مقاله: کالری پاپ کورن چقدر است؟ پفیلا چند کالری دارد؟

به گزارش آفتاب صبا، زمانی که در مورد پاپ کورن و مزایای آن صحبت می کنیم، مسلم است که منظورمان پاپ کورن های پرچرب و کره ای نیست که در سینماها قابل خریداری است.

مقاله: کالری پاپ کورن چقدر است؟ پفیلا چند کالری دارد؟

یک وعده پاپ کورن می تواند 300 میلی گرم پلی فنول را در بر داشته باشد که 13 درصد از مقدار میانه مصرف روزانه هر آمریکایی به تعداد می رود. مقدار میوه مصرفی روزانه 255 میلی گرم و در خصوص سبزیجات 218 میلی گرم از این ماده را در بردارد.

یکی از نقش های مهمی پلی فنول هایی که در موادی چون پاپ کورن یافت می شوند، این است که آنزیم هایی که غدد سرطانی برای رشد خود به آنها احتیاج دارند را سد می نماید. با این نقش خود پخش شدن سلول های سرطانی را تنظیم می نماید.

گاهی هم طعم دهنده های ایتالیایی همانند پارمسان و روغن زیتون را در تهیه آن به کار گیرید. هر آنچه که بدون کالری و خوش طعم باشد قابلیت اضافه کردن به پاپ کورن را دارد.

اما از آنجایی که پاپ کورن سایر ویتامین های موجود در میوه ها و سبزیجات را دارا نیست نمی تواند به طور کامل جایگزین آنها گردد.

بله درست است چرا که دانشمندان و پژوهشگران دانشگاه اسکرانتون دریافته اند که پاپ کورن با در برداشتن پلی فنول ها که در گیاهان یافت می گردد به اسم آنتی اکسیدان عمل می نماید و در کاهش تورم هم نقش دارد.

منبع مقاله: کالری پاپ کورن چقدر است؟ پفیلا چند کالری دارد؟

انتشار: 7 آبان 1400 بروزرسانی: 7 آبان 1400 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 1643

به "مقاله: کالری پاپ کورن چقدر است؟ پفیلا چند کالری دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: کالری پاپ کورن چقدر است؟ پفیلا چند کالری دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید