آموزش پرسیدن سوال در اینستاگرام

به گزارش آفتاب صبا، وب سایت گجت نیوز - دانیال حجاری: آموزش پرسیدن سوال در اینستاگرام امروز به یکی از داغ ترین جستجوها در سرتاسر اینترنت تبدیل شده است. فراهم شدن قابلیت پرسیدن سوال در استوری اینستاگرام جدیدترین ویژگی بسیار کاربردی و جذاب این شبکه اجتماعی بوده و به سرعت کاربران بیشتری به پرسیدن سوال در اینستاگرام روی می آورند.

آموزش پرسیدن سوال در اینستاگرام

اینستاگرام از طریق سرمایه گذاری در بخش استوری اپلیکیشن خود توانست به آمار باورنکردنی یک میلیارد کاربر فعال ماهیانه دست پیدا کند. از مدت ها قبل، تعداد کاربران فعال در بخش استوری از تعداد کاربرانی که در فید این شبکه اجتماعی فعالیت می نمایند بیشتر شده است و مطمئنا از طریق افزوده شدن قابلیت هایی همچون امکان پرسیدن سوال در اینستاگرام باز هم به این تعداد افزوده خواهد شد. در این مطلب به آموزش پرسیدن سوال در اینستاگرام می پردازیم.

همانطور که حدس زده اید، پرسیدن سوال در اینستاگرام از طریق یک استیکر تازه اضافه شده در استوری امکان پذیر می گردد. از طریق آن می توان از فالوورهای خود درخواست کرد سوالی از شما مطرح نمایند. سپس می توان سوال را از طریق پاسخ خود، مجددا تحت یک استوری جدید منتشر کرد که سبب ارتباط نزدیک کاربران می گردد.

آموزش پرسیدن سوال در اینستاگرام

وارد اپلیکیشن اینستاگرام شده و آیکون مربوط به ارسال استوری واقع در گوشه بالا و سمت چپ رابط کاربری را لمس کنید. یک تصویر و یا ویدیو را برای بارگذاری انتخاب کنید. این فایل چند رسانه ای در واقع پس زمینه استیکر پرسش سوال خواهد بود. برای استفاده از یک پس زمینه عادی می توانید از قلم موجود در استوری بهره ببرید.

بعد از تعیین پس زمینه، آیکون تعیین شده با رنگ قرمز در تصویر زیر را لمس کنید.

در این بخش یک استیکر جدید اضافه شده است. استیکر QUESTIOS را لمس کنید تا به صفحه اضافه گردد.

از این استیکر می توان به دو شیوه متفاوت استفاده کرد. می توان از طریق مطرح کردن یک سوال، از فالوورهای خود درخواست کرد به آن پاسخ بدهند. اما در این آموزش پرسیدن سوال در اینستاگرام مقصود ما کاربرد دوم است، به این وسیله که از دنبال نمایندگان درخواست می کنیم سوالی از ما بپرسند.

به صورت پیش فرض، استیکر با نمایش عبارت Ask me a question از فالوورها می خواهد سوالی مطرح نمایند تا ما به آن پاسخ بدهیم. برای تغییر این مطلب به عنوان مورد علاقه خود (تشویق کاربران به پرسیدن سوال از شما) و یا مطرح کردن یک پاسخ به منظور دریافت پاسخ از فالوورها، بر روی متن ضربه بزنید.

استیکر به صورت پیش فرض سفید است. در این آموزش پرسیدن سوال در اینستاگرام می خواهیم رنگ را به رنگی دیگر تغییر بدهیم. بر روی بخشی از قسمت رنگی ضربه زده و سپس در پالت نمایش داده شده، رنگ مورد نظر را انتخاب کنید.

در انتهای عملیات ویرایش، گزینه Done واقع در گوشه بالا و سمت راست صفحه را لمس کنید.

در اینجا می توان همانند تمامی استیکرهای دیگر، با کشیدن استیکر از دو طرف سایز آن را تغییر داد و یا جهت قرارگیری آن را پیش از به اشتراک گذاری استوری عوض کرد.

منبع: برترین ها
انتشار: 12 مرداد 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 20

به "آموزش پرسیدن سوال در اینستاگرام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آموزش پرسیدن سوال در اینستاگرام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید