ورود 500 پلیس فدرال عراق به استان ذی قار برای حفظ امنیت این استان

به گزارش آفتاب صبا، فرمانده پلیس استان ذی قار با بیان اینکه اوضاع شهر الناصریه آرام است، گفت که 500 نفر از نیرو های پلیس فدرال برای حفظ آرامش و امنیت ذی قار وارد این استان شده اند.

ورود 500 پلیس فدرال عراق به استان ذی قار برای حفظ امنیت این استان

از سفر با تور سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، استان ذی قار عراق از دیروز (دوشنبه) در پی توافق شیوخ عشایر و نیرو های امنیتی این استان و برقراری صلح و آشتی میان معترضان و پلیس، رنگ و بوی آرامش به خود گرفته است.

صد ها نفر از نیرو های پلیس فدرال عراق نیز امروز (سه شنبه) به منظور حفظ این آرامش و تامین امنیت بیشتر وارد استان ذی قار شدند.

به گزارش المیادین، فرمانده پلیس استان ذی قار گفته که 500 نفر از عناصر پلیس فدرال وارد این استان شدند تا امنیت زندان الحوت حفظ گردد.

شیوخ عشایر استان ذی قار دیروز از توقف ناآرامی ها و بازگشت آرامش به این استان پس از همکاری گسترده بین نیرو های پلیس و معترضان خبر داده بودند.

عدنان السهلانی شیخ و رئیس عشیره السهلان استان ذی قار گفت که اوضاع این استان با تغییر رئیس پلیس آن و برقراری صلح و آشتی بین تظاهرات کنندگان و نیرو های امنیتی به حالت طبیعی خود بازگشته است.

در سایه تداوم تظاهرات ها در استان های مختلف عراق، نیرو های امنیتی و معترضان در پایتخت توافق کردند تا ضمن پرهیز از هرگونه درگیری، مانع تخریب اموال عمومی و خصوصی شوند.

در نجف اشرف نیز، تدابیر شدید امنیتی برقرار است و شیوخ عشائر و افراد بانفوذ این استان، طی نشستی به آنالیز راه چاره های برون رفت از بحران ایجاد شده در نجف پرداختند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 دی 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 385

به "ورود 500 پلیس فدرال عراق به استان ذی قار برای حفظ امنیت این استان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود 500 پلیس فدرال عراق به استان ذی قار برای حفظ امنیت این استان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید