انتشار احساسات اولیه برای بچه ها

به گزارش آفتاب صبا، مجموعه کتاب پنج جلدی احساسات اولیه با ترجمه شیوا طاهری نصر منتشر شد.

انتشار احساسات اولیه برای بچه ها

به گزارش خبرنگاران، این مجموعه برای بچه ها بالای سه سال (گروه سنی الف و ب) شامل کتاب های چه احساسی دارم؟، احساس افتخار می کنم، من مسرورم، من غمگینم و من عصبانیم که به آشنایی و شناخت احساسات اولیه برای بچه ها می پردازد، هر یک در 18 صفحه با قیمت هر جلد 32هزار تومان توسط انتشارات راه راه منتشر شده است.

در معرفی مجموعه کتاب احساسات اولیه توسط ناشر آمده است: این مجموعه در سال 2020 منتشر شد و نویسنده سعی دارد با زبانی ساده و روان به شناخت بچه ها نسبت به احساسات درونی شان کمک کند و به صورت غیرمستقیم همراه با تصاویر جالب بتواند آن ها را نسبت به احساس هایی که ممکن است برای شان بسیار تکان دهنده باشد، آگاه کند. علاوه بر آن بتوانند نام هر یک از احساسات شان را بدانند و در قالب کلمات آن را بیان کنند، همچنین بتوانند آن حس را با دیگران در میان گذاشته و در نتیجه یاد بگیرند اطرافیان شان را هم درک کنند.

این مجموعه کتاب پنج جلدی به نویسندگی و ویراستاری سوفی پارکز و شانون بیتی و تصویرگری سانی فلاین، برندی تالی و اسکات در موسسه انتشاراتی دورلینگ کیندرزلی لندن DK منتشر شده است.

در ادامه به معرفی کوتاهی از هر یک از این کتاب ها پرداخته شده است:

چه احساسی دارم؟ یک راهنمای کوچک درباره احساس های من

این مجموعه کتاب به بررسی احساسات اولیه می پردازد. احساسات و عواطفی که ممکن است کودک هر روز آن ها را تجربه کنند و چه بسا درک روشنی از آن ها نداشته باشد. این که هر احساسی با احساس دیگر چه تفاوتی دارد و همه ممکن است گاه دچار این احساس ها بشوند.

در خلاصه داستان این اثر آمده است: با احساس های مختلفی که داری آشنا بشو و درباره این که چرا این احساس ها در بدن ما به وجود می آیند و ما چطور می توانیم جلوشان را بگیریم که زیادی بزرگ نشوند، بیشتر یاد بگیریم. بعضی وقت ها ممکن است عصبانی شوی و بعضی وقت ها ممکن است مسرور باشی اما مهم ترین چیز این است که احساست را بشناسی.

احساس افتخار می کنم؛ چرا امروز احساس غرور می کنم؟

در کتاب احساس افتخار می کنم ستاره پرافتخار به بچه ها می آموزد که چه چیزهایی به آن ها احساس افتخار می دهد و تشویق می شوند تا از دستاوردها و موفقیت های شان لذت ببرند و نسبت به استعدادهای شان حس اعتماد به نفس داشته باشند.

در خلاصه این کتاب آمده است: بعضی وقت ها احساس می کنی یک ستاره درون تو می درخشد. احساس افتخار خیلی خوشایند است. دوست داری درباره این که احساس افتخار چه جور احساسی است، چرا مهم است و چطور می توانی به خودت و دیگران افتخار کنی بیشتر یاد بگیری؟ این کتاب برای وقتی که احساس می کنی یک ستاره کوچک و درخشان هستی عالی است.

من عصبانیم؛ چرا امروز احساس می کنم عصبانی هستم؟

در کتاب من عصبانیم شعله کوچولو به بچه ها می گوید که بهترین راه برخورد با احساس عصبانیت چیست و وقتی آدم عصبانی می شود چه تغییراتی در بدنش اتفاق می افتد.

در خلاصه این اثر آمده است: بعضی وقت ها احساس می کنی که می خواهی منفجر شوی. عصبانیت احساس خوشایندی نیست. دوست داری درباره این که عصبانیت چه جور احساسی است، چرا در بدن ما به وجود می آید و چطور می شود جلو آن را گرفت تا زیادی بزرگ نشود یاد بگیری؟ این کتاب برای وقت هایی که احساس می کنی داری از عصبانیت دیوانه می شوی خیلی خوب است.

من مسرورم؛ چرا امروز احساس مسروری می کنم؟

در کتاب من مسرورم خورشید خانم مسرور به بچه ها می آموزد که احساسات شان گاهی اوقات صدای بلندی دارد و گاهی هم بی سروصداست. به کودک کمک می کند تا بداند حتی اگر الان هم احساس مسروری نمی نماید ولی این احساس خوب دوباره می تواند برشود.

در خلاصه داستان این کتاب آمده است: بعضی وقت ها نمی توانی جلو خندیدن و لبخند زدنت را بگیری. مسروری همین احساس خوب و دوست داشتنی است! دوست داری درباره این که مسروری چه جور احساسی است، چرا در بدن ما به وجود می آید و همه چیزهایی که می توانند مسرورت کنند یاد بگیری؟

من غمگینم؛ چرا امروز احساس می کنم ناراحتم؟

در کتاب من غمگینم ابر بارانی کوچولو به بچه ها نشان می دهد که غمگین و ناراحت بودن اشکالی ندارد. کتاب همچنین به بچه ها یاد می دهد چطور می توانند قبل از این که احساس غم و ناراحتی خیلی بزرگ شود جلو آن را بگیرند.

در خلاصه این اثر آمده است: بعضی وقت ها احساس می کنی ابرهای بزرگ خاکستری همه جای آسمان را گرفته اند. غمگین بودن حس خوب و خوشایندی نیست. دوست داری درباره این که غم و ناراحتی چه جور احساسی است، چرا در بدن ما به وجود می آید و چطور می شود جلو آن را گرفت تا زیادی بزرگ نشود یاد بگیری؟

برای سفارش این کتاب می توانید با پخش مدادآبی 02188356436 تماس بگیرید یا از طریق سایت دیجی کالا آن را خریداری کنید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 اسفند 1399 بروزرسانی: 22 اسفند 1399 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 1289

به "انتشار احساسات اولیه برای بچه ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار احساسات اولیه برای بچه ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید