یک مهلت 10 روزه به متقاضیان جشنواره تئاتر کودک و نوجوان

به گزارش آفتاب صبا، مهلت ارسال آثار بخش های خیابانی و خردسال به بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان 10 روز تمدید شد.

یک مهلت 10 روزه به متقاضیان جشنواره تئاتر کودک و نوجوان

به گزارش آفتاب صبا، طبق گزارش رسیده،مجید قناد دبیر این جشنواره گفت با توجه به اتمام مهلت ارسال آثار بخشهای خیابانی و خردسال در روز 20 شهریور و به دلیل همزمانی ایام سوگواری سالار شهیدان امام حسین علیه السلام و حضور هنرمندان در مراسم سوگواری و تعطیلات رسمی هفته اخیر،مهلت ارسال آثار در بخش های خیابانی و خردسال 10 روز تمدید شد و هنرمندان تا خاتمه شهریورماه می توانند آثار خود را در این دو بخش ارسال کنند.

این مجری و هنرمند بچه ها در ادامه با ابراز خرسندی از استقبال هنرمندان داخل و خارج از کشور از این دوره از جشنواره در بخشهای مختلف ، تعداد آثار ارسالی به بخش مسابقه نمایشنامه نویسی را 57 نمایشنامه گفت که برای بازخوانی و انتخاب آثار برتر به اساتید و متخصصان سپرده شده است که اسامی آنها همزمان با نتایج نهایی اعلام خواهد شد.

بخشهای خیابانی و خردسال بیست و ششمین جشنوارهی بین المللی تئاتر کودک و نوجوان به صورت رقابتی برگزار می شود و آثار متقاضی نباید پیش از این اجرای عموم رفته و یا در جشنواره دیگری شرکت کرده باشند.

متقاضیان برای حضور در این بخشها می بایست فرم تقاضای حضور ، چهار نسخه دی وی دی حاوی فایل تصویری اجرای نمایش به همراه سایر مدارک ذکر شده در فراخوان را به دبیرخانه ارسال کنند.

نشانی دبیرخانه برای ارسال آثار همدان، بولوار بعثت، جنب پارک مردم، مجتمع فرهنگی سینمایی شهیدآوینی، دبیرخانه جشنواره بین المللی کودک و نوجوان به کد پستی: 6516933634 و شماره تماس: 08132512118 می باشد.

بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان به دبیری مجید قناد با شعار ((کودک، طبیعت، تئاتر))از 16 تا 21 آبان ماه 1398 در همدان برگزار می شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 مهر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 140

به "یک مهلت 10 روزه به متقاضیان جشنواره تئاتر کودک و نوجوان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک مهلت 10 روزه به متقاضیان جشنواره تئاتر کودک و نوجوان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید