گل محمدی: امروز توپ های پرسپولیس وارد دروازه شدند

به گزارش آفتاب صبا، یحیی گل محمدی پس از پیروزی 5 بر صفر پرسپولیس مقابل گل گهر در نشست خبری گفت: نتیجه خیلی خوبی گرفتیم. نیمه اول پایاپای بود و بازی خیلی نزدیکی را شاهد بودیم. ما در نیمه دوم خوب دفاع کردیم و از همه موقعیت ها خوب استفاده کردیم و به پنج گل رسیدیم. واقعاً جای تبریک به بچه ها دارد که خیلی خوب بعد از اینکه حریف فشار آورد، دفاع کردند و خوب ضدحمله زدند. از بازی و نتیجه مسرور هستیم. از میزبانی گل گهر هم تشکر می کنم. ضمن اینکه باید به مسئولان شهر سیرجان بابت این ورزشگاه زیبا تشکر کنم و تبریک بگویم.

گل محمدی: امروز توپ های پرسپولیس وارد دروازه شدند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه اضافه کرد: برای خودم هم این نتیجه (فزونی 5 بر صفر) غیرقابل تصور است، ولی وقتی توپ وارد دروازه گردد این نتیجه هم رقم می خورد. ما در خیلی از بازی ها موقعیت زیاد داشتیم، ولی استفاده نکردیم، از جمله بازی با مس رفسنجان، ولی امروز توپ ها وارد دروازه شدند و پیروز شدیم این نتیجه را به ثبت برسانیم.

گل محمدی در نشست خبری بعد از بازی نیز گفت: به همه مسئولان بابت این استادیوم زیبا تبریک می گویم. از استقبال همه پرسپولیسی های سیرجانی هم ممنون هستیم. آنها خیلی به ما انرژی دادند. فکر می کنم بازی خیلی خوبی بود. حریف موقعیت هایی برای زدن گل در نیمه اول داشت، ولی ما توانستیم به گل برسیم و بازی درگیرانه و فیزیکی و سختی بود. در نیمه دوم بچه ها خیلی خوب دفاع کردند و از ضدحملات استفاده کردند. خوشبختانه از تمام موقعیت ها هم استفاده کردیم و نتیجه خوبی گرفتیم. به طرفداران قهرمانی نیم فصل را تبریک می گویم و امیدوارم این فرایند را ادامه دهیم. گل گهر هم تیم خوب و منسجمی است و در ضربات ایستگاهی هم خیلی خطرناک است. ما خیلی خوشحالیم از این نتیجه.

وی در واکنش به این پرسش که آیا فکر می کرد تیمش با نتیجه 5 بر صفر در این بازی به فزونی برسد، گفت: تصورش مقداری سخت بود. خودم شخصاً چنین نتیجه ای را تصور نمی کردم. ما در خیلی از بازی ها موقعیت های زیادی داشتیم و از دست می دادیم، ولی امروز از فرصت ها استفاده کردیم. در بازی های دیگر هم می توانستیم پُرگل پیروز شویم، ولی امروز توانستیم از فرصت ها استفاده کنیم.

سرمربی پرسپولیس در واکنش به سؤالی درباره جابجایی نیم فصل تیمش و اینکه گفته می گردد پرسپولیس به جذب علیرضا ابراهیمی علاقه مند است، توضیح داد: اسامی که مطرح می گردد، برخی هایش برآورد و برخی ها هم ممکن است درست باشد. چیزی که مهم است همه بازیکنانی که کیفیت خوبی دارند، الان قرارداد دارند و جذب شان سخت است. ما تا الان یک بازیکن گرفتیم که آن هم ترابی بود و بقیه بازیکنان که مدنظر داریم خیلی خیلی جذب شان مشکل است. باید ببینیم در چند روز به جامانده چه اتفاقی می افتد. فکر نمی کنم اسم بردن از بازیکنی در این مقطع درست نباشد.

در صورت جذب بازیکن جدید باید لیست تیم تان را خالی کنید.، گل محمدی در واکنش به طرح این موضوع نیز گفت: ما مسئله ای بابت لیست نداریم و فکر می کنم چند جای خالی داریم و مسئله ای نخواهیم داشت.

وی در خاتمه یادآور شد: از همه مسئولان برگزاری و فوتبالی ها تشکر می کنم که این شادی و نشاط را وارد جامعه می نمایند. فکر می کنم الان ورزشکاران و فوتبالیست ها ایثار می نمایند و قشری هستند که برای مردم انگیزه ایجاد می نمایند تا در خانه بنشینند و بازی را ببینند. از مردم هم می خواهم که رعایت نمایند. نزدیک سال جدید هستیم و امیدوارم همه سلامت باشند و رعایت نمایند. شرایط سختی است و اگر می خواهیم به سلامت جامعه و خودمان یاری کنیم باید مسائل بهداشتی را رعایت کنیم.

منبع: فرارو
انتشار: 5 فروردین 1400 بروزرسانی: 5 فروردین 1400 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 1318

به "گل محمدی: امروز توپ های پرسپولیس وارد دروازه شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: امروز توپ های پرسپولیس وارد دروازه شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید