برف در این جهت متوقف شده است.

وی با بیان این که در سایر جهتهای استان بارش باران را داریم، اظهار کرد : در حال حاضر تمامی راه های استان به غیر از محورهای اسالم- خلخال و پونل - خلخال باز و تردد در آنها برقرار است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان با یادآوری این که جهت پونل- خلخال هر ساله با بارش سنگین برف به منظور ایمنی تردد کنندگان به طور معمول از پاییز تا بهار بسته می گردد، اظهار کرد: در حال حاضر جهت خلخال - اسالم نیز در حوزه جغرافیایی استان اردبیل بسته است.

علیپور از مردم خواست تا در این شرایط جوی از ترددهای غیر ضروری در محورهای کوهستانی استان گیلان پرهیز گردد.

وی اضافه کرد : رانندگان در صورت ضرورت تردد، زنجیرچرخ و ابزار و تجهیزات زمستانه همراه داشته باشند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان یادآور شد: رانندگان می توانند برای اطلاع از آخرین شرایط راه ها با سامانه 141 مرکز مدیریت راه های استان تماس بگیرند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 21 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 676

به "بارش برف در بعضی مسیرهای کوهستانی گیلان به 10 سانتیمتر رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بارش برف در بعضی مسیرهای کوهستانی گیلان به 10 سانتیمتر رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید