حیوان مینیاتوری خانه نیوشا ضیغمی ! ، انگار عمل زیبایی نموده !

به گزارش آفتاب صبا، خبرنگاران:نیوشا ضیغمی بازیگر مجذوب کننده ایرانی است که به مرور با معروفیت هر چه بیشترش عمل های زیبایی صورتش هم بیشتر شد.

حیوان مینیاتوری خانه نیوشا ضیغمی ! ، انگار عمل زیبایی نموده !

نیوشا ضیغمی بازیگر معروف و خوشگل ایرانی است که ابتدای حضور نیوشا ضیغمی در سینما با بازی در فیلم اخراجی ها بود اما نیوشا ضیغمی به مرور با بازی های مختلفی که اغلب هم نقش دختری خوشگل را داشت که پسری عاشق و شیفته اش شده مشهور و شاخ شد.نیوشا ضیغمی همسری پولدار دارد که همواره هم همراه با شوهرش در مراسمات حاضر می گردد. نیوشا ضیغمی حالا در اینستاگرام 3.7 میلیون دنبال کننده دارد اما همچون رفیق جانش خانم بهاره رهنما دائم در حال فعالیت و انتشار پست و استوری های مختلف نیست.

این روز ها گربه داشتن بیشتر از سگ خانگی داشتن در میان خانم های بازیگر مد شده و این موضوع آنقدر زیاد دیده می گردد که دیگر تبدیل به چشم و هم چشمی شده! همانطور که می دانید نیوشا ضیغمی چند عمل زیبایی روی صورتش انجام داده اما در ادامه تصوری را مشاهده می کنید از خانم بازیگر که بینی نسبت به قبل بزرگ و عمل نشده ای دارد و به قول کاربران گربه پشمالویش هم مثل بینی خانم بازیگر بزرگ است!

اما خانم خانما از آنجایی که تغییرات زیرپوستی و روپوستی های زیادی انجام داده است حالا به یکی از خوشگل های سینما تبدیل شده. نیوشا ضیغمی علاقه بسیاری به آرایش های غلیظ دارد اما حداقل مثل بعضی از خانم های بازیگر از فیلتر های اینستایی استفاده نمی نماید.

در ادامه تصویر کوبیده از نو ساخته نیوشا ضیغمی را مشاهده می کنید که در مقابل تصویر قبل، کاربران همواره در صحنه، باز هم نظراتی متفاوت دادند و عده ای هم گفتند با کوچک شدن بینی خانم بازیگر حیوان خانگی اش هم کوچولو و مینیاتوری شده است!

شایانیوز

منبع: رکنا
انتشار: 20 اسفند 1400 بروزرسانی: 20 اسفند 1400 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 1781

به "حیوان مینیاتوری خانه نیوشا ضیغمی ! ، انگار عمل زیبایی نموده !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حیوان مینیاتوری خانه نیوشا ضیغمی ! ، انگار عمل زیبایی نموده !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید