توقف فعالیت ناوگان عمومی کرج در تعطیلات نوروزی

به گزارش آفتاب صبا، رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج گفت: با توجه به شیوع کرونا ویروس و اهمیت قرنطینه خانگی شهروندان، فعالیت ناوگان حمل و نقل عمومی تا سرانجام تعطیلات نوروزی متوقف می گردد.

توقف فعالیت ناوگان عمومی کرج در تعطیلات نوروزی

به گزارش آفتاب صبا به نقل از فارس، مجید استاد کاظمی گفت: این برنامه در استان های دیگر برگزار شده است.به دلیل توصیه های ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر خلوت کردن شهرها و در خانه ماندن شهروندان چنین تصمیماتی اخذ شده است.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج با تاکید بر این که در حال حاضر نیز به دلیل کاهش تردد مردم در شهر حجم ناوگان فعال اتوبوسرانی کرج را حدود 30 درصد کاهش داده ایم، گفت: به عبارتی اکنون خروجی تردد اتوبوس های ملکی از 80 دستگاه به 50 مورد رسیده است و در بخش خصوصی نیز تنها حدود 170 تا 180 اتوبوس در سطح شهر فعال است.

استاد کاظمی در بخش دیگری با بیان این که تغییری در برنامه تردد تاکسی های شهری کرج اعمال نشده است، مطرح نمود: در بعضی شهرهای کشور برنامه ای مانند زوج و فرد کردن تردد برای تاکسی ها منظور شده است، اما در کلان شهر کرج به دلیل اینکه بیش از 12 هزار تاکسی وجود دارد نمی توان چنین برنامه ای را پیاده سازی کرد.

وی در پاسخ به این که آیا تا به امروز از میان رانندگان تاکسی و همچنین اتوبوس های شهری کرج مورد مبتلا به کرونا ویروس مشاهده شده است، گفت: خوشبختانه تا بدین لحظه مورد مثبتی در میان رانندگان تاکسی و اتوبوس ها نداشته ایم و تنها یک مورد مشکوک در میان کارکنان سازمان بود که در قرنطینه خانگی به سر می برد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 17 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 667

به "توقف فعالیت ناوگان عمومی کرج در تعطیلات نوروزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توقف فعالیت ناوگان عمومی کرج در تعطیلات نوروزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید