سینما دیگر برای ما نیست

به گزارش آفتاب صبا، بازیگر سریال لحظه گرگ و میش گفت: سینما دیگر برای ما نیست، سینما صرفاً برای عده محدودی بازیگر شده که از این فیلم به آن فیلم می فرایند، سینمای امروز انحصار افرادی خاص شده که امتیاز خود را به هیچکس نمی دهند.

سینما دیگر برای ما نیست

از وبلاگ آقای رضایی دیدن فرمایید و کلی مقاله و خبر جالب مطالعه نمایید.

شهره سلطانی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در گفت وگو با میزان،، پیرامون آخرین فعالیت های خود در عرصه بازیگری گفت: به تازگی بازی در یک فیلم سینمایی را پذیرفته ام منتها گروه فراوری انتشار هرگونه خبر را منع نموده، به امید خدا نخستین خبر این فیلم هفته آینده منتشر می گردد.

وی با اشاره به حضور دوباره خود در عرصه تئاتر اذعان کرد: این شب ها با نمایش پنجره ای رو به آسمان به کارگردانی امیر دژاکام در تماشاخانه سپند روی صحنه می روم، خوشحالم که تا امروز این اثر با استقبال بسیار خوبی روبرو شده و ما هر شب بلیت های اضافه ظرفیت در اختیار مخاطبان قرار می دهیم.

بازیگر سریال پنچری درباره احتمال حضور دوباره اش در تلویزیون افزود: فعلاً درگیر اجرای نمایش هستم و از آن به بعد هم برای بازی در یک فیلم سینمایی مشغول می شوم، چندین پیشنهاد از تلویزیون داشته ام منتها باید آنها را آنالیز کنم، واقعیت امر در دو اثر قبلی که در تلویزیون داشتم کمی به واسطه تسویه حساب تهیه کنندگان اذیت شدم و ترجیح می دهم در پروژه ای حضور پیدا کنم که از همه جهت قابل قبول باشد.

وی دلیل غیبت خود در سینما را اینگونه توضیح داد: جواب این سوال ساده است، سینما دیگر برای ما نیست، سینما صرفاً برای عده محدودی بازیگر شده که از این فیلم به آن فیلم می فرایند، سینمای امروز انحصار افرادی خاص شده که امتیاز خود را به هیچکس نمی دهند .

بازیگر سریال لحظه گرگ و میش در همین رابطه افزود: البته به تازگی در فیلم کوتاه نجیبه اثر یک کارگردان جوان بازی نموده ام، امیدوارم همین کارگردان جوان بعد از شهرت در فضای مسموم سینما به شکل سایر افرادی انحصارطلب سینما در نیاید.

سلطانی درباره شرایط کلی تئاتر کشور توضیح داد: من همیشه ترجیح می دهم یک اثر تئاتر داشته باشم زیرا فرزند تئاتر هستم و همیشه مقصد خود را در این هنر می بینم، البته فضای تئاتر به نحوی شده که بازیگران بیکار سینما برای درآمد راهی آن می شوند، متاسفانه هیچ تخصصی در تئاتر وجود ندارد .

این بازیگر تئاتر و سینما در همین رابطه اعلام نمود: برای شخص من تئاتر فضای مفرحی نیست که برای وقت گذرانی به آن بیایم، تئاتر برای من مقوله ای حتی جدی تر از بازیگری در عرصه تصویر است. متاسفانه فضای امروز تئاتر فضای سالمی نیست و من سعی می کنم همچنان به آنچه اعتقاد دارم عمل کنم .

،

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 409

به "سینما دیگر برای ما نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سینما دیگر برای ما نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید