نامزد دموکرات آمریکا مناظره ها را تحریم می نماید، انتقاد از دستکاری در رأی مردم

به گزارش آفتاب صبا، یکی از نامزدهای مرحله مقدماتی انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا گفته تحریم حضور در مناظره هفته بعدی را آنالیز می نماید.

نامزد دموکرات آمریکا مناظره ها را تحریم می نماید، انتقاد از دستکاری در رأی مردم

به گزارش گروه بین الملل آفتاب صبا، تولسی گابارد، یکی از نامزدهای مرحله مقدماتی انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا با متهم کردن کمیته مرکزی حزب دموکرات و رسانه ها به جانبداری از رقیبان انتخاباتی خود گفته ممکن است در مناظره انتخاباتی هفته آینده شرکت نکند.

گابارد در ویدئویی که در صفحه توئیترش قرار داده می گوید: کمیته مرکزی حزب دموکرات و رسانه های وابسته به شرکت ها در کوشش برای ربودن کل روند انتخابات هستند.

وی در ادامه این پیغام ویدئویی می گوید: من، برای مطلع دیگران از این تهدید جدی علیه دموکراسی مان و جهت ضمانت اینکه صدای شما شنیده می گردد به طور جدی در حال اجرا آنالیز های لازم برای تحریم مناظره بعدی در تاریخ 15 اکتبر هستم.

گابارد ادعا کرد رأی دهندگان در بعضی ایالت ها مانند آیووا، نیوهمپشایر، کارولینای جنوبی و نوادا در گفت وگو با او از این مسئله که کمیته مرکزی حزب دموکرات و رسانه ها به جای رأی دهندگان، نامزد حزب دموکرات را انتخاب می نمایند ابراز تأسف نموده اند.

او گفت: این بار، آنها در ایالت های آیوا، نیوهمپشایر، کارولینای جنوبی و نوادا که در آنها رأی گیری های زودهنگام برگزار می گردد به ضدیت با مردم آمریکا برخاسته اند. کوشش می نمایند نظرسنجی ها و دیگر روش های دلخواهانه ای که نه شفاف هستند و نه دموکراتیک را جایگزین نقش رأی دهندگان نمایند؛ آنها دارند این به اصطلاح، مناظره ها را برگزار می نمایند که در واقع مناظره نیستند بلکه نمایش های تجاری تلویزیونی هستند که بیشتر برای سرگرم کردن مخاطبان ساخته می شوند نه برای اطلاع رسانی یا روشنگری آنها.

گاربارد در شرح بیشتر درباره ادعای خود به حمایت در مرحله مقدماتی انتخابات سال 2016، رسانه ها اسنادی از حمایت اعضای کمیته ملی حزب دموکرات از هیلاری کلینتون در برابر برنی سندرز منتشر کردند.

ایمیل های منتشرشده در جولای 2016 توسط و ب سایت ویکی لیکس نشان داد که مقام های کمیته ملی حزب دموکرات، از جمله رئیس این کمیته از سندرز انتقاد نموده اند.

گابارد در ویدئوی خود که پنجشنبه منتشر نموده گفته که کمیته مرکزی حزب دموکرات و رسانه های وابسته به شرکت ها، دارند دوباره در سال 2020 در انتخابات دستکاری می نمایند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 29 آبان 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 254

به "نامزد دموکرات آمریکا مناظره ها را تحریم می نماید، انتقاد از دستکاری در رأی مردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامزد دموکرات آمریکا مناظره ها را تحریم می نماید، انتقاد از دستکاری در رأی مردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید