25 هکتار از اراضی مناطق حفاظت شده زنجان در آتش سوخت

به گزارش آفتاب صبا، فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان زنجان اظهار کرد در مهر ماه سال جاری 25 هکتار از اراضی مناطق حفاظت شده در آتش سوخت.

25 هکتار از اراضی مناطق حفاظت شده زنجان در آتش سوخت

فارس نوشت: اسماعیل قلی زاده فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان زنجان گفت: برخورد با متخلفان حوزه محیط زیست به صورت مستمر توسط یگان حفاظت محیط زیست انجام می شود.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان زنجان با بیان این که در مهر ماه 98 یک مورد شکار کبک شناسایی شده است، بیان نمود: شکار یک رأس آهو نیز در ماه گذشته کشف شده است.

وی با اشاره به تشکیل پرونده زنده گیری 3 قطعه پرنده طی ماه گذشته، مطرح نمود: دو پرونده نگهداری و خرید حیات وحش در سال جاری در زنجان تشکیل شده است.

قلی زاده با بیان این که در ماه گذشته برای 2 مورد آلودگی زیست محیطی در زنجان تشکیل پرونده شده است، ادامه داد: 5 مورد اخطاریه زیست محیطی نیز در ماه گذشته داده شده است.

وی با بیان این که در مهر ماه سال جاری 3 مورد آتش سوزی در مناطق حفاظت شده زنجان روی داده است، اظهار کرد: در این آتش سوزی ها 25 هکتار در آتش سوخته است.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان زنجان با بیان این که در مهر ماه سال جاری 102 میلیون ریال ضرر و زیان به محیط زیست وارد شده است، گفت: از این میزان 2 میلیون ریال وصول شده است.

وی با بیان این که در ماه گذشته 9 متخلف حوزه محیط زیست در زنجان دستگیر شده است، شرح داد: این متخلفان در قالب 6 پرونده دستگیر شدند.

قلی زاده ادامه داد: از 6 پرونده یک پرونده مختومه و 5 پرونده در جریان است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 1 دی 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 323

به "25 هکتار از اراضی مناطق حفاظت شده زنجان در آتش سوخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "25 هکتار از اراضی مناطق حفاظت شده زنجان در آتش سوخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید