6 ترفندی که سلبریتی ها برای گرفتن یک سلفی بی عیب و نقص استفاده می نمایند!

به گزارش آفتاب صبا، ضرب المثلی هست که می گوید آنچه که توان شکستش را نداری، به آن ملحق شو. سلبریتی ها هم از آنجایی که همواره در مرکز توجه بوده اند، چند ترفند کاربردی یاد گرفته اند که با یاری آن ها سلفی های زیبایی از خود ثبت می نمایند. در ادامه با این ترفند ها آشنا خواهیم شد.

6 ترفندی که سلبریتی ها برای گرفتن یک سلفی بی عیب و نقص استفاده می نمایند!

به نظر می رسد سلبریتی ها هیچ راه فراری از دوربین ها ندارند. چه در رستوران باشند، چه سر کار و چه حتی زمانی که در خانه خود مشغول استراحت اند، همواره عکاس تیزبینی در کمین آن ها است.

ضرب المثلی هست که می گوید آنچه که توان شکستش را نداری، به آن ملحق شو. سلبریتی ها هم از آنجایی که همواره در مرکز توجه بوده اند، چند ترفند کاربردی یاد گرفته اند که با یاری آن ها سلفی های زیبایی از خود ثبت می نمایند. در ادامه با این ترفند ها آشنا خواهیم شد.

1- تکنیک چسباندن زبان به سقف دهان

باورتان می گردد یا نه، اما اگر زبان خود را در حالت درستی قرار دهید، تأثیر زیادی بر چهره تان خواهد داشت. بار دیگری که خواستید هنگام گرفتن سلفی لبخند بزنید، زبان خود را به سقف دهان تان، در پشت دندان هایتان فشار دهید. با این تکنیک صورت باریک تر می گردد و زاویه فک و گونه ها بیشتر به چشم می آیند.

2- لگن خود را عقب دهید

این ترفند یاری می نماید فاصله میان ران ها بیشتر به چشم بیاید و در مجموع، اندام باریک تر دیده گردد. برای این منظور، خم شوید و لگن تان را به عقب دهید و در عین حال، دست و پای خود را اندکی خم کنید. می توانید همزمان روی پنجه پا هم بایستید تا تأثیر بیشتری داشته باشد.

3- از دوربین عقب گوشی بهره ببرید

دوربین عقب گوشی به طور کلی بهتر از دوربین جلوی آن است، چرا که از محدوده دینامیکی بیشتری برخوردار است. به علاوه، دوربین سلفی مگاپیکسل بسیار کمتری دارد. دوربین عقب در نور کم هم عملکرد بهتری دارد، به خصوص اگر در مهمانی یا هر مکان دیگری باشید که نور کمی داشته باشد.

4- از یک پس زمینه ساده بهره ببرید

اگر قصد گنجاندن یک پس زمینه بامزه و مهیج در سلفی تان را نداشتید، از یک پس زمینه ساده بهره ببرید. مطمئن شوید فضای پشت سرتان شلوغ و در هم ریخته نیست و کسی آنجا نیست که یکباره وارد تصویر گردد. به علاوه، بهتر است از نور مستقیم، چه نور خورشید و نور مصنوعی دوری کنید.

5- دست تان را نشان دهید

شاید متوجه شده باشید که سلبریتی ها اغلب در سلفی های خود یکی از دستان شان را نشان می دهند. در این حالت دست حالتی آرام دارد و جذابیت خاصی به عکس می بخشد. سعی کنید چهره خود را با دستان تان قاب بندی کنید، دستان خود را روی گردن تان قرار دهید یا با موهایتان بازی کنید.

6- چانه خود را پایین دهید

این یکی از برترین زاویه ها برای گرفتن سلفی است و باعث می گردد ویژگی های چهره تان بهتر دیده گردد. دوربین را بالا نگه دارید و چانه خود را اندکی پایین دهید. نگاه کردن به داخل دوربین را هم نباید فراموش کنید. این ترفند مورد علاقه کیم کارداشیان است و همواره از آن استفاده می نماید.

منبع: روزیاتو

منبع: فرادید
انتشار: 10 دی 1401 بروزرسانی: 10 دی 1401 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 1981

به "6 ترفندی که سلبریتی ها برای گرفتن یک سلفی بی عیب و نقص استفاده می نمایند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "6 ترفندی که سلبریتی ها برای گرفتن یک سلفی بی عیب و نقص استفاده می نمایند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید