واکنش معاون دفتر رئیس جمهور به تقطیع اظهارات روحانی

به گزارش آفتاب صبا، معاون دفتر رئیس جمهور به تقطیع و تحریف بخشی از صحبت های روحانی در مراسم افتتاح طرح های ملی وزارت جهاد کشاورزی در روز پنج شنبه، واکنش نشان داد.

واکنش معاون دفتر رئیس جمهور به تقطیع اظهارات روحانی

به گزارش خبرنگاران، علیرضا معزی با انتقاد از بازنمایی مغرضانه اظهارات رئیس جمهور در مراسم افتتاح طرح های وزارت جهاد کشاورزی گفت: روحانی در بخشی از مراسم که مربوط به افتتاح 150 طرح شیلات بود، در توضیحاتی مرتبط با طرح های افتتاح شده، از ارجحیت استفاده از گوشت آبزیان به گوشت قرمز بر اساس استانداردهای سلامت سخن گفت و ابراز امیدواری کرد عادت مصرف مردم به سوی این فرآورده های مغذی تر و مفیدتر تغییر یابد.

او البته پیش و پس از بیان این جملات، صریحاً تاکید نمود که اگر فرآورده ها با قیمت مناسب و به اندازه کافی عرضه شده و در اختیار مردم قرار گیرد، می توان انتظار چنین تغییری را داشت.

وی اضافه نمود: با این حال جریان تحریف از دیروز با تقطیع جملات رئیس جمهور و حذف بخش هایی که مربوط به ضرورت عرضه آبزیان به قیمت مناسب بوده است، محتوای سخن را طوری بازنمایی می نمایند که انگار روحانی در پی گرانی گوشت و مرغ و به عنوان راهکار، از مردم خواسته ماهی و میگو استفاده نمایند.

معزی با تقبیح این رویکرد جریان تحریف، آن را مخل آرامش روانی مردم و زایل نماینده اعتماد عمومی برشمرد و اعلام نمود: جالب است که مخالفان داخلی و خارجی دولت یک بار دیگر به موضع مشترکی در مورد یک مسئله رسیده اند و با ارائه اطلاعات ناقص، سعی در وارونه جلوه داده جملات روحانی دارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 25 اردیبهشت 1400 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 1410

به "واکنش معاون دفتر رئیس جمهور به تقطیع اظهارات روحانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش معاون دفتر رئیس جمهور به تقطیع اظهارات روحانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید