شروع مذاکرات چلسی با ژیرو برای تمدید قرارداد

به گزارش آفتاب صبا، باشگاه چلسی برای حفظ بازیکنی که تیم فوتبال اینتر در کمین برای جذب اوست، دست به کار شد.

شروع مذاکرات چلسی با ژیرو برای تمدید قرارداد

به گزارش آفتاب صبا، باشگاه چلسی میخواهد قرارداد اولویه ژیرو را تمدید کند و به همین منظور مذاکرات خود با او برای عقد قراردادی جدید را شروع نموده است.

مهاجم فرانسوی آبی پوشان لندن در ماه ژانویه تا آستانه جدایی از این تیم پیش رفت اما در نهایت در استمفوردبریج ماند. اکنون به نظر می رسد که موضع باشگاه درباره این بازیکن ملی پوش تغییر نموده چرا که نمایندگان باشگاه با مدیربرنامه های او وارد مذانموده شده اند.

ژیرو 33 ساله که اینتر هم یکی از مشتریان پروپاقرص اوست، پیش از تعلیق لیگ به دلیل شیوع کرونا در انگلیس به یکی از بازیکنان تأثیرگذار تیم تحت راهنمایی فرانک لمپارد تبدیل شده و توانسته بود نظرش را برای ماندن در این تیم جلب کند.

چلسی در ماه ژانویه تنها به این دلیل که گزینه ای برای پر کردن جای خالی ژیرو پیدا نکرد، از فروش او به اینتر منصرف شد و از آن مدت تا به امروز این بازیکن فرانسوی توانسته ارزش های خود را ثابت کند. این در حالی بود که ژیرو حتی با اینتری ها برای عقد قراردادی 2 و نیم ساله به توفق رسیده بود و احتمالاً این باشگاه آماده است که در انتها فصل هم پیشنهادش را دوباره ارائه کند.

با توجه به این موضوع باید دید که آیا چلسی خواهد توانست نظر ژیرو را جلب کند چرا که طبق سیاست های این باشگاه، با هیچ بازیکن بالای 30 سالی که قراردادش تمام گردد، قراردادی طولانی تر از یک سال منعقد نمی گردد. ژیرو در یکی از مصاحبه هایش در ماه گذشته برای ماندن در چلسی ابراز تمایل نموده بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 724

به "شروع مذاکرات چلسی با ژیرو برای تمدید قرارداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع مذاکرات چلسی با ژیرو برای تمدید قرارداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید